squeeze pageZostawienie przez czytelnika swojego maila jest bardzo ważne. Nałatwiej budować relacje ze swoimi klientami po przez autoresponder. Twoja lista mailingowa jest kopalnią zysku. Strony przechwytujące – squeeze page odgrywają w tym procesie bardzo ważna role. 

Squeeze Page – Strona Przechwytująca cz.2

Jeśli nie widziałeś poprzedniego wpisu, zobacz go koniecznie teraz >>>squeeze page

 

Jeśli chcesz osiągnąć długotrwały sukces, chcesz budować stały i stabilny dochód Twojej działalności, musisz zacząć tworzyć strony przechwytujące squeeze page . Dlaczego? Oto kilka powodów, które powiedzą Ci dlaczego pozyskiwanie adresów e-mail, po przez strony przechwytujące – squeeze page jest tak ważne. Weź pod uwagę to, że sama strona internetowa nie da Ci takich efektów jak połączenie jej ze stroną przechwytującą – squeeze page.

 

Powód nr. 1 : Jest to jedyny sposób gdzie zarabiasz na stałej konwersji w marketingu partnerskim.

sqeeze pageIstnieje wiele programów partnerskich, ale większość z nich płaci Ci za skuteczne kliki w reklamę, tzn jeśli za Twoim pośrednictwem zostanie kupiony produkt, wtedy też dostajesz prowizję. Zasadniczo, wszystko co musisz zrobić to zarejestrować się w wybranym programie partnerskim i rekomendować go dalej. Właściciel programu będzie dystrybuować swoje ogłoszenia do różnych oddziałów, którzy będą następnie umieszczali jego reklamy na swoich stronach lub squeeze page . Zawsze gdy skutecznie zarekomendujesz produkt, lub automatycznie zrobi to Twoja strona – zarobisz.

Jako partner możesz zarabiać w programie partnerskim na konwersji, czyli systematycznym ruchu, która jest zawsze gdy czytelnik, czy klient wraca na Twoją witrynę i kupuje produkt. Bez tych konwersji bardzo trudno będzie zbudować, co miesięczny stały dochód.

Gdy masz wszystko opisane jedynie na stronie głównej i  nie masz rzeczywistej strony przechwytującej squeeze page, bardzo trudno będzie stworzyć Ci odpowiednią konwersje, aby cały czas było przekierowanie na odpowiednią stronę produktową. To tak, jakby były reklamy produktów, bez rzeczywistego sklepu, gdzie dostaniemy produkt. Twoja reklama na stronie głównej, może być na tyle kusząca, że nakłoni ludzi do zakupu, ale bez strony przechwytującej squeeze page, nie będą do systematyczne sprzedaże.

Dlatego warto tworzyć strony przechwytujące squeeze page, które będą zawierać jedynie korzyści współpracy z Tobą, gdzie czytelnicy zostawią swój najlepszy e-mail. Możesz taka stronę przechwytującą squeeze page wykonać w formie newsletter’a, który będzie informował czytelników o kolejnym wpisie i produkcie. Dzięki temu stworzysz odpowiednia konwersje, z racji tego, że czytelnicy będą do Ciebie wracać.

 

 Squeeze Page – Strony przechwytujące, czy warto?

 Powód nr. 2 : Inne strony opisowe mogą po prostu nie wystarczyć

sqeeze pageWiele osób popełnia błąd ponieważ tworzą coraz więcej stron inernetowych, jedynie opisowych. W rezultacie wszędzie muszą wykonać wiele pracy, aby skierować tam mnóstwo czytelników. Oczywiście nie neguję tworzenie wielu stron, ale twórz również strony przechwytujące squeeze page. Dzięki takim stroną tworzysz lejek sprzedażowy, gdzie Twoim czytelnicy zamieniają się w stałych klientów, których zawsze informujesz o nowościach i zmianach.

Oczywiście również błędem jest, jeśli stworzysz jedną stronę przechwytującą squeeze page do wszystkiego. Musisz testować, analizować jakie słowa reklamowe najlepiej trafiają do Twoich czytelników, aby chętnie zostawiali Ci swój adres e-mail.

Wybierając stronę przechwytującą squeeze page kieruj się tym, że czytelnik zostanie u Ciebie na dłużej, dlatego daj mu coś w zamian (e-book, audio-book, wideo,bonus), dzięki temu zwiększysz jakość zapisów. Oczywiście wcześniej musisz wszystko odpowiednio ustawić w swoim autoresponderze (tego dowiesz się z mojego kursu: „Jak działa Autoresponder”). Gdy masz ustawione odpowiednie wiadomości, możesz być pewien, że zbudujesz odpowiednie zaufanie u czytelnika i stworzysz skuteczną konwersje.

 

Słowo końcowe…

Prawdopodobnie wszedłeś do marketingu partnerskiego, aby skutecznie i długofalowo zarabiać. Założyłeś bloga i strony internetowe, aby zaoszczędzić na reklamach i cały czas budować większy dochód. Ale jeśli nie zaczniesz korzystać z mocy autorespondera i budowy list e-mail, po przez strony przechwytujące squeeze page, Twój zysk nigdy nie będzie długotrwały. Nie zrozum mnie źle, Twoja praca nad stronami, opisami odpowiednimi reklamami jest potrzebna, ale marketing partnerski opiera się na kolejnych działaniach m.in. stronach przechwytujących.

Aby dowiedzieć się więcej na temat skutecznego budowania zaufania, na temat odpowiedniego ustawienia autorespondera, które wykorzystasz na stronach przechwytujących, skorzystaj z mojego bezpłatnego kursu : „czym jest autoresponder

 

Pozdrawiam

Artur Wiktor

 

Artur Wiktor

 

Squeeze Page – Strona Przechwytująca cz.2

 

Podziel się