Wiesz, że najlepsze narzędzia marketingowe, za niewielkie pieniądze, dostarczy Ci Servaq ? Kompleksowy system wsparcia dla Twojego biznesu w sieci. Dzięki nim w szybkim czasie zbudujesz konkretny wizerunek.

Jednym z podstawowych błędów początkujących ebiznesmenów jest brak sprawdzonego systemu wprowadzającego zmiany krok po kroku. Od teraz Twoim rozwiązaniem będzie Servaq! Ten usystematyzowany zbiór nie tylko da Ci przyrządy do promocji ale również pokaże gdzie należy klikać i w jaki sposób to robić. Nie bez powodu Servaq ma najlepsze narzędzie marketingowe ponieważ one wszystkie razem wzięte stanowią całościową i dogłębną pomoc. Wystarczy, że zainwestujesz w Servaq i zapomnisz, że potrzebujesz czegoś więcej.

najlepsze narzędzia marketingoweDodatkowo na początku każdego biznesu zawsze liczy się koszty. Nie jest to kwestia bez znaczenia. Chcesz zarabiać ale nie masz dużej gotówki by zainwestować w przedsięwzięcie? Servaq również jest odpowiedzią na to pytanie. Nie tylko dostarcza najlepsze narzędzie marketingowe ale dodatkowo jego wykupienie nie wymaga wielkich funduszy. Samo stworzenie bloga czy dobrej strony internetowej to wydatek nawet kilku tysięcy złotych. Jeśli doliczysz do tego koszty związane z hostingiem, domeną, landing page czy systemem email marketingu, suma zdecydowanie wzrasta. Z Servaq ta kwestia przestaje być problematyczna. Znajdziesz tu wszystkie i najlepsze narzędzie marketingowe oraz wsparcie na każdym etapie rozwoju Twojego e-biznesu. Nie musisz już angażować się w mnóstwo, różnych programów – wystarczy Ci jeden, który zaspokoi wszystkie potrzeby na etapie budowania działalności i nie pozbawi Cię wszystkich oszczędności.

 

Dlaczego Servaq to najlepsze narzędzia marketingowe? Ponieważ wszystko, czego potrzebujesz jest w jednym miejscu!

Jakie zatem ciekawe produkty oferuje ten system?

Servaq proponuje Ci między innymi blog ekspercki, dzięki któremu zbudujesz osobistą markę w sieci. Z pewnością wiesz jak istotne jest kreowanie Personal Brandingu. Jeśli chcesz być dobrze odbierany musisz dobrze się zaprezentować. Dzięki Servaq zbudujesz centrum eksperckie do zarządzania swoimi treściami. Od dziś pozbędziesz się problemu skąd czerpać inspiracje i informacje na temat wizerunku w sieci – najlepsze narzędzia marketingowe, w tym blog ekspercki znajdziesz w Servaq.

W ramach pakietu otrzymasz również kompleksową pomoc przy budowie i obsłudze autorespondera – Netsendo. Bez bazy mailingowej Twój biznes po prostu nie ruszy. Baza subskrybentów, Klientów jest najcenniejszym aktywem jakie posiadasz. To ono każdego miesiąca zapewnia Ci przypływ gotówki. Z Servaq będziesz w stanie sam zbudować bazę mailingową, a Netsendo umożliwi Ci przechowywanie subskrybentów. Jest to zdecydowanie najlepsze narzędzie marketingowe do zarządzania bazą email dostępną w sieci.

najlepsze narzędzia marketingoweServaq zdał sobie również sprawę z mocy Smartfonów i siły jaką obecnie ma mobilność. Dlatego postanowił stworzyć kolejny, prosty patent. Otóż swoim klientom udostępnił i dał możliwość stworzenia własnej aplikacji Gapli. Z Gapli sam zbudujesz aplikacje dostosowaną do potrzeb Twoich Klientów. Najlepsze narzędzia marketingowe to takie, które są z nami cały czas. Dzieki Gapli i smartfonom jest to możliwe. Kontakt non stop, o to właśnie chodzi!

Nie wiesz jak zbudować własną stronę przechwytującą? Z Servaq ten problem również przestaje istnieć. Dzięki gotowym szablonom stworzysz ją szybciej niż nie jedną prezentacje w Power Poincie.

Na tym jednak nie koniec. Najlepsze narzędzia marketingowe Servaq to również własna domena, narzędzia seo, automatyczne publikacje podcastów, hosting oraz wiele innych.

 

Oprócz tego, że otrzymasz najlepsze narzędzia marketingowe Servaq dostarczy Ci możliwość skorzystania z bezpłatnych warsztatów e-marketingowych, wsparcie telefonicznie, mailowe oraz pomoc na Facebooku. Wybierz jeden z 4 pakietów dopasowanych do Twoich potrzeb.

PIM PolskaKażdy, kto zdecyduje się wstąpić w szeregi Servaq nie zostanie rzucony na głęboką wodę. System oferuje bezpłatne warsztaty dla Klientów. Nie tylko zostaną omówione narzędzia ale również dostarczają niezbędnych informacji i odpowiadają na najbardziej nurtujące pytania. Professional Internet Marketer to gotowana recepta na biznes – 5 godzin warsztatów, zajęcia krok po kroku, dostępność w 15 polskich miastach  oraz elastyczne prowadzenie zajęć.

Servaq podchodzi do każdego klienta indywidualnie dlatego proponuje 4 pakiety do wyboru, w ramach których wybierasz dla siebie najlepsze narzędzia marketingowe.

  1. Pakiet na start, przeznaczony dla samouków, którzy chcą zbudować swoją bazę mailingową. Koszty? 137 zł netto miesięcznie
  2. PRO – idealne dla osób początkujących, nastawionych na bazę mailingową i budowanie wizerunku eksperta. Cena? 197 zł netto miesięcznie, w ramach której dostępne są również warsztaty PIM
  3. Poziom Biznes – dla średniozaawansowanych. Wybiera je 80% spośród klientów. Dlaczego? Za cenę 267 zł netto miesięcznie masz dostęp do wszystkich opisanych powyżej narzędzi.
  4. Klasa VIP – dla tych, co szukają całkowitego oddelegowania pracy, a dodatkowo już wiedzą jak to zrobić. Koszt to 347 zł netto miesięcznie.

Mówiąc krótko, z Servaq oszczędzasz czas i pieniądze – dwie najistotniejsze kwestie w biznesie i zyskujesz najlepsze narzędzia marketingowe, których żaden inny program nie dostarcza w pakiecie.

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor

Podziel się