W tym artykule przeczytasz o kolejnych sposobach, jak zwiększyć ruch blogu. Oczywiście ten temat jest bardzo obszerny i jest dużo więcej sposobów. Dlatego też postaram się stopniowo je opisywać.

Jeśli nie widziałeś poprzedniego artykułu, wejdź TUTAJ i przeczytaj…

 

Ruch na blogu – 7 sprawdzonych sposobów cz.2

Trzecim sposobem, aby poprawić ruch na blogu jest bardzo banalna rzecz – pisanie własnych artykułów. Nie muszą one być bardzo duże np. 3000-4000 słów, moim zdaniem koło 500-1000 w zupełności wystarczy. Pisz krótkie wpisy (jak gdybyś pisał maila), ale przekaż przez taki artykuł wiele wartości. Jeśli opublikujesz wartościowy artykuł to sprowadzisz masę czytelników na swoją stronę. Jest to ważny element, iż zbudujesz wartościowy ruch na blogu.

ruch na bloguCzwarty sposób jest korzystanie ze „wspólnych korzyści”. Jest to jedna z najbardziej skutecznych metod, a niestety najmniej stosowana. Ruch na blogu pozyskasz jeśli posiadasz partnera do wymiany reklam, linków jest korzystna dla obu stron, ponieważ pozwala Wam na dotarcie do szerokiej bazy klientów w krótkim czasie.

Piąty sposób, aby zwiększyć ruch na blogu to połączenie programów partnerskich. Posiadając nazwy znanych programów partnerskich możesz odnaleźć niszę – czego internauci szukają na ten temat i o tym napisać. Ruch na blogu poprawisz, jeśli Twoja rakieta sprzedaży będzie dla wszystkich korzystna, dla Ciebie i właściciela programu partnerskiego.

Szósty sposób to informacja dla Twoich responderów, możesz się do nich często odnosić ponieważ Cię znają, i sami znajdą coś dla siebie. Korzystanie z autorespondera i spersonalizowanych biuletynów jest dobrym sposobem na „śledzenie” wszystkich i zwiększenia ruch na blogu. Ale pamiętaj, aby tutaj nie przesadzić, nie możesz codzienne wysyłać tych samych informacji żeby tylko stali się Twoimi współpracownikami. Od czasu do czasu, gdy korespondujesz z listą e-mail, napisz wzmiankę o Twoich artykułach np.:

PS Od jakiegoś czasu rozwijam swój blog oraz spostrzeżenia na temat marketingu partnerskiego. Wiem że możesz i Ty znaleźć coś dla siebie, dlatego serdecznie zapraszam Cię na mój blog : www.twojanazwa.pl – dodatkowo poznasz 7 sposobów jak zwiększyc ruch na blogu

 

Siódmym bardzo ważnym sposobemaby zwiększyć ruch n blogu jest poznanie swojego rynku marketingu partnerskiego „od deski do deski”. Ważne jest, aby być kreatywnym i kierować się do tych, którzy mogą mieć znaczenie i wpływ na rozwój Twojego biznesu. Tym sposobem stworzysz solidną bazę czytelników, a później klientów. Ten przykład wydaję się oczywisty, ale mało osób z tego korzysta. Jest to świetny sposób, aby poprawić ruch na blogu.

 Ruch na blogu – sprawdzone sposoby

Strategie generowania ruchu na Twoją stronę są ważne abyś pioł się po szczeblach w górę. Zawsze musisz zaplanować jak chcesz zdobyć ruch na blogu i tego się trzymać. Testuj, prowadź statystyki jak idzie itp. Musisz na to zwrócić szczególną uwagę w marketingu partnerskim. Jeśli nauczyć się, jak skłonić ludzi do tego, że to właśnie Ty masz konkretną i wartościową wiedzę, na pewno znajdziesz wielu czytelników, którzy sami Cię znajdą.

 

Gdy już posiadasz taki ruch, to jak go wykorzystać ? –> Wykorzystaj go do zarobku!

W tym pomoże Ci mój Darmowy kurs: „Marketing Internetowy w Praktyce

Jeśli nie wiesz jak skorzystać z autorespondera,

Jak budować listę e-mail,

Czym „karmić” swoją listę,

Opisuję tam wszystko co jest najważniejsze w działaniu internetowym, bez „lania wody”, sam konkret i wartościowa wiedza!

Kliknij „Zarejestruj Mnie przez Facebook” i odbierz bonus!

 zarejestruj przez fb

 

Zobacz Oryginał na YouTube: Jak zwiększyc ruch na blogu?

 

Pozdrawiam

Artur Wiktor

Kliknij Tutaj!

 

 

Ruch na blogu – sprawdzone sposoby działania

Podziel się