Przez lata gromadziliśmy nieruchomości gruntowe i poszukiwaliśmy metody, dzięki której będziemy mogli spieniężać te nieruchomości. To, co trzeba było zrobić to wymyślić sposób jak przyciągnąć i zwrócić na siebie uwagę rynku i klientów.

Pomysł dotyczący powstania Agrofortis powstał z potrzeby dnia codziennego.

Z jednej strony zaczęliśmy kategoryzować grunty pod kątem przydatności jako lokata, a także sposób jej finansowania, który daje odpowiedni przepływ finansowy. Dla klientów jest to bardzo dobre rozwiązanie pod kątem wejścia na rynek nieruchomości ponieważ już od paru groszy mogą stać się beneficjentami takich nieruchomości, a przy okazji budować swoje własne portfolio takich nieruchomości. Agrofortis jet jedynym takim rozwiązaniem, gdzie można kupić ziemię na raty, bez odsetek i bez pomocy finansowej. Wystarczy przyjść, wybrać swoje grunty, zawrzeć odpowiednią umowę i dopiero potem zacząć spłacać ziemię.

Na początek roku 2019 Agrofortis wydało już ponad 650 tysięcy hektarów nieruchomości wydanych w ręce klientów.

To potwierdza przydatność tej metody. Ludzie są faktycznie nią zainteresowani, a co więcej czerpią z niej benefity. Nieruchomości gruntowe są na tyle wdzięczną metodą ponieważ nie wymagają specjalnej edukacji, przez którą trzeba mierzyć się z tym posiadanym aktywem. Tutaj wystarczy kupić i czekać na wzrost wartości nieruchomości wynikający z wypływu czasu.

W jaki sposób można czuć się bezpiecznie z Agrofortis?

Na każdym etapie współpracy, firma jest w 100% weryfikowalna. Po pierwsze przystąpienie do programu jest możliwe tylko i wyłącznie z polecenia innego klienta. Dzięki temu ta pierwsza bariera związana z zaufaniem jest nieco przełamana. Poza tym firma jest cały czas otwarta na swoich klientów. Na bieżąco można sprawdzać księgi wieczyste i tak dalej. Każdy klient zawsze spotyka się z notariuszem, który ma obowiązek sprawdzić firmę zanim przejdzie do odczytania aktu. Nie ma tu mowy o tym, żeby w jaki sposób czegoś unika, wszystko jest jak najbardziej jawne.

Agrofortis w imieniu swoich klientów przechodzi procedurę dotyczącą możliwości nabywania gruntów rolnych. Żaden z klientów nie musi martwić się o wszelkie pozwolenia z tym związane. Jest to duże ułatwienie dla wszystkich, przyszłych posiadaczy gruntów rolnych.

Agroforits w zdecydowanie większej części przypadków oferuje nabycie gruntów rolnych. Pytanie, które często pada z ust klientów to możliwości przekształcania działki w działkę budowlaną. Agrofortis nie może w 100% zapewni, że dana działka otrzyma takie uprawnienia budowlane ponieważ ostateczna decyzja zawsze należy do urzędnika. Agrofortis stara się jednak to ułatwiać poprzez nadawanie gruntów z bliskością prądu, drogi dojazdowej, z dobrym sąsiedztwem czyli tak, aby zbliżyć się do możliwości uzyskania warunków zabudowy. Grunty rolne kupuje się po to, by nie zabudować jej za rok, dwa ale za dwanaście, trzynaście lat, by kołnierz zabudowy mógł się przesunąć i wartość ziemi wzrosła. Trzeba liczyć się z tym, że w takich sytuacjach potrzebny jest czas. To, na co Agrofortis zwraca uwagę to tak zwane odrolnienie, które jest przekształceniem systemowym, a nie jako tako przekształcenie gruntów rolnych w działkę budowlaną. W większości przypadków jest to tak naprawdę zmiana nazewnictwa ponieważ działka rolna może tak naprawdę pełnić funkcje działki budowanej, na której mogą powstawać domy czy inne budynki użyteczności publicznej.
W momencie, gdy stajesz się beneficjentem ziemi Agrofortis to Ty decydujesz, kiedy grunt sprzedasz. Przeniesienie praw własności to jedno z najbardziej świętych przepisów, które dzisiaj funkcjonują w prawodawstwie. Jest to jedno z najbardziej chronionych zapisów. W związku z czym, jeśli jesteś właścicielem nieruchomości to Ty decydujesz co się z nią dalej dzieje. Jeśli po roku czasu od nabycia działki znajdziesz klienta, a nie zdążyłeś jej jeszcze spłaci, to jedynym Twoim zadaniem po sprzedaży jