Niebanalne Rozmowy o Biznesie – Wywiad Rafał Kujawa „Marketing to styl życia”

Czym jest Hyip i Reveneushares>
Wesprzyj mnie na Patronite >

Rafał Kujawa to młody milioner, który doskonale wie jak cieszyć się życiem.

Jest znany szerokiemu gronu Internautów, którym pokazuje, że zarabianie w Internecie jest możliwe. Pasjonat wolności! Rafał potrafi w bardzo kontrowersyjny sposób udowodnić swoje racje. Ma ogromną liczbę fanów, którzy również z sukcesem zarabiają z nim w sieci. Jego styl wielu bulwersuje, jednak moim zdaniem dlatego Rafał Kujawa jest prawdziwy w tym co robi – jest po prostu sobą!

Rafał KujawaPrywatnie Rafał Kujawa jest bardzo konkretnym i wartościowym mentorem, od którego warto się uczyć. Marketing Internetowy to jego styl życia. Pokazuje jak można cieszyć się pracą oraz robić to co poważnie kochamy. Wizjoner i człowiek, który myśli bardzo przyszłościowo i kreatywnie. Jeden z niewielu, który mówi to co myśli. Pokazuje jak radzić sobie z hejtem, który dosłownie ogarnia nas na każdym kroku. Udowadnia, że ludzka zawiść i głupota próbują zniszczyć największe marzenia i inspiracje – jednocześnie uczy, jak sobie z nim radzić.

Niewątpliwy wzór do naśladowania, nie tylko pod względem biznesu, ale również rozwoju osobowości. Jestem szczerze zadowolony, że mogę współpracować z tak konkretnym człowiekiem, jakim jest Rafał Kujawa.

Niebanalne rozmowy o biznesie to seria rozmów na temat działania w marketingu Internetowym. Specjalnie dla Ciebie spotykam się z liderami i mentorami z całej Polski, aby przekazać Ci sposoby działania i zarabiania.

Kiedy zaczynałem, był to okres gdzie zarabianie przez internet raczkowało i nie było wiele osób, na których mogło się wzorować. Dlatego uczyłem się wszystkiego na swoich błędach i doświadczeniu. Wiem, jak ważne jest, aby wybrać swoich mentorów, którzy będą wartościowym przykładem naśladowania.

Obserwując mój kanał, masz możliwość poszerzenia swojej praktycznej wiedzy z zakresu marketingu oraz możliwości generowania dochodu. Dlatego jeśli uważasz, że zawarta tutaj wiedza jest wartościowa to subskrybuj mój kanał (kliknij subscribe). Dzięki temu będziesz w pierwszej kolejności informowany o nowościach.
Subskrybuj Kanał Artur Wiktor

Rafał Kujawa: https://www.facebook.com/rafal.kujawa i https://rafalkujawa.pl/

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor

Wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/arturwiktor/
Zaproś mnie na Facebook: https://www.facebook.com/artur.wiktor
Obserwuj na Instagramie: https://instagram.com/arturwiktor/

Podziel się