Tajemnicza umiejętność – #22 Wskazówki Marketingowe czyli doświadczenie Artura Wiktora

 

Wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/arturwiktor/

Tajemnicza umiejętność, bez której nie ma sensu prowadzenie działalności w sieci? Zapraszam na kolejną wskazówkę marketingową.

Co to znaczy dla Ciebie wartość?

Ludzie, prowadząc swoje biznesy, często zapominają, że to na niej powinna opierać się cała działalność. Budują biznesy oparte wyłącznie na prowizji, a zapominają o relacjach.

WartośćNiezależnie od tego, co wrzucasz do sieci, to zawsze tam pozostaje. Po drugiej stronie monitora jest drugi człowiek, który tak samo jak Ty ma uczucia, jest w stanie wyrażać opinie i ma prawo się nimi dzielić.

Wskazówka marketingowa na dziś?
Dawaj swoim Klientom wartość, która będzie dla nich rozwiązaniem problemu. To Klienci definiują Twój biznes, a Twoim zadaniem jest dać im to, czego chcą. Co najlepiej zrobić, by Klienci do Ciebie przychodzili i pozostawali na długie lata?

Jak zbudować dream team?

1. Przekazuj wartościową wiedzę
2.W artykułach proponuj konkretne rozwiązania i dawaj odpowiedzi na pytania
3. Zachęcaj do dyskusji , Ciebie to nic nie kosztuje, a z konwersacji mogą wyniknąć ciekawe wnioski
4. Obdaruj Klientów czymś, co ma dla nich wartość
5. Korzystaj z przemyślanych rozwiązań na social media. Wstawiaj posty i komentarze wtedy, gdy masz coś ciekawego do powiedzenia.

Wskazówka marketingowa? Traktuj pieniądze jako efekt uboczny, a angażuj się w budowanie relacji! To cała tajemnica udanego biznesu.

Jeśli uważasz, że zawarta tutaj wiedza jest wartościowa to zostań subskrybentem mojego kanału. Dzięki temu będziesz zawsze na bieżąco z nowymi nagraniami wideo. Kliknij subscribe!
Subskrybuj kanał Artur Wiktor

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor

Zaproś mnie na Facebook: https://www.facebook.com/artur.wiktor
Obserwuj na Instagramie: https://instagram.com/arturwiktor/

Podziel się