Fondy to nowoczesna platforma obsługująca płatności on-line. Z jej pomocą można w bezpieczny, szybki i nowatorski sposób rozwijać sprzedaż. Czym wyróżnia się Fondy?

Platforma Fondy

Fondy wyróżnia się na rynku FinTech zastosowaniem nowatorskich rozwiązań. Ten system płatności wykorzystuje autorskie rozwiązania analityczne, poprawiające szanse na zwiększenie sprzedaży przez sklepy internetowe. Wychodzi też naprzeciw oczekiwaniom klientów, ułatwiając im zakupy i wzmacniając bezpieczeństwo transakcji. Skutkuje to wzrostem zaufania. Najważniejsze funkcje Fondy to płatności przy pomocy jednego kliknięcia, płatności jednorazowe i systematyczne oraz natychmiastowy zwrot. Strona płatności jest spersonalizowana i nie wymaga przenoszenia na portal banku, czy pośrednika. Sprzedawca sam wybiera jej wizualizację. Możliwe jest bezpośrednie płacenie z poziomu bloga lub strony internetowej.

Płatności za transakcje

Fondy pozwala na przelew on-line z dowolnego urządzenia z dostępem do sieci. Możemy zapłacić za zakupy przy pomocy smartfona, tabletu lub komputera. Obsługuje różne systemy operacyjne. Guzik płatności również może zostać spersonalizowany. Klient może jednym kliknięciem zapłacić za zakupy. Płatności można dokonywać kartą kredytową, bez względu na miejsce jej wydania. Posiadanie karty wydanej w innym państwie nie stanowi już przeszkody w sfinalizowaniu zakupów. Poszerza to ogromnie grono odbiorców. Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro oraz portfele elektroniczne można wykorzystać do przelewów krajowych, a także do bankowości elektronicznej w całej Europie, Rosji i Ukrainie. Dzięki temu sklepy mogą trafiać ze swoją ofertą do zagranicznych klientów. System sam przeliczy waluty po kursie. Jeżeli kupujący nie będzie zadowolony z zakupów, może uzyskać natychmiastowy zwrot. Pieniądze wracają na jego konto, bez wielodniowego oczekiwania. Równie ciekawą funkcją jest kalendarz, który obsługuje płatności cykliczne.

Ten unikalny system sprzyja zarówno klientom, jak i sprzedawcom. Zwiększa komfort, wygodę i zaufanie. Płatności dokonywane są szybko i prosto, tak, jak oczekują tego klienci.

Uśmiechnij się 🙂
 

 

Podziel się