#19 Wskazówki Marketingowe – Główny Problem w Social Media 

Skomentuj #wskazówkimarketingowe, aby wziąć udział w losowaniu specjalnego szkolenia na temat działania na portalach społecznościowych.

Dzisiejsze nagranie spowodowane jest tym, iż obserwując wiele osób działających, lub próbujących swoich sił w marketingu internetowym popełnia ten sam błąd. Chodzi mi głównie o prawidłowy przekaz marketingowy.

Tym problemem jest niechęć publicznego udostępniania swojego życia, stylu życia. Co niestety, ale w marketingu internetowym jest sporym problemem i przysłowiowym gwoździem do trumny. Jeśli chcesz zbudować swój wizerunek i zaistnieć w social media to koniecznie musisz zwalczyć tę obawę, ponieważ jest to główny przekaz marketingowy. Gdy pokazujesz swój styl życia spowodowany zarabianiem w internecie to budujesz swoistą społeczność. Fanów, którzy interesują się Twoim życiem i sukcesem.

Pamiętaj, że własnie po to zostały stworzone portale społecznościowe. Dokładnie taki jest cel ich działania. Chwal się na każdym kroku co osiągnąłeś, kogo znasz, i jak dobrze żyjesz dzięki marketingowi. Wiedz, że jeśli tego nie robisz, to tracisz ogromną ilość darmowego ruchu! Na portalach społecznościowych jest mnóstwo osób, którzy tylko czekają na to, aby w coś kliknąć – wykorzystaj to!

Podziel się swoją opinią na temat budowania lifestyle na social media. Działasz już w taki sposób? Masz konkretne efekty?

Najciekawszy komentarz nagrodzę konkretnym planem działania (krok po korku) na temat budowania lifestyle na social media.

 

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor
Wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/arturwiktor/
Zaproś mnie na Facebook: https://www.facebook.com/artur.wiktor
Obserwuj na Instagramie: https://instagram.com/arturwiktor/

Podziel się