Czy marketing internetowy jest opłacalny?

 

Nadszedł czas Internautów! Postaw na marketing internetowy!

marketing internetowySieć jest obecnie jednym z podstawowych kanałów dystrybucyjnych. Handel w Internecie to nie tylko wygoda, ale również wyzwanie, które stara się podjąć marketing internetowy. Łatwość utrzymania, wartość sprzedaży, nieograniczona baza potencjalnych klientów to tylko niektóre z zalet Internetu, jako medium handlu. Żeby jednak coś sprzedać trzeba korzystać z szeregu technik i zabiegów, które umożliwią dotarcie do klientów. Niewątpliwie pomaga w tym marketing internetowy, który jest swojego rodzaju dźwignią tego biznesu.

Prowadząc działalność w sieci należy być nastawionym pro-klienco. Natomiast najważniejsze są sposoby i wszelkie kanały dotarcia do ludzi, którzy będą zainteresowani naszymi produktami i usługami. Dlatego 90% czasu powinno zając planowanie i działania strategiczne nastawione na marketing internetowy. Reklama, odpowiedni PR, promocja usług, wszystkie te elementy decydują o rozpoznawalności marki i dają przewagę nad konkurencjom.

Marketing internetowy powinien skupiać się na nowej generacji klientów, nastawionych na nowoczesne technologie, elastyczne rozwiązania, a także szybkość dokonywania transakcji. Mając do czynienia z tego typu grupową docelową łatwiej jest dostosować działania marketingowe do potrzeb współczesnego świata i docenić ich efektywność.

 

Getface, czyli skuteczny marketing internetowy

marketing internetowyKlient – to on sprawia, że Twój biznes coraz bardziej się rozkręca i nabiera wiatru w żagle. Co więc zrobić, by ten wiatr stawał się coraz silniejszy i przynosił jeszcze większe korzyści? Otóż, marketing internetowy podpowiada, żeby korzystać z narzędzi, które dodatkowo będą napędzać czynności w sieci i sprawią, że klienci będą do Ciebie wręcz lgnąć!

Getface, to jedno z akcesoriów programu GetAll, które stanowi skuteczny rodzaj promocji i reklamy w Internecie. Nie tylko pozyskuje nowych klientów, ale i przejmuje ich od konkurencji! Marketing internetowy najlepiej prowadzić w social mediach i to w nie właśnie uderza Getface, docierając w dyskretny sposób do setek subskrybentów. Narzędzie to skupia się na odpowiednim targetowaniu i docieraniu z reklamą do tych Internautów, którzy faktycznie będą wykazywać zainteresowanie naszymi produktami.

 

Marketing internetowy pomoże Ci rozwinąć swój biznes…

Jeśli tylko będziesz korzystać z jego potencjału w sposób przemyślany, a zarazem złożony. Internet to niewątpliwie przyszłość. W porównaniu z tradycyjnym marketingiem, marketing internetowy ma tą przewagę, że koszty jego prowadzenia są zdecydowanie niższe, a nieograniczoność sieci pozwala na dotarcie do setek tysięcy potencjalnych klientów. Na początku działalności warto jednak zainwestować pewien kapitał, chociażby w tego typu narzędzia jak Getface. Gwarantuję, że poniesione koszty zwrócą się z nawiązką. Dzięki tego rodzaju instrumentom wzmacnia się siłę, z jaką marketing internetowy oddziałuje na subskrybentów.

Zatem, jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, czy marketing internetowy naprawdę pomaga w biznesie, zapraszam do subskrypcji mojego kanału na youtube gdzie znajdziesz “Akademia eBiznesu”. Dzięki temu możesz za darmo poznawać skuteczne metody działania w marketingu.

sobskrybuj

 

Uśmiechnij się 🙂

Artur Wiktor

Artur Wiktor

 

 

 

odbierz prezent

Poprzedni Artykuł:

Następny Artykuł:

7 komentarzy

  • Artur Wiktor

   Marku to jest za bardzo ogólne pytanie. Na pewno trzeba byc widocznym w marketingu internetowym. Więc moim zdaniem social media to obowiązek. W każdym wypadku stały kontakt z klientem i dawanie dużej wartości. Strategie można dopasowac do produktu, więc to dłuzsza rozmowa 🙂

   Odpowiedz
 1. basiazkropkami

  To prawda, obecnie wszystko skupia się na marketingu internetowym, który ma największy zasięg, chociaż uważam, że jest to trochę dyskryminujące dla starszego pokolenia, które nie jest w stanie odbierać tych przekazów, bo niestety nie umie korzystać z Internetu, a reszta (w sensie inne rodzaje marketingu) już nie są tak praktykowane jak kiedyś.

  Odpowiedz
  • Artur Wiktor

   Rzeczywiście marketing internetowy daje nam bardzo szeroki zasięg. Nie do końca jest tak jak myślisz, w swojej grupie klientów mam co najmniej 1/3 osób “starszego pokolenia”. To zaskakujące, ale właśnie w czasie emerytury, kiedy mają więcej czasu, chętniej uczą się obsługi komputera i internetu. Także starsze pokolenie, również konkretnie sobie radzi 🙂

   Odpowiedz
 2. Adam Wosik

  Moim zdaniem należy spróbować jaki kanał reklamy będzie dla naszego biznesu najlepszy. Ja kiedyś inwestowałem w różne formy reklamy od telebimu po ulotki zostawiane w sklepach ale niestety nie przynosiły kokosów więc przeniosłem marketing do internetu. Oddałem go firmie https://fabrykamarketingu.pl/, którą polecił mi znajomy i podoba mi się to, że ja nie muszę nic robić. Nie znam się na reklamie internetowej ale widzę, że po kilku miesiacach kampanii internetowej sprzedaż wzrosła. Jestem zadowolony, widocznie to był odpowiedni kanał reklamy dla mojej firmy.

  Odpowiedz
  • Artur Wiktor

   Trzeba próbować różnych możliwości. Ulotki, plakaty itd. to reklamy masowe, które nie przynoszą wielkich rezultatów. Marketing Internetowy pozwala konkretnie targetować (sprecyzować) grupę docelową, do której chcemy trafić. Dzięki temu mamy rozwiązanie konkretnego problemu, które przekazujemy konkretnej grupie osób zainteresowanych. To właśnie dlatego to działa 🙂

   Odpowiedz
 3. Paweł

  Dziękuję za dawkę wiedzy!

  Odpowiedz

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha *

CommentLuv badge
Artur Wiktor - Jak Zarabiać przez Internet
Podziel się