Mentalway sekta Michała Warzyniaka?

Ludzki umysł to kopalnia wiedzy i pomysłów. Stawanie naprzeciw własnym słabościom i lękom to podstawa osiągnięcia sukcesu. Szukanie odpowiedniej drogi i sięgnięcie po szczęście to nasz życiowy cel. Jak się jednak za to zabrać? Michał Wawrzyniak ,dzięki stworzonej przez siebie wielotysięcznej społeczności, codziennie udowadnia, że siła drzemie w nas. Jego pomysł był prosty – przekonać miliony, że narzekanie nie ma sensu. Jedyna prawda jest ukryta głęboko w naszej głowie. Stąd zrodził się pomysł na mentalway sekta która zaraża innych , ale zaraża w sposób pozytywny, pomysłowością i sposobem na życie.

mentalway sektaCelowo używam tutaj słowa „sekta” aby przekonać przeciwników Michała, że jego zamiary są dokładnie odwrotne to tego, co sądzą niektóre osoby wylewające mnóstwo hejtów na jego działalność. Mentalway to „sekta” biznesowa, która ma za zadanie motywować ludzi do podejmowania konkretnych działań poprzez dostarczanie wiedzy za pomocą szkoleń. Jego główna maksyma brzmi: „ zawsze i wszędzie możesz wszystko”. Wawrzyniak , człowiek pełen pasji i zaangażowania w to, co robi, pragnie przekazywać swoim słuchaczom , w sposób dość dosadny, swoje wartości oraz wiedzę. Jego wiara w możliwość osiągnięcia sukcesu jest tak wielka, że inspiruje tłumy. Niektórzy rozumieją Mentalway jako „sektę”, która właśnie w ten sposób bogaci się na cudzej naiwności. Warzyniak, w porównaniu z innymi coachami, skupia się nie tylko na powierzchownych zachowaniach ludzi ale przede wszystkim na mentalności i duchowości. Mentalway sekta, będąca częścią planu na zarażenie ludzi pasją i chęcią do osiągania postawionych celów, chyba nie brzmi tak strasznie, prawda?

 

Mentalway sekta jako wspólnota ludzi rozwojowych

mentalway sektaMichał Wawrzyniak stworzył całą społeczność ludzi, którzy wierzą, że z rozwojem osobistym jest jak z zaspakajaniem głodu, jest regularne. Nie ma złotego środka na dojście do sukcesu. Tak samo Wawrzyniak tworząc Mentalway – „sekta” ta nie odmieni w 100% Twojego życia po jednym szkoleniu. Wszystko jest w głowie, szkolenia mogą jedynie pomóc pobudzić pewne pierwiastki, dzięki którym zaczniesz efektywnej działać. Wyznawcy Mentalway, jak również się ich nazywa, są przekonani o sile związanej z poszukiwaniem pozytywnej intencji, zaangażowaniem i dawaniem na maxa! Jeśli zespolimy ze sobą te dwa stwierdzenia może się okazać, że nasze ograniczenia były tylko i wyłącznie fikcją. I tak mentalway sekta się tworzy, jest ona głodna wiedzy, jej chłonięcia i infekowania nią innych! Ludzie będący częścią tej społeczności nie przejmują się krytyką. Umieją słuchać i przyjmować feedbacki. Bo nawet najbardziej niespodziewane i obraźliwe stwierdzenia mają konstruktywny wydźwięk.

 

Mentalway sekta która wzbudza kontrowersje?

Mentalway sekta to zło!? Wśród Internautów krąży opinia, że Michał Wawrzyniak za pomocą prostych trików, chce się jedynie wzbogacić na niewiedzy innych, przekazując treści z książek w sposób bardziej ekspresyjny. Zamierzeniem Wawrzyniaka było stworzenie platformy i społeczności , gdzie autor będzie dzielił się swoimi przemyśleniami i przekazywał wiedzę w sposób, który bezpośrednio trafi do odbiorcy. Owszem, w tym rozumieniu Mentalway to „sekta” , która daje dużo pozytywnej energii i pokazuje innym co należy zrobić, by obrać dobry kierunek w życiu. Nie rozwiąże jednak wszystkich Twoich problemów, tego możesz być pewien.

Zachęcam Cię do odwiedzenia strony www.mentalway.pl . Przekonaj się sam, że mentalway sekta nie tylko może mieć znaczący wpływ na Twoje życie, ale też na Twoje otoczenie – jeśli Ty sam będziesz tego chciał.

 

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor

Artur Wiktor

Podziel się