Czy myślałeś kiedyś, że można czerpać radość ze sprzedaży?

Radość SprzedażyPiotr Jankowski udowadnia, że jest to możliwe!

Jest to praktyczna książka, która zawiera wskazówki dla osób ściśle zajmujących się sprzedażą i chcących rozwijać swoje umiejętności w tym kierunku.

Autor udowadnia, że sprzedaż faktycznie może przynosić radość i zadowolenie. To nie tylko codzienny stres związany z negocjacjami. To przede wszystkim możliwość stania się najlepszym w swojej dziedzinie poprzez korzystanie z prostych ćwiczeń.

Dzięki „Radości sprzedaży”;

  1. Nauczysz się budować wartość siebie jako sprzedawcy, swojego produktu oraz firmy.
  2. Dzięki odpowiednim ćwiczeniom przygotujesz się do skutecznej sprzedaży.
  3. Nauczysz się odnajdywać skuteczne argumenty.
  4. Otrzymasz wskazówki do pozyskania nowych Klientów.
  5. Wyleczysz się z obiekcji wobec Klienta.
  6. Wyjdziesz poza rutynowe działania – nauczysz się działać nieszablonowo.

 

„Radość Sprzedaży” jest skierowana nie tylko dla osób, które zaczynają przygodę ze sprzedażą ale również dla tych, którzy chcą odkryć konkretne tajniki i nauczyć się nowych trików.

Nikt nie posiadł jeszcze całej wiedzy związanej z tą działką. Dodatkowo praktycznie w każdej branży przewija się temat sprzedaży więc bez względu na to, czym się zajmujesz wiedza z tego zakresu na pewno Ci się przyda.

Bogactwo i różnorodność przykładów zawartych w „Radości sprzedaży” sprawiają, że jest to przyjemna lektura, konkretny podręcznik z mnóstwem ćwiczeń, które można zastosować od razu. Po każdym rozdziale znajduje się podsumowanie najciekawszych fragmentów, do których łatwo jest powrócić chcąc odnaleźć interesujące treści. Zakończenie książki pcha czytelnika do własnego działania inspirując się czynnościami innych!

Piotr Jankowski , jako praktyk, przekazuje wiedzę w sposób żywiołowy zachęcając tym czytelnika do przeczytania kolejnego rozdziału. Bardzo ważna jest lekkość przekazywanej wiedzy. Nie ma tutaj miejsca na nieznane słownictwo. Język pisany jest przystępny i z pewnością każdy, kto chwyci za tą książkę będzie w stanie zrozumieć całość przekazywanej wiedzy.

Ze swojej strony bardzo polecam tą książkę każdemu, kto chce otrzymać w pigułce informacje dotyczące technik sprzedaży. Pozycja ta stanowi również świetne utrwalenie i przypomnienie informacji dla wieloletnich praktyków sprzedaży. Możesz kupić ją tutaj>

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor 

 

Czy wiesz, że więcej szczerych recenzji książek godnych polecenia znajdziesz na moim portalu „Kopalnia Wiedzy”? Kliknij Poniżej i zobacz więcej recenzji>

polub

Podziel się