Strona Partnera Największa Szansa

 

Prawdopodobnie największa szansa w tym roku…

 

ja(100x150)

Mój partner Rafał, dzięki któremu dowiedziałem się o istnieniu programu PaidVerts, a który przygotowuje właśnie kompleksowy portal pomocy dla naszej ścisłej grupy partnerów PaidVerts (w tym Ciebie) napisał kilka słów na temat swoich spostrzeżeń odnośnie tego projektu. Pozwolę sobie zacytować ten tekst, żebyś miał pełny obraz o możliwościach i ogromnym potencjale tego znakomicie zapowiadającemu się systemowi.

*****

Moje kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu różnych biznesów przez Internet nie pozwoliło mi przejść obojętnie obok firmy Paidverts. Co prawda nie był to natychmiastowy zachwyt bo codziennie mam do czynienia z naprawdę wieloma propozycjami „zarabiania przez Internet”.

Mam nawet swoją ręcznie spisaną listę firm jakie się pojawiają w Internecie. Co jakiś czas sprawdzam jak wygląda ich rozwój po miesiącu, dwóch i wtedy mogę względnie ocenić czy temat jest warty uwagi czy nie. Czasami pojawiają się możliwości gdzie najlepiej decyzje podjąć od razu jeśli interesuje nas wyjęcie solidnej gotówki.

90% tych firm to firmy typu kogucik… Wiadomo: „Spierdolił i ucik”. Niestety takie są realia i w tej kwestii wcale nie trzeba posiadać wielkiego doświadczenia, aby znać te sytuacje.

Rzaaaadko trafiają się perełki. Ale trafiają się! PAIDVERTS!

Ale, że niby dlaczego Paidverts? Co wyjątkowego w tej firmie?

logoOsobiście Paidverts odebrałem jako firmę gdzie decyzja powinna być szybka. Może nie powinna, ale czas odgrywa znacznie (w przypadku jeśli obietnice firmy są prawdziwe). A że tak naprawdę rejestrując się w Paidverts kompletnie nie ponosimy ryzyka (rejestracja jest darmowa) no więc czemu nie?

W ten sposób dostałem się „do środka”

Pierwsze wrażenie pozytywne – elegancka, przejrzysta budowa strony świadczyć mogłaby, że założyciel musiał włożyć w nią dużo pracy. Jednak nie szata zdobi człowieka! Tfu… nie design mówi o biznesie – bardziej to miałem na myśli.

Nie chciałem dać się uwieść samą zewnętrzną częścią tego biznesu więc zwyczajnie wykonałem podstawowe zadania i zamknąłem stronę po to, aby powrócić kolejnego dnia i sprawdzić co będzie się dalej działo…

No i BANG!

Pierwsze drobniaki już się pojawiły. Tym razem już na spokojnie zatem przejrzałem stronę i zacząłem się głębiej tym interesować. Widziałem już podobną ideę biznesu kiedyś więc czym ta miałaby się różnić, że mogłaby być lepsza? – musiałem to sprawdzić.

Zacząłem od źródła. Czyli Jo Cook, ( tu możesz zobaczyć jego profil na facebooku ), wygoglowanie Pana admina, następnie zebranie opinii i przyjrzenie się jego portfolio… WOW! Jo Cook prowadzi od 4 lat nieustanie już jeden biznes w Internecie i regularnie płaci jego uczestnikom. Hmm… ale ok. Nie dajmy się zwieść. Szukam dalej. Dodaję Jo do znajomych na facebooku, normalny gość, wymieniamy kilka zdań, chłopak nie zgrywa się ani nie ukrywa.

13

 

Kolejny etap szukania, sprawdzania, grzebania

Znam admina, same dobre opinie, stabilny biznes od 4 lat. Nie widzę powodu, aby nagle miał spieprzyć to wszystko i otworzyć jakiś chłam. Zatem wierzę mu, że ma tylko dobre intencje.

Same intencje nie wystarczają. Nie nie nie :-) Wielu miało dobre intencje. Oprócz tego trzeba mieć naprawdę głowę na karku, ale zaraz zaraz… czy to, że od 4 lat Jo Cook prowadzi już jeden biznes w Internecie nie świadczy o tym, że ma ta głowę we właściwym miejscu? No niby tak, ale drugi biznes może już nie być tak genialny.

Dlatego tropem upierdliwca zacząłem szukać wad.

Pierwsza wada Paidverts!

Pierwsza wada, na pierwszy rzut oka to dla mnie… Ilość reklam do wyklikania. Okazało się, że na drugi dzień musiałem poświęcić jakieś 10 minut, żeby je wyklikać. Dopiero po chwili uświadomiłem sobie jaki jestem bezczelny w swoich myślach. Nie dość, że gość daje zarobić, nie dość, że nic nie muszę robić tylko kliknąć tu i tam oraz skopiować parę zdań to jeszcze mi źle?! ok. to jednak nie jest wada programu tylko moja. Jestem leniem.

Szukałem i znalazłem. W jednej chwili coś we mnie pękło!

System Statistics. No aż nieprawdopodobne wydaje się to jak program jest przejrzysty. Statystyki z każdego pojedynczego dnia, statystyki pieniędzy, które wpłynęły, statystyki wypłat, statystyki reklam, statystyki nowych członków, statystyki no chyba wszystkiego!

Myślę sobie oszaaaleeeje. Uspokajam się. Myślę dalej. Co jeszcze trzeba sprawdzić?

No oczywiście wyliczenia Pana Jo. Czy przypadkiem obietnice tak ciekawych zarobków nie są obietnicami, których pewnego dnia nie będzie dało się pokryć? Otóż Jo Cook przewidział chyba wszystko co chciałbym sprawdzić co niezmiernie mnie ucieszyło. Zarabia tu każdy, zarabia 100% ludzi, ale hola hola!

To co mnie w tym wszystkim najbardziej cieszy to fakt, że wynagrodzeni najlepiej zostaną najbardziej pracowici oraz Ci, którzy swoimi inwestycjami znacznie wesprą program. Mega uczciwe rozwiązanie.

Tak naprawdę zarobi tu największy leń :-) No bo nikt nie powie, że nie chce mu się dosłownie 10 minut dziennie poświęcić dla pieniędzy!

Zakupiłem pierwsze reklamy o wartości 100$

Nie mogłem się powstrzymać. jednak nadal robiłem to w ciszy, nikomu się nie chwaląc. Nadal priorytetem były dla mnie moje inne firmy, w których cały czas zarabiam. Po 30 dniach w programie Paidverts sytuacja całkowicie się zmieniła… z dobrej, na bardzo dobrą! Zaczynając od 100$ obecnie zarabiam 30$ dziennie (90zł), poświęcając 10 minut. Wychodzi na to, że za 1h mojej pracy Paidverts płaci mi aż 180$ (360zł). Co dalej oznacza, że już w tej chwili teoretycznie miesięcznie mógłbym mieć z Paidverts minimum 900$ (2700zł), a dzienny zarobek i tak nadal rośnie. TO dopiero pierwsze 30 dni…

Co będzie potem?

Narazie moim celem jest dojść w ciągu kolejnych 45 dni do kwoty 100$ dziennie. Po tej kwocie wyznaczam już nowy, naprawdę ambitny cel! Wierzę i widzę, że Paidverts może okazać się dla wielu wielu ludzi firmą, która mocno odmieni ich finanse jeszcze w tym roku.

A co z wypłatami? Wypłacasz gdzie chcesz!

16

 

Czas oczekiwania ok.3-5 dni. Także spokojnie raz w tygodniu można sobie pozwolić na doooobrego drinka za Paidverts! Mam nadzieję, że za niedługo więcej z nas będzie miało okazję i powód do świętowania z myślą o Paidverts!

Jednocześnie wierzę, że ta strona i moje wsparcie pomoże wieeeeelu wielu wielu ludziom osiągnąć sukces finansowy o jakim jeszcze boją się marzyć!

********************

Rafał

 

15min2(male)kasa-do-sejfu

Pamiętaj, że jeśli zaprosił Cię tutaj twój znajomy to zarejestruj się obowiązkowo z jego linku referencyjnego. Jeśli jednak trafiłeś tu przypadkiem, miło mi będzie jeśli do rejestracji użyjesz tego linku: https://www.paidverts.com/ref/arturwiktor a następnie napiszesz do mnie po to, aby na spokojnie porozmawiać o tej niesamowitej szansie zarabiania pieniędzy.

W Paidverts zarabiasz codziennie!

Zobacz Instrukcje Video Dla Partnerów


Copyright 2014 Artur Wiktor. All rights reserved.