Sposobów na zarabianie w Internecie pojawia się coraz więcej. Pewnie nie raz zostałeś poproszony o wypełnienie krótkiej ankiety, w celu na przykład zbadania popularności jakiegoś produktu. Dlaczego więc nie móc i na tym dorobić kilka złotych? Będąc respondente, również możesz zarabiać pieniądze, skupiając się jedynie na uzupełnianiu krótkich ankiet. Jest to jak najbardziej możliwe dzięki portalowi ePopulus.

Droga to stania jest zarabiającym respondentem jest bardzo prosta. Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.epopulus.pl i bezpłatnie się zarejestrujesz. Następnie wypełnisz kwestionariusz, który pozwoli Ci łatwiej dobierać ankiety, później już tylko czekasz na spływające propozycje.

Uwaga! Podczas rejestracji jest bardzo ważne, aby dobrze uzupełnić swój profil. Jest to ważny aspekt przy otrzymywaniu ankiet. To gdzie mieszkasz, jaki masz zawód, ile osób liczy Twoja rodzina i wiele innych informacji ma znaczenie podczas przyznawania ankiet. Po zalogowaniu klikasz w zakładkę Twój Profil i przechodzisz do uzupełniania poszczególnych kategorii.

Zostaniesz również zaproszony do badań panelowych prowadzonych przez partnerów ePopulus. Za każdą wypełnioną ankietę otrzymasz konkretne wynagrodzenie.

Największą zaletą tego typu zarabiania jest pełna anonimowość i bezpieczeństwo. Priorytetem dla ePopulus jest bowiem ochrona prywatności uczestników panelu wypełniających ankiety online. Twoje odpowiedzi trafią do analiz w anonimowej formie.

Celem ePolulus jest umożliwienie zarejestrowanym osobom uczestnictwo w badaniach marketingowych i sondażach opinii publicznej. Uczestnictwo w ePopulus jest zupełnie darmowe i dobrowolne. Zasady działania są ściśle określone przez regulamin. Uczestnikiem ePopulus może zostać każdy, kto ma ukończone 15 lat, posiada ważny adres email, posługuje się językiem polskim i mieszka na stałe w Polsce.

Podpisując się pod regulaminem uczestnik panelu zobowiązuje się do aktywnego uczestniczenia w ankietach, które regularnie spływają pod podany adres email. Jesteś również zobligowany do udzielania prawdziwych i rzetelnych odpowiedzi na pytania ankiety.  Co więcej każdy uczestnik może zarejestrować się tylko jeden raz.

 

Pewnie zastanawiasz się jak wyglądają zarobki w ePopulus?

Każdy uczestnik panelu otrzymuje wynagrodzenie za rzetelne i prawidłowe wypełnienie ankiety. Kwota wynagrodzenia jest podana każdorazowo w zaproszeniu do wzięcia udział w badaniu i zależy od ilości pytań w ankiecie. Kwota wynagrodzenia jest automatycznie dodawana do konta po zakończeniu badania. Uczestnik panelu może wypłacić wynagrodzenie na swoje konto bankowe po przekroczeniu kwoty 40zł.

W każdym momencie uczestnicy panelu mają również możliwość rezygnacji z ePopulus. Wszystkie ich dane zostaną trwale usunięte.

ePopulus jest dobrym sposobem na dodatkowy dochód. Dzieląc się swoją opinią i wypełniając ankietę otrzymujesz konkretne wynagrodzenie. Dlaczego z tego nie skorzystać?

 
Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor 

 

 

Podziel się