Po co Ci Facebook?

Facebook, po co CI Facebook

 

W tym artykule postaram się wyjaśnić jak wielkim i potężnym narzędziem jest facebook.

 

Po co CI Facebook, logo Facebook

Musisz być na Facebooku, ponieważ jak zapewne już wiesz, w ostatnich latach sposób korzystania z internetu (ze względu na nowoczesne technologie Web 2.0), zmienił się o 180 stopni.

Co wcześniej było czystym medium służącym właściwie tylko do komunikacji, przekształciło się dzisiaj w zaawansowaną technologicznie platformę, która łączy swoich użytkowników w najróżniejsze sieci komunikacji i wymiany informacji- pod postacią tekstów, filmów wideo, blogów i tylko sam Zuckerberg wie czego jeszcze.

 

I  to właśnie Facebook postawił świat internetu na głowie:

Świat internetu zmienił się już na zawsze: Facebook jest idealną platformą reklamową i doskonałym przykładem marketingu wirusowego – interaktywna platforma, gdzie każdy może stworzyć osobisty profil, zdobyć nowe kontakty i wymieniać się wartościową wiedzą.

Segmentacja grup docelowych jest już wcześniej przewidziana, ze względu na publikacje użytkowników, którzy dobierają się w określone grupy o podobnych zainteresowaniach. W taki sposób powstają wartościowe sieci wymiany informacji specyficznych grup, które znacznie ułatwiają pracę każdemu, kto zajmuje się marketingiem internetowym.

Facebook jest już największą stroną w całym social-media i stał się dzisiaj główną siłą napędową w marketingu online. A dzięki swoim niezwykłym właściwością, odgrywa ogromną rolę podczas pozycjonowania Twoich serwisów WWW.

Jednak jeszcze niewiele osób rozumie, jak w odpowiedni sposób  korzystać z jego mocy.

 

Dlatego polecam Ci szkolenie: „Sekrety Facebooka” (niebawem)

 

Pozdrawiam,

Artur Wiktor

Kliknij Tutaj!

Kliknij Tutaj!

Poprzedni Artykuł:

Następny Artykuł:

2 komentarze

 1. Mango

  Facebook to bardziej portal reklamowy niż do poznawania nowych osób. Co rusz jakieś reklamy.

  Odpowiedz
  • Artur Wiktor

   Zgadza się, facebook przybrał formę reklamową, ale za to bardzo skuteczną. Wykorzystuje facebooka do reklamy i poznawania nowych ludzi. 75% moich działań biznesowych opiera się na tym portalu, dlatego wiem, że jest to świetne narzędzie działania.

   Odpowiedz

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Captcha *

CommentLuv badge
Podziel się