Money2Money – biznes bez inwestycji

 

Dlaczego polecam money2money?

Chcąc zarabiać w Internecie ludzie coraz częściej angażują się w działania w ramach programów partnerskich, które umożliwiają nie tylko zwiększenie swoich dochodów ale również poszerzenie sieci kontaktów biznesowych. Do tego celu został także stworzony program money2money. Dołączając do grona szczęśliwców każdy otrzymuje gotowy zestaw narzędzi do promowania i polecania produktów z zakresu finansów dostępnych w ramach oferty. Money2money jest to program partnerski dla każdego, kto interesuje się branżą finansową, a dodatkowo chce z tego tytułu zarabiać realne pieniądze. Co więcej money2money jest już bardzo dobrze znaną marką na rynku, działanie w ramach rozpoznawalnej firmy na pewno zadziała na plus potencjalnego usługodawcy. Portal biznesowy Money.pl w ciągu 10 lat obecności na rynku zadbał, by jego produkty i usługi niosły ze sobą realną wartość dodaną dla klientów. Przyłączając się do grona uczestników programu partnerskiego money2money zyskujesz więcej.

 

Jak działa money2money?

Money2moneymoney2money podzielił swój zakres działania na 3 strefy: wydawcy, agenta i reklamodawcy. W zależności od tego, na jakim etapie rozwoju biznesu online się znajdujesz, możesz skorzystać z różnych dobrodziejstw jakie oferuje program.

Stając się członkiem strefy wydawcy możesz reklamować wybrane produkty i usługi na swoich, istniejących witrynach www, blogach czy wykorzystując swoje bazy mailingowe i zdobywać wysokie prowizje na kilka sposobów. Jeśli jednak nie posiadasz jeszcze swojej strony i jesteś gotowy do podjęcia działań biznesowych w sieci, money2money pomoże Ci rozwinąć swoje przedsięwzięcie dając możliwość wykorzystania do tego celu gotowych narzędzi.

Posiadasz szerokie grono kontaktów? Chcesz wykorzystać znajomości do zarobienia dodatkowej gotówki? Obracasz się w gronie doradców finansowych czy agentów ubezpieczeniowych?  Strefa Agenta money2money jest właśnie dla Ciebie! Polecając produkty w sposób bezpośredni jest bowiem hojnie nagradzany.

Dzięki strefie reklamodawcy możesz zwiększyć swój zasięg działania również poza sferą online. W ramach reklamodawcy money2money wykorzystujesz kontent marketing i dzięki temu zyskujesz dodatkowe benefity.

 

Money2money jako możliwość realnego zarobku

Money2money to świetna okazja do pozyskania dodatkowych funduszy, które ucieszą kieszeń niejednej osoby. Owy program partnerski wypłacił już swoim kontrahentom ponad 21mln złotych! Przez 10 lat klienci wykonali 1,5 transakcji na minutę, reklamując przy tym około 275 produktów.

Działając aktywnie w ramach money2money Twoje dochody na pewno wzrosną – przekonaj się sam dołączając do programu partnerskiego!

Poniżej przedstawiam moje efekty w money2money po miesiącu działania:

money2money

 

Aby poznać szczegóły działania Kliknij Tutaj>

kliknijtutaj

 

Uśmiechnij się 🙂

Artur Wiktor

2

 

 

Poprzedni Artykuł:

Następny Artykuł:

14 komentarzy

 1. Kasia

  Publikacja jak zawsze wartościowa, i dziękuję Ci za to ze chcesz dzielić się swoję wiedzą 🙂

  Odpowiedz
  • Artur Wiktor

   Dziękuję 🙂 Wiedza to jedno i zawsze chętnie się dzielę. Najważniejsze jest działanie, daje konkretne rozwiązania więc warto korzystać 🙂

   Odpowiedz
 2. Marcin

  O wiele lepiej zarabia się u konkurencji m2m, no chyba że chce się budowac strukturę to wtedy m2m jest dobre tylko jak nasz parner odkryje konkurencyjne finansowe programy partnerskie przestanie na nas zarabiać.

  Odpowiedz
  • Artur Wiktor

   Marcin a dlaczego tak uważasz? Ja zawsze uczę budowy struktury i polecania dalej, bo to nam daje płynność finansową. Należy o tym pamiętać. Po za tym nasi partnerzy budują z nami dochód, a nie zarabiają „na nas”. Oni zarabiają dla siebie, a tylko dlatego, że mamy program partnerski – my zarabiamy dodatkowo.

