Wskazówki Marketingowe #09 – Prawidłowy schemat myślenia – Artur W. (Inspirator: Michał Wawrzyniak)

 Moja porada marketingowa na dziś to jak wdrożyć prawidłowy schemat myślenia w codzienne postępowanie, które doprowadzi Cię do wymarzonego celu. Chcę Ci podać gotową i sprawdzoną instrukcję działania.

Dzisiejsza porada marketingowa jest inspiracją po przeczytaniu książki „Guru kultury” Michała Wawrzyniaka, do której lektury serdecznie Cię zachęcam.

Największy problem ludzi polega najczęściej na tym, że działają według schematu, muszę coś mieć, żeby móc coś zrobić, aby być kimś. A zastanawiałeś się może jak by się stało, gdybyś zadziałał odwrotnie? Porada marketingowa jest prosta – wdrażaj w życie schemat „ być, robić mieć”, a dzięki temu osiągniesz wszystko to, na czym Ci zależy.

prawidłowy schemat myśleniaNa początku pomyśl kim naprawdę jesteś, co chcesz w życiu osiągnąć, jaki masz cel. Jeśli szczerze odpowiesz sobie na te pytania efekty przyjdą do Ciebie szybciej niż Ci się wydaje. Być to znaczy po prostu zaakceptować to, jakim się jest. Czuć się szczęśliwym mimo wszystko. Robić to znaczy codziennie podążać określoną ścieżką, robić to, na co ma się ochotę, co przynosi wyzwania, które przybliżają Cię do celu. I na końcu mieć – dzięki temu masz to, czego pragniesz.

Moja porada marketingowa dla Ciebie? Nigdy nie skupiaj się na tym, co będzie kiedyś. W biznesie najważniejsza jest teraźniejszość. Poza tym przeżuć się z trybu oczekiwania na tryb działania. Działanie pozwala od razu osiągnąć upragniony cel.

Jeśli uważasz, że zawarta tutaj wiedza jest wartościowa – subskrybuj mój kanał „Skuteczna Dźwignia Zarobkowa” (kliknij subscribe). Dzięki temu będziesz w pierwszej kolejności informowany o nowościach. Oraz poznasz prawidłowy schemat myślenia od A-Z.

Subskrybuj kanał

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor

Wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/arturwiktor/
Zaproś mnie na Facebook: https://www.facebook.com/artur.wiktor
Obserwuj na Instagramie: https://instagram.com/arturwiktor/

Podziel się