#17 Wskazówki Marketingowe  – Technika zmiany minusa w PLUS! – Artur Wiktor

Technika o której chciałbym Ci dzisiaj powiedzieć to zmiana minusa w plus. Jest to prosta technika, którą możesz użyć dosłownie w każdej sytuacji. Jednak musisz nauczyć się jej wykorzystywać.

Jeśli coś się wydarzy to nie stękam i narzekam na daną sytuacje, ponieważ jeśli nie posiadam wehikułu czasu – to i tak nic mi to nie da.

Zamiast tracić energie i czas na to, co już się wydarzyło, to zastanów się czego się nauczyłeś. Przeanalizuj to co się stało i dlaczego tak się stało. Co możesz zrobić, aby kolejnym razem uniknąć tej sytuacji?

Pamiętaj, że praktycznie zawsze jest inna możliwość. Dosłownie z każdej sytuacji jest inne wyjście. Musisz tylko uspokoić emocje i zastanowić się nad jej rozwiązaniem.

Znajomi i rodzina wiedzą, że często się denerwuje. Dlatego postanowiłem wykorzystać tę technikę na swoim przykładzie. Oczywiście nie zawsze to wychodzi, nie zawsze od razu pomyślisz o tej technice, ale trzeba ćwiczyć.

Jak z każdą inną cecha bywa, trzeba ją wyćwiczyć. Dlatego praktyka czyni mistrza. Osobiście, dopiero po kilkunastu razach zauważyłem, że przy niepotrzebnym zdenerwowaniu myślę o omawianej technice.

Nie trać czasu i energii, na niepotrzebne użalanie się nad daną sytuacją. Pomyśl w jaki sposób możesz to wykorzystać na swoją korzyść.

Napisz w komentarzu czy miałeś ostatnio taką sytuacje z której było inne wyjście?

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor

Wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/arturwiktor/
Zaproś mnie na Facebook: https://www.facebook.com/artur.wiktor
Obserwuj na Instagramie: https://instagram.com/arturwiktor/

Podziel się