Opinia servaq jest bardzo istotna dla przyszłych użytkowników tego kompleksowego programu do zarabiania ponieważ pokazuje w jaki sposób on funkcjonuje. Najlepiej bowiem jest dowiedzieć się o jego zaletach z pierwszej ręki.

opinia servaqOferta Servaq na przestrzeni miesięcy zmieniała się na lepsze, coraz lepiej dostosowując się do oczekiwań zwykłych użytkowników. Obecna propozycja kształtuje się następująco. Są cztery pakiety do wyboru, które różnią się dostępnymi narzędziami oraz ceną. Pod tym względem opinia servaq może się różnić między poszczególnymi użytkownikami ponieważ każdy z nich korzysta z takiego pakietu, który w danym momencie biznesowym najbardziej odpowiada ich oczekiwaniom. Ceny za poszczególne pakiety wcale nie są wygórowane, zważywszy na fakt, że oferują naprawdę kompleksowe narzędzia do pracy w ramach e-marketingu. Opinia Servaq niektórych osób nie jest jedynie przychylna umowie, która podpisywana jest na rok lub dwa lata. W ten sposób firma jednak dba również i o swoje interesy ponieważ ma pewność płynności finansowej.

Oczywiście każdy inaczej postrzega biznes i innych narzędzi potrzebuje do jego prowadzenia.

 

01

Opinia Servaq na temat pakietu start jest dla mnie jak najbardziej pozytywna. Za 57zł miesięcznie otrzymuje się bowiem pakiet dla samoouków, którzy chcą zbudować swoją bazę mailingową. Otrzymasz tutaj wszystko, co niezbędne. Kreator landing page, autoreponder oraz domenę internetową.

 

02Kolejny pakiet i opinia servaq na jego temat to zbiór pro. Miesięczny koszt to 197 zł w ramach którego użytkownicy otrzymują całość pakietu start oraz dodatkowo stronę ekspercką oraz wstęp na warsztaty. Poza tym cały czas masz wsparcie profesjonalistów, czy to mailowe czy telefoniczne. Oni zawsze służą radą i pomogą stworzyć najbardziej efektywne narzędzie do pozyskiwania Klientów. Niekiedy opinia servaq jest negatywna pod tym względem, że koszty miesięczne są zbyt wygórowane. Ja jednak uważam, że na początku zawsze warto jest zainwestować w biznes, by następnie czerpać z niego większe profity.

 

03Kolejny pakiet oferowany przez Servaq to pakiet biznes. Do poprzednich wersji dodaj również możliwość stworzenia własnej aplikacji mobilnej oraz zaawansowanego narzędzia SEO do pozycjonowania stron w Google. Tutaj opinia servaq zdecydowanie zyskuje ponieważ mało który pakiet oferuje stworzenie ( za powiedzmy to sobie szczerze, niewielką kwotę) własnej aplikacji. W przypadku pakietu biznes jest to koszt 267zł miesięcznie. Jest to zdecydowanie jedno z najlepszych narzędzi jakie można obecnie uzyskać. Większość osób nie rusza się z domu bez telefonu, dlatego najlepiej jest do nich trafić za pomocą takiego akcesorium.

 

04Ostatnia opinia servaq dotyczy pakietu VIP. Jest to oferta skierowana już do zaawansowanych przedsiębiorców, których biznes zdążył się rozwinąć, a oni jedynie co to chcą go ciągle udoskonalać. Dodatkowo zależy im na zautomatyzowaniu pewnych procesów. Moja opinia servaq dotycząca pakietu biznes oraz vip jest taka, że lepiej zainwestować w ten drugi ponieważ różnica opłat w skali dwóch lat jest niewielka, a można zyskać dodatkowe narzędzia na rozwój biznesu. W szczególności pisze tutaj o genialnym narzędziu do zaawansowanej reklamy, jakim jest FasTony.

 

Opinia servaq kształtuje się jak najbardziej pozytywnie, zważywszy na fakt, że w ramach jednego panelu użytkownicy mają dostęp do szeregu różnorodnych narzędzi.

W servaq wszystko jest pod ręką. Moim zdaniem nie warto jest inwestować w różne narzędzia w ramach różnych ofert. Trzeba jeszcze pamiętać o pilnowaniu opłat. W przypadku servaq ten problem rozwiązuje się sam ponieważ raz w miesiącu dokonujesz tylko jednej opłaty abonamentowej. Kwota, którą inwestujesz w ten program zdecydowanie się zwraca. Za każdym razem dostajesz bowiem dostęp do webinarów i innych materiałów pomocniczych, których wartości nie da się przeliczyć na pieniądze. Tutaj opinia servaq zdecydowanie zyskuje. 

Zanim jednak zdecydujesz się na dłużej przystąpić do programu możesz skorzystać z wersji testowej.testuj1 Przez 14 dni będziesz korzystać z narzędzi za jedyne 12,29zł. To bardzo dobra opcja dla osób sceptycznie podchodzących do tego typu rozwiązań i pozwalająca na własnej skórze zbudować opinię na temat servaq. Pozwoli Ci to zobrazować co faktycznie otrzymasz i jak to wszystko działa!

 

Pozytywna opinia servaq, w moim mniemaniu, jest kształtowana przez dostęp do szkoleń w ramach programu Professional Internet Marketer.

PIM Polska opinia o servaqŻaden inny program nie posiada w swojej ofercie dostępu do szerokiej bazy wiedzy, webinarów, szkoleń stacjonarnych oraz online. Są to warsztaty, które od pierwszej chwili zmienią Twoje postrzeganie na temat zarabiania pieniędzy w Internecie.

Servaq już na tyle rozwiną swoją działalność, że prowadzi warsztaty stacjonarne w największych miastach Polski. Jeśli jednak nie możesz osobiście przybyć na takie szkolenie, servaq daje Ci dostęp do warsztatów prowadzonych online. Jest to bardzo duże ułatwienie.

Co z tego, że będziesz posiadać narzędzia skoro nie będziesz się umiał nimi obsłużyć? Servaq daje taką możliwość dzięki swoim profesjonalnym szkoleniom, które przygotują Cię do pracy.

 

Niezależnie od tego, jaka opinia servaq panuje na rynku, dla mnie jest to jeden z najlepszych, kompleksowych programów zważywszy właśnie na możliwość zdobycia wiedzy od podstaw lub podszkolenia się z pracy w ramach e-biznesu.

 

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor

 

polubiudostepnij

Podziel się