   Odpowiedz
 3. Marcin

  Załóżmy że mamy strukturę 100 os. każda z nich zarabia 100 zł / mc bo sprzedaje 1 konto / mc. Nagle dowiadują się że w jednej z 6 sieci afiliacyjnych, mogą dostać 110/120 zł za to samo sprzedane konto. Głównie dlatego że nie ma nad nimi nikogo i nie można w niej budować dwupoziomowej struktury. Co robi twoja struktura, a raczej poszczególni wydawct? No właśnie zarabiają na siebie….. dlatego promowanie m2m nie ma w długim terminie sensu. Choć ostatnio dzięki akcjom monenymania na wzór comperia bonus i z premią posiadanie tam konta (i jego polecania) ma większy sens.

  Odpowiedz
  • Artur Wiktor

   Oczywiście, że ma. A dowód na to tutaj>. M2M to nie walka kto zaprosi większą liczbę osób (oczywiście tacy też się zdarzają, którzy patrzą tylko na swoje korzyści). Dla mnie money2money to pierwszy krok do poważnego biznesu. Zarabiasz bez inwestycji: jeśli Ci się spodoba to idziemy dalej i działamy konkretnie. Jeśli nie, to bierzesz swoje i się żegnamy. Kwestia podejścia biznesowego 🙂

   Odpowiedz
   • Marcin

    W każdej sieci afiliacyjnej nie trzeba inwestować niczego oprócz swojego czasu aby zarobić. Wywiad niczego nie dowodzi każda z osób mogła zarobić o 100% więcej wynikające z różnicy w niektórych programach. Oczywiście o ile dane osoby sprzedawały produkty i jest to wynik ze sprzedaży. Btw. To że ktoś ma przychód na 10k fajnie wygląda, ale możliwe że koszty promocji wyniosły 12k ale o tym nie wspomni.

    Odpowiedz
    • Artur Wiktor

     Oczywiście że to kwestia działania, jednak jak widzisz dowód można. Akurat znam te osoby, ponieważ współpracuję z nimi też w innych projektach biznesowych/internetowych i praktycznie cały efekt zbudowany jest w sposób darmowy. Więc nawet 1zł nie zostało wydane na płatną reklamę. Tego własnie uczę swoich partnerów 🙂

     Odpowiedz
     • Marcin

      Chcesz powiedzieć że ktoś zarobił ponad 25 tysięcy złotych w branży finansowej bez wydania złotówki na marketing?! Gratuluje, ale osobiście nie wierzę w takie rzeczy. Chyba że wcześniej posiadał już forum internetowe/baze mailingową która defacto tez kiedyś musiała go kosztować.

     • Artur Wiktor

      Pieniędzy na marketing nie wydał. Ale „wydaliśmy” czas. Zgadza się, baza mailowa została zbudowana, ale darmowymi sposobami. Ja również zarobiłem już przeszło 10 tysięcy złotych, nie wydając ani złotówki na reklamę lub inny marketing. Kwestia systematyczności i konkretnego działania.

 4. Danny

  Witam.Jakiś czas temu nawiązalem kontakt z jednym z agentów,postepowalem zgodnie z instrukcjami,zalogowalem się na M2M wszystko ok,otworzyłem 6 kont z polecanych linków i koniec kontakt się urwał,maile zostaje bez odzewu a traktuje to poważnie i chce zarabiać ale nie wiem co dalej miał mnie prowadzić a tu nic.Co mam robić,Proszę o rady lub pomoc

  Odpowiedz
  • Artur Wiktor

   Witaj! Niestety bardzo często tak bywa, ponieważ większości zależy głównie na pieniądzach, nie patrzą, aby tworzyć zaufaną grupę, tylko chcą jak najszybciej zarobić. Bardzo często to jest zgubne, dlatego odezwij się do mnie prywatnie i powiem Ci co i jak trzeba zrobić. Pozdrawiam

   Odpowiedz
   • Monika

    Witam, Mam podobną sytuację, założyłam konta i kontakt się urwał. Mogę prosić o pomoc, proszę o kontakt.

    Odpowiedz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha *

CommentLuv badge
Artur Wiktor - Jak Zarabiać przez Internet
Podziel się