squeeze pageJest to bardzo ważna kwestia w Twoim biznesie, abyś zarabiał długofalowo. Strona przechwytujaca inaczej squeeze page, pozwoli Ci rozwijać Twój biznes nawet w ciągu Twojego snu.

Squeeze Page – Strona Przechwytująca

Jeśli wszystkie produkty, które chcesz sprzedawać w Internecie są gotowe. Zapisałeś się do programu AdSense lub innych programów marketingu partnerskiego i masz gotową reklamę, która chcesz zamieścić na stronie partnera. W tym momęcie wydaje Ci się, że jesteś już najlepszym biznesmenem w Internecie bo masz wszystko.

Ale może jest jeszcze coś co powinieneś przygotować, z czego powinieneś korzystać? A może nie… A co ze stroną przechwytującą – squeeze page ? Czym w ogóle jest strona przechwytująca Squeeze Page? Co taka strona wniesie do Twojego biznesu?

sqeeze pageSqueeze Page – Strona przechwytująca

Strony przechwytujące – squeeze page są po prostu stronami Internetowymi, gdzie użytkownicy są kierowani, zanim trafią na Twoją stronę główną, gdy klikną w odpowiedni link. W marketingu partnerskim na stronach przechwytujących squeeze page nie umieszczasz reklamy, lub linku prowadzącego do Twojego produktu partnerskiego.

W większości przypadków strona przechwytująca nie różni się od strony internetowej, jedynie każdy stronę Internetową kojarzy z miejscem gdzie znajdzie wszystko na temat danego produktu. Strona przechwytująca squeeze page zawiera, trochę informacji  – same korzyści, które osiągniesz. Celem strony przechwytującej jak sama nazwa wskazuje, jest ‘przechwyt’ klienta. A dokładniej, strona przechwytująca ma na celu przechwycenie adresu e-mail czytelnika.

Przykładem takiej strony (squeeze page) są:

Rewolucja w Biznesie

– Jak Zarabiać 387zł Dziennie?

System AllinOne

Niektórzy biznesmeni stronę główna na stronie internetowej, zamieniają na stronę przechwytującą squeeze page gdzie kierują tylko na reklamę.

Czy to jest wielki błąd? Czy należy robić to samo i umieszczać jedynie reklamę na stronie przechwytującej- squeeze page?

No cóż, zawsze należy śledzić i podpatrywać innych jak działają u siebie. Trzeba przetestować co jest skuteczne a co nie, co przynosi Ci zysk a przez co tracisz czytelników. Jednak na razie skupmy się na już sprawdzonym działaniu stron przechwytujących squeeze page, czyli poproś o zostawienie maila czytelnika.

W kolejnym artykule dowiesz się po co Ci adres e-mail osoby, która trafi na Twoją stronę przechwytującą squeeze page. Podam Ci powody, dla których powinieneś zawsze prosić o jego maila. Na każdym kroku musisz działać tak, aby ta osoba zostawiła swojego prawdziwego maila u Ciebie.

Dzięki temu…

Tego już dowiesz się w kolejnym artykule.

Zanim pojawi się kolejny artykuł, bardzo ważne abyś poznał dokładnie jak działa autoresponder, ponieważ żeby skutecznie pozyskiwać adresy e-mail musisz dokładnie znać to skuteczne narzędzie.

Dlatego też, zapraszam Cię do zapisu na kurs: Twój Robot biznesu

Pozdrawiam

Artur Wiktor

Artur Wiktor

Squeeze Page – Strona Przechwytująca

Podziel się