Strona Partnera Paidverts 1

 

Cześć Partnerze

Poniżej znajdziesz bieżące filmy instruktażowe i informacje pisane na temat projektu PaidVerts. Sam korzystaj i pomóż korzystać swoim poleconym.

Tutaj dołączysz do Grup Wsparcia PaidVerts na Facebooku – KLIKNIJ

Program w obsłudze jest prosty i w zasadzie każdy powinien sobie poradzić z aktywacją i późniejszą codzienną obsługą. Jednak gdyby ktoś miał jakieś problemy, to zapraszam do oglądania filmów.

Jak aktywować konto Paidverts pokazane jest w filmie Tutaj>
Jak uruchamiać wyświetlanie reklam poniżej:

W tym miejscu będą kolejne filmy video -> Kliknij i przejdź

Największa szansa tego roku -> zobacz studium przypadku

Krótka charakterystyka programu:

PaidVerts – platforma reklamowa, która dzieli się zyskami ze swoimi użytkownikami. Projekt stworzony z rozmachem, skrypt oraz grafika wykonana na indywidualne zamówienie, unikalny plan marketingowy. Nie jest to typowa pasywna inwestycja, gdyż wszystkie naliczenia dostajemy w postaci reklam do wyklinania/obejrzenia, z wierzchu wygląda więc jak typowy PTC, natomiast ci co potrafią czytać „między wierszami” wiedzą że jest to ambitny projekt, w którym można zarobić nieprzeciętnie.

Paczka reklamowa kosztuje 1$ , w zestawie dostajemy:

– 50 wyświetleń naszej strony,

– 25 wyświetlen bannera 728×90,

– 100 wyświetleń bannera 125×125.

Maksymalny zysk z 1 paczki wynosi 1.475$. Nie ma limitu zakupu, wartym odnotowania jest fakt że będziemy dostawać reklamy proporcjonalne do wartości naszych ad-packów (chociaż przy dużej inwestycji również zdarzą się mniejsze reklamy) np. inwestując 100$ możemy dostać reklamy nawet i po 10$ i więcej za sztukę.

Jak już pisałem nie jest to pasywna inwestycja, musimy codziennie klikać reklamy żeby „odbierać” nasze naliczenia. Na wyklinanie reklam mamy 18 godzin, także zalecane jest codzienne logowanie się na konto! Można również zarabiać na darmowym koncie, oglądając reklamę aktywacyjną dostajemy punkty BAP (Bonus Ad Point) dzięki którym będziemy dostawać płatne reklamy. Za dodatkowe 5 centów możemy wykupić opcję upgrade, dzięki której będziemy dostawać niewykorzystane reklamy przez innych użytkowników. Zarobek z 1 upgrade to przynajmniej 1$, jest to więc dobra okazja dla darmowych użytkowników na szybkie rozkręcenie swojego konta.

Akceptowane metody płatności to: perfect money, egopay, solidtrustpay, przelew bankowy, western union, paypal. Więcej wkrótce. Prowizja za poleconych wynosi 10% od ich zakupu adpacków, oraz 5% od ich wszystkich płatnych klików.

Projekt ten powstał na bazie programu mytrafficvalue, mamy więc do czynienia z czymś dużym, na długi okres czasu, no i przede wszystkim znanym i doświadczonym adminem. Jeżeli ktoś ma już konto na MTV to do PV może się po prostu zalogować, nie trzeba na nowo zakładać konta!

Według mnie program ma wielkie szanse żeby odnieść sukces, a oto kilka powodów:

– z perspektywy reklamodawcy już na starcie mamy dość duży traffic oraz 5 tysięcy zarejestrowanych użytkowników.
– jedna reklama polega na przekopiowaniu 3 linii tekstu i spędzeniu na stronie 30 sekund
– profile użytkowników z takimi statystykami jak traffic value, gaming volume itp, niedługo po starcie będzie można tworzyć targetowane kampanie reklamowe, np. dla użytkowników którzy łącznie wpłacili > 100$ czy też postawili określoną sumę w kasynie. Chyba żadna platforma nie może się poszczycić dostępem do takich statystyk, tutaj wszystkie te dane są brane z projektu bazowego.
– tania reklama, już od 1$ dostajemy 50 wyświetleń naszej strony oraz 25 wyświetlen bannera 728*90px oraz 100 wyświetleń bannera 125×125.
– dużo statystyk dotyczących naszych kampanii reklamowych z perspektywy inwestora
– doświadczony admin
– dość fajne procesory płatnicze, a budowa programu pozwoli na akceptację kolejnych zaraz po starcie
– duża baza inwestorów na start
– możliwość inwestycji już od dolara więc tez częstej reinwestycji.
– program nie działa jak typowy schemat ponzi’ego, część środków jest inwestowana w plan 250% w projekcie „bazowym” który na ten moment działa bardzo sprawnie. IMO PV nie „zdechnie” więc po tygodniu czy dwóch, wręcz przeciwnie, największe naliczenia pojawią się jakoś 3-5 tygodni od startu- jako że zamknięte inwestycje dzielone są w 100% dla reklamodawców.
– wysokie prowizje dla polecających
– wszystkie naliczenia trafiają na paidverts balance, można więc je wypłacić inną droga niż była robiona wpłata. Przykładowo wpłacamy z STP, a zyski wypłacamy na PayPala
– transparentność, dużo statystyk, strona bardzo prosta w obsłudze.

Na razie to tyle. Pozdrawiam i życzę miłego użytkowania programu i zarabiania $$$ :)


Copyright 2014 Artur Wiktor. All rights reserved.