Nowy system lojalnościowy prosto ze Szwecji.

Szwedzki serwis Refunder jest od niedawna dostępny również w Polsce. Działa on na zasadzie znanego modelu „cashback”, który z powodzeniem jest stosowany również w wielu polskich serwisach. Dokonujący zakupów online możemy zyskać nawet kilkuprocentowy zwrot w formie gotówki, która trafi prosto na nasze konto bankowe. Mamy ten zaszczyt, że Polska jest drugim krajem zaraz po Szwecji, gdzie dostępny jest Refunder. Zawdzięczamy to wysokiej dynamice wzrostu, jaka utrzymuje się na naszym rodzimym rynku e-commerce.

Refunder powstał w 2013 roku w Szwecji i bardzo szybko zyskał popularność dzięki rosnącej popularności internetowego handlu. Póki co, za zakupy zrobione w Internecie wypłacono już ponad 6 milionów złotych. Wspomniana usługa pozwala zarabiać na zakupach zrobionych w największych sieciach, jak chociażby Douglas, RTV Euro AGD czy Empik.

Finanse w każdej rodzinie są rzeczą ważną i coraz częściej nasze wybory są podyktowane przez wiele różnych czynników – świadomość rośnie. Zanim zakupimy konkretny produkt warto porównać kilka ofert i wybrać taką, która będzie dla nas najbardziej atrakcyjna. Inteligentne zakupy wiążą się głównie z wykorzystywaniem rabatów oraz promocji, jakie oferowane są przez sklepy. Aktualnie mamy możliwość uzyskiwania takich informacji dzięki wielu źródłom, wśród których znajduje się coraz więcej aplikacji mobilnych dostarczających nam najświeższe wiadomości tego typu.

Takie systemy lojalnościowe to nie tylko korzyści dla klientów, ale również sklepów. Właściciele internetowych punktów sprzedaży mogą przyłączyć się do Refundera i nie wiąże się to z żadnym ryzykiem. Co więcej, Refunder zwraca prowizję jeżeli klient zwróci towar. Oczywiście cała sprawa jest dobrze przemyślana, bo osoby kupujące przez wspomniany portal o wiele rzadziej dokonują zmiany towaru.

Zjawisko „cashback” ukazuje się w coraz to nowszych i ciekawszych formach. W Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii jest znane już bardzo długo i stworzyło branżę wartą kilka dobrych miliardów. Jedną z większych zalet tego rozwiązania jest to, że klient dokonuje zakupów w ten sam sposób jak do tej pory, bez konieczności dotrzymywania innych zobowiązań lub umów.

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor 

 

polub

Podziel się