#13 Wskazówki Marketingowe – Technika Wizualizacji – Artur Wiktor

Moja porada marketingowa na dziś to wykorzystanie w codziennym działaniu techniki wizualizacji. Na czym to polega?

Spójrz na swój sukces oczami wyobraźni. Staraj się zobaczyć to, co stało się już w Twojej głowie, a kwestia tego, czy stanie się w rzeczywistości zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

Wierzę w to, że ta porada marketingowa wniesie dużo do Twojego życia zawodowego. Spojrzenie oczami wyobraźni na własny sukces to tak naprawdę duża część realnych zachowań. Twoja wyobraźnia jest nieskończona dlatego możesz sobie wyobrazić co tylko chcesz i wiesz co? Masz realne szanse żeby się to spełniło.

Czy olimpijskie złoto to coś, co można sobie wyobrazić? Z pewnością znasz nazwisko Michaela Phelpsa, wielokrotnego mistrza olimpijskiego i mistrza świata. Michael od 12 roku życia stosuje technikę wizualizacji. On zawsze wizualizuje swój cel, idzie po złoto i nic innego go nie interesuje. Ty też tak możesz jeśli zastosujesz tą poradę marketingową.

Używaj swojego umysłu!

Oczywiście na pewno pojawią się ludzie, którzy będą hejtować ten pomysł ale Ty rób swoje i nie pozwól, aby ktokolwiek wchodził z buciorami w Twoje marzenia, które jeśli potrafisz sobie wyobrazić, możesz również i ziścić.

 

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor

Wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/arturwiktor/
Zaproś mnie na Facebook: https://www.facebook.com/artur.wiktor
Obserwuj na Instagramie: https://instagram.com/arturwiktor/

Podziel się