Jak przemycić dyskretną reklamę w biurze?

 

Niezależnie od tego, czy nasze biuro służy do przyjmowania gości i klientów, czy może pojawiają się oni tam rzadko, warto pomyśleć o nienachalnym przemyceniu firmowego wizerunku, nowej oferty, wprowadzanej funkcjonalności. Sam fakt, że jesteśmy w siedzibie danej firmy, nie koniecznie musi oznaczać, że chcemy być zewsząd atakowani reklamami. Z reguły wiemy, czym ona się zajmuje – podobnie jest z naszymi klientami. Oddziałujmy na nich podświadomie, a nie atakujmy wprost. Pomóc z tym mogą m.in. standy reklamowe lub gadżety firmowe.

Jak umiejętnie wykorzystać stand reklamowy?

Standy reklamowe są z reguły bardzo duże i konieczne jest mądre rozplanowanie tego, jak je wykorzystać, aby nie straszyło odwiedzających nas klientów. Mogą one być po prostu elementem stojącym gdzieś pośrodku naszego biura jako forma ozdobna. Standy dają niezliczoną ilość możliwości. Mogą mieć bardzo różne wzory i zadrukowania. Dlatego warto wykorzystać je do przedstawienia np. nowej funkcjonalności, czy innej gałęzi działalności naszej firmy. Ponadto standy mogą mieć także same w sobie dodatkową funkcjonalność w formie półek czy uchwytów na ulotki. Sprawia to, że odwiedzający nas klienci mogą skorzystać z proponowanych przez nas materiałów.

Gadżety reklamowe

Wszystkie gadżety reklamowe, którymi obdarujemy naszych klientów, zdecydowanie odbiją się pozytywnym echem. Wszyscy lubimy dostawać coś w gratisie, nawet jeśli jest to wyłącznie długopis. Osoba, która będzie korzystać z takiego długopisu, automatycznie będzie wspominać i myśleć o naszej firmie. Warto zatem zainwestować w gadżety, które będą przy okazji bardzo funkcjonalne. Świetne są pendrivy, kubki, notesy. Są to przyrządy, które używane są codziennie i przez to bardzo pozytywnie wpływają na odbiór naszego przedsiębiorstwa. Za każdym razem, kiedy nasz klient użyje długopisu z naszym firmowym logo, pomyśli sobie o nas. Dlatego istnieje bardzo dużo prawdopodobieństwo, że jak ktoś będzie poszukiwał firmy, która zajmuje się działaniami podobnymi do naszej, pierwsze myśli klienta skierują się do naszego przedsiębiorstwa. Bo to właśnie my będziemy z nim kiedy będzie pił kawę z naszego firmowego kubka lub przenosił dokumenty używając pendrive.

Jest to nie tylko bardzo dyskretny sposób na przemycanie reklam, ale także bardzo skuteczne działanie na podświadomość.

Ofertę na gadżety reklamowe znajdziecie na stronie https://grupamilo.pl >>>

Uśmiechnij się 🙂

Artur Wiktor

Poprzedni Artykuł:

Następny Artykuł:

3 komentarze

 1. Marcin

  Haha! Sprytne, może spróbuję

  Odpowiedz
 2. con-graph

  Świetne pomysły! Świadczę usługi podobne (chociaż nie do końca) tj druk opakowań reklamowych. Niektórzy klienci zamawiają u nas kilkanaście sztuk niewielkim, uniwersalnych kartoników na drobiazgi, minimalistyczne “koszyki” pełne dóbr, przyznam, że świetnie wygląda.
  con-graph ostatnio opublikował…I wiele, wiele innych…My Profile

  Odpowiedz
  • Artur Wiktor

   Cieszę się 🙂 Gadżety reklamowe wpływają podświadomie na decyzję zakupową klienta. Wiele osób mówi, że nie działają, ale szczerze polecam korzystanie z małych gadżetów reklamowych, ponieważ nieświadomie klient zapamiętuję markę 🙂

   Odpowiedz

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Captcha *

CommentLuv badge
Podziel się