super produktCzytając ten artykuł poznasz początkowe czynniki, które pomogą Ci znaleźc super produkt. Zanim zaczniesz coś promować, musisz znaleźć coś, co rzeczywiście się sprzeda. Super produkt jest pierwszym krokiem.

 

 

Na wstępie chciałbym poinformować iż ten temat jest jak rzeka i nie da opisać się go w jednym artykule. Super produkt nie jest banalny do odkrycia. Typowo ten artykuł (moim zdaniem) nie jest łatwy do zrozumienia w jednej chwili. Dlatego też będę powracał do tematu za jakiś czas.

 Jak odnaleźć Super Produkt?

Aby znaleźć odpowiedni super produkt, który dobrze sprzeda się w Internecie, musisz zrozumieć, co ludzie chcą kupować. Znalezienie odpowiedniego pomysłu lub produktu, zawsze towarzyszą relacje popytu na produkt w bieżącym rynku oraz konkurencja – czy produkt sprzedają też inni. Również musisz wybrać taki „super produkt”, który będziesz sprzedawał dłuższy czas. Nie może to być oferta jednorazowa. Super produkt musi sprzedawać się cały czas.

 

W takim razie:

„Co mam sprzedać? Jaki super produkt jest ‘gorącą ofertą?’

 

To jest główne pytanie, na które wiele osób szuka konkretnej odpowiedzi. Jeśli chcesz poznać odpowiedź na to pytanie, musisz przeprowadzić zbiór odpowiednich badań. Niestety nie jest to prosta droga, napotkasz wiele zakrętów i trudności, aby odnaleźć tę jedyną skuteczną odpowiedź. Analiza rynku na super produkt jest czasochłonna, lecz bardzo ważna.

Musisz być w stanie zrozumieć  i zaspokoić potrzeby, pragnienia i oczekiwania na temat produktu, który klienci od Ciebie kupią. Super produkt musi być potrzebny klientowi. Potrzeby klienta są tutaj kluczowe. Poszukaj również wymagań jakich klient będzie oczekiwał od Twojego promowanego produktu. Super produkt musi zaszokować klienta.Oczekiwania są faktycznie częścią „chce”, ale stają się one niezwykle ważne w przypadku gdy produkt lub usługa jest bardzo zróżnicowana.

 super produkt

Na przykład czytając książkę logiki, student będzie szukał następujących odpowiedzi:

– istotne logiczne koncepcje na temat stosowania prostego języka zrozumienia

– język łatwy do zrozumienia, który określi przystępną cenę produktu

Te dwa podobne pomysły mogą być stosowane do sprzedaży internetowej. Więc pod tym względem Internet jest jedynie kolejnym miejscem do sprzedaży.

Podstawowa koncepcja zapotrzebowania jest taka sama, jak to jest w innym miejscu offline, tu czy tu ona będziesz zawsze. Musisz dostosować super produkt do odbiorcy. Stworzyć ofertę wyróżniająca się spośród innych.

 

 Jak znaleźć super produkt?

Kolejna sprawa: podczas poszukiwania „gorącej oferty” należy wziąć pod uwagę poziom konkurencji lub udziałów w rynku, jakie „super produkt” będzie posiadać na starcie. Udział w rynku i poziom konkurencji oznacza stosunek sprzedaży marki do całkowitej sprzedaży na rynku. Podczas gdy firmy będą naturalnie określać swój cel konkurentów, to rzeczywiście konsumenci, którzy ostatecznie decydują o konkurencyjności lub listę produktów czy też usług związanych okażą czy produkt ma siłę nabywczą czy też nie. (na „chłopski rozum” : czy super produkt lub usługa będzie miała popyt czy nie).

Super produkt ma się wyróżniać. Musimy więc wybrać segment rynku, gdzie możemy posiąść potencjalne przywództwo lub znaczącą rolę, która pomoże nam osiągnąć dużą częstotliwość sprzedaży. Ponieważ nadrzędnym celem jest dostanie się nie tylko do zaspokojenia potrzeb i wymagań naszych klientów, ale wykonanie tego z większym zyskiem niż konkurencja. W przeciwnym razie nie będziesz bardzo zadowolony z wielkości zysku. Super produkt musi być wstępnie przeanalizowany, tylko w takim wypadku ma szanse z powodzeniem się sprzedać.

Ciąg dalszy w kolejnym artykule. Zanim pojawi się kolejna treść postaraj się porzyswoić wiedzę z dzisiejszego wpisu. Zrozumienie wybory najlepszego produktu dla Ciebie, pomoże Ci mój darmowy kurs „Aktywuj swoją dźwignię zarobku„.

Kliknij Zarejestruj Mnie przez Facebook i odbierz Bonus!

skuteczna dzwignia zarobkowa

Pozdrawiam

Artur Wiktor

Artur Wiktor

Kliknij Tutaj!

Podziel się