Money.pl czyli najpopularniejszy w Polsce portal o finansach w biznesie

money.plJeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu ekonomii i gospodarki polecam zajrzeć na portal internetowy money.pl. Jest to swoista skarbnica wiedzy dotycząca wiadomości branżowych z tego zakresu. Portal jest prowadzony przez przedsiębiorstwo Money.pl Sp. z o o. i działa na rynku od 2000 roku.

Od lat portal utrzymuje się na pierwszym miejscu rankingu polskich serwisów z dziedziny biznesu, finansów i prawa. Money.pl stanowi codzienną prasówkę dla ludzi zainteresowanych finansami. Najświeższe nowinki ze świata biznesu sprawiają, że czytelnik jest na bieżąco z wszelkimi informacjami. Odnajdziesz tu między innymi kwestie dotyczące giełdy, pasaż finansowy, w którym przeczytasz między innymi o lokatach inwestycyjnych czy hipotekach. W zakładce firma money.pl pisze między innymi o najważniejszych kwestiach dotyczących podatków, kadr czy zarządzania.

Od kilku lat money.pl prężnie działa na giełdzie i znajduje się pod pieczą jednego z czołowych portali w naszym kraju – Wirtualnej Polski.

 

Zyski z korzystania z money.pl? Konkretna wiedza, mnóstwo praktycznych rad oraz możliwość realnego zarobku.

Money.pl to treści informacyjne dla biznesmenów i laików. Znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych poradników, raportów czy analiz rynku, a także przydatne narzędzia takie jak kalkulatory czy bazy danych. To, co ucieszy nie jednego zainteresowanego finansami to prawdopodobnie dostęp do kilkunastoletnich archiwów wskaźników ekonomicznych. W money.pl działają również serwisy „około biznesowe”, o rynku nieruchomości, ludziach biznesu czy rynku pracy. Każda z zakładek prezentuje inny obszar wiedzy branżowej ,dostarcza danych statystycznych, wskazówek budowania biznesu czy po prostu zarabiania. Dzięki money.pl możesz dodatkowo skorzystać i mieć dostęp do sfery blogów biznesowych.

Money.pl to portal dla każdego, kto chce się dowiedzieć czegoś więcej o biznesie i finansach. Artykuły i poradniki tworzone są w taki sposób, by ze swoim przekazem trafiły do każdego czytelnika.

Wiesz co jest jednak najlepsze? Dzięki money.pl możesz zarobić ! Zobacz jak się za to zabrać…

Money.pl to również pośrednik w sprzedaży usług, na których Ty możesz się wzbogacić. Odkryj tajniki programu partnerskiego money2money.

money.pl - money2moneyMoney.pl udostępnia i umożliwia sprzedaż produktów ponad 40 instytucji finansowych. Dodatkowo łączy swoją działalność z różnymi programami partnerskimi sprawiając, że praktycznie każdy może stać się beneficjentem ich działań.

Jednym z takich programów jest money2money. Jako jeden z najlepiej prosperujących programów na polskim rynku zapewnia swoim klientom możliwość realnego zarobku np. poprzez polecenie produktów lub dzięki prowadzonym przez Ciebie witrynom. Po bardziej szczegółowe informacje dotyczące programu odsyłam Cię do mojego bloga.

Zachęcam do skorzystania z wiedzy jaką daje money.pl i przy okazji zarobienia dzięki programowi money2money.

 

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor 

 

polub

Podziel się