Nie tylko TY się liczysz! #21 Wskazówki Marketingowe

Dzisiejsza lekcja marketingowa – zapamiętaj, że nie tylko Ty się liczysz

Osoby, które prowadzą działalność marketingową online, szczególnie na początku, zapominają, że w tym biznesie to nie oni są pępkami świata. Jest zdecydowanie więcej osób bardziej wartościowych od nich.

Lekcja marketingowa dla Ciebie? Przestań patrzeć na siebie, a sukces przyjdzie szybciej niż Ci się wydaje. Zawsze myśl o innych bo przecież to Klienci są w ty biznesie najważniejsi i to dla nich robisz to, co robisz!

Na początku moich zmagań ze światem e-biznesowym popełniłem jeden podstawowy błąd. Moje działania były skierowane wyłącznie na mnie samego. Dążyłem do tego, by uzyskać jak najwięcej rekomendacji i przez to zdobyć wysokie prowizje. Oczywiście to, co zarobiłem od razu wydawałem na błahe przedmioty. Był to chwilowy sukces, który jak szybko przyszedł, tak szybko się skończył.
Po kilku miesiącach bez zysków byłem totalnie sfrustrowany, ale co najgorsze zły na innych.

Musiałem zmienić swój sposób postępowania. I wtedy przyszła do mnie znienacka lekcja marketingowa prosto z życia. Przed wejściem do mieszkania zauważyłem mężczyznę, który bez większego zawahania pomaga zupełnie obcemu dziecku po upadku. Wtedy zrozumiałem, że bezinteresowna pomoc jest najważniejsza, nie tylko w codziennym życiu ale i w biznesie.

Pomagaj, a sam osiągniesz cele. Dlatego teraz wszystko, co tworze powstaje z myślą o innych. Zawsze staraj się pomagać i rozwiązywać problemy.

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor

Wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/arturwiktor/
Zaproś mnie na Facebook: https://www.facebook.com/artur.wiktor
Obserwuj na Instagramie: https://instagram.com/arturwiktor/

Podziel się