Facebook, po co CI Facebook

 

W tym artykule postaram się wyjaśnić jak wielkim i potężnym narzędziem jest facebook.

 

Po co CI Facebook, logo Facebook

Musisz być na Facebooku, ponieważ jak zapewne już wiesz, w ostatnich latach sposób korzystania z internetu (ze względu na nowoczesne technologie Web 2.0), zmienił się o 180 stopni.

Co wcześniej było czystym medium służącym właściwie tylko do komunikacji, przekształciło się dzisiaj w zaawansowaną technologicznie platformę, która łączy swoich użytkowników w najróżniejsze sieci komunikacji i wymiany informacji- pod postacią tekstów, filmów wideo, blogów i tylko sam Zuckerberg wie czego jeszcze.

 

I  to właśnie Facebook postawił świat internetu na głowie:

Świat internetu zmienił się już na zawsze: Facebook jest idealną platformą reklamową i doskonałym przykładem marketingu wirusowego – interaktywna platforma, gdzie każdy może stworzyć osobisty profil, zdobyć nowe kontakty i wymieniać się wartościową wiedzą.

Segmentacja grup docelowych jest już wcześniej przewidziana, ze względu na publikacje użytkowników, którzy dobierają się w określone grupy o podobnych zainteresowaniach. W taki sposób powstają wartościowe sieci wymiany informacji specyficznych grup, które znacznie ułatwiają pracę każdemu, kto zajmuje się marketingiem internetowym.

Facebook jest już największą stroną w całym social-media i stał się dzisiaj główną siłą napędową w marketingu online. A dzięki swoim niezwykłym właściwością, odgrywa ogromną rolę podczas pozycjonowania Twoich serwisów WWW.

Jednak jeszcze niewiele osób rozumie, jak w odpowiedni sposób  korzystać z jego mocy.

 

Dlatego polecam Ci szkolenie: „Sekrety Facebooka” (niebawem)

 

Pozdrawiam,

Artur Wiktor

Kliknij Tutaj!

Kliknij Tutaj!

Podziel się