Pasjonaci fotografii! To do was się zwracam! Ludzie, którzy kochają obraz, piękne kolory, niesamowite odcienie, podróżowanie mają we krwi i przywożą z nich wartościowe zdjęcia, są stale powiększającą się grupą Internautów.

Czy Twoje zdjęcia są często komentowane i zbierają mnóstwo lajków na portalach społecznościowych? Kochasz fotografię ale do tej pory uważałeś, że Twoje prace są zbyt słabe, by brały  udział w prestiżowych konkursach? Ten problem może zostać szybko rozwiązany dzięki innowacyjnemu projektowi Shuttout. Kilku znajomych wpadło na pomysł stworzenia miejsca, gdzie każdy, kogo kręci fotografia, mógł zamieszczać swoje prace i dzielić się nimi. Dzięki temu zostałaby stworzona wielka, fotograficzna społeczność miłośników zdjęć, którzy swoje prace zamieniliby w galerię dostępną dla każdego wykorzystując do tego celu konkursy.

11053697_465800133586784_5210564227029469658_nW dzisiejszych czasach media społecznościowe to główny kanał komunikacji. Pokazujemy tam cząstkę siebie. Fotografia to jeden z elementów życia, który w jakiś sposób eksponuje nasze zainteresowania i pasje. Shuttout to projekt, którego idea polega na stworzeniu społecznościowych konkursów fotograficznych, tworzonych przez ludzi z całego świata, wymieniających się doświadczeniami i zdjęciami z najdalszych zakątków globu. Jest to jedynie początek koncepcji. Gdyby bowiem udało się pomysłodawcom ruszyć z projektem to kolejnym krokiem byłoby uruchomienie możliwości zamawiania zdjęć na własny użytek. Autorzy fotografii mogliby zarabiać realne pieniądze na swoich pracach, a także mieć świadomość, że ich zdjęcia na tyle się podobały, że mogą znajdować się w każdym miejscu na świecie! Ważniejsze od pieniędzy jest samo uznanie i podziw. Galeria ze świata wirtualnego mogłaby przenieść się do świata realnego!

Na stronie https://polakpotrafi.pl/projekt/shuttout możesz przetestować autorską wersję tego projektu i sprawdzić na własnej skórze czy według Ciebie projekt ten ma szansę przebicia. Żeby koncepcja mogła ruszyć pełną parą potrzebny jest Twój głos i pieniężna pomoc. Autorzy projektu korzystają z zasobów Polak Potrafi bo wierzą w siłę sprawczą społeczności internetowych. Dlatego jeśli podoba Ci się pomysł Shuttout i sam chciałbyś również w przyszłości  na nim zarobić, zachęcam serdecznie do przekazania nawet niewielkich funduszy na ten innowacyjny patent.

W ramach podziękowania za wsparcie Shuttout możesz otrzymać różne nagrody, w zależności ile własnych środków przeznaczysz na ten cel. Każdy, kto wesprze projekt kwotą 50zł, otrzyma z tego tytułu taką samą kwotę na wykorzystanie podczas konkursów fotograficznych. Oprócz tego można również otrzymać bony na warsztaty fotograficzne organizowane przez www.PokochajFofografie.pl , bony na ebooki ze Złotych Myśli i wiele innych.

 

Każdego miłośnika fotografii zachęcam do zaangażowania się w projekt Shuttout. Każdy kto kocha zdjęcia i chce się nimi dzielić z innymi może śmiało korzystać z tego pomysłu na własny użytek. Przede wszystkim można stworzyć konkretne społeczeństwo sympatyków fotografii, w ramach której tworzy się nowe rozwiązania fotograficzne, dzieli nowinkami i swoimi pracami.

Nie ważne czy jesteś amatorem czy profesjonalistą, platforma daje możliwość zarabiania na swoich zdjęciach! Co więcej można również tworzyć konkursy, z których też mamy przyznawane prowizje. Im więcej pieniędzy włożysz w projekt, tym lepiej dla Ciebie, ponieważ on odwdzięczy się z nawiązką.

Udowodnij, że Polak Potrafi i zobacz jak łatwo możesz urzeczywistnić swój plan przekształcając marzenia w autentyczność!

 

Uśmiechnij się 🙂

Artur Wiktor

2

 

 

 

shuttout-wsparcie-akademiainternetu

Podziel się