O czym pisać w social media? #20 Wskazówki Marketingowe

O czym pisać w social media, jako kolejna wskazówka marketingowa dla Ciebie.

Jak większość marketingowców online i ja niestety popełniłem ten błąd. A mianowicie bałem się pokazywać siebie oraz swoje osiągnięcia przed szerokim gronem w Internecie. Regularne uczestniczenie w życiu online jest bowiem bardzo ważne, szczególnie w świecie, kiedy social media to jeden z głównych kanałów komunikacji. Moja wskazówka marketingowa dla Ciebie jest taka, abyś nie bał się wychodzić do ludzi z inicjatywą w social media.

Poza tym, jeśli po obejrzeniu moich wcześniejszych filmów, obudziła się w Tobie chęć do rozpoczęcia działania w mediach społecznościowych takich jak Facebook czy Instagram musisz zawsze mieć z tyłu głowy, że mogą z tego tytułu pojawić się pewne trudności…

Po pierwsze większość treści zamieszczanych w social mediach to, nie oszukujmy się, stek głupich tekstów i nic nie wnoszących grafik.

Jeśli jednak jesteś poważny i chcesz media społecznościowe wykorzystać do ambitnych rzeczy, staniesz się nudziarzem, którego poczynania nie warto jest śledzić bo marnują tylko czas. Normalność w sieci jest bowiem passe.

Stąd też pojawia się pytanie, w jaki sposób należy postępować, aby zachęcić do obserwowania swoich działań nowych subskrybentów?

Moja wskazówka marketingowa to połączenie dwóch światów. Pokazuj wartość poprzez rozrywkę, ale nie posuwaj się za daleko. Niech to będzie humor ze smakiem. Zrób użytek z wygłupów i połącz je z profesjonalizmem. Staraj się również obserwować innych i jaki sposób możesz wykorzystać ich pomysły na swojej ścieżce.

Zachęcam do komentowania i dzielenia się swoją wiedzą w tym temacie.

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor

Artur Wiktor

Wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/arturwiktor/
Zaproś mnie na Facebook: https://www.facebook.com/artur.wiktor
Obserwuj na Instagramie: https://instagram.com/arturwiktor/

Podziel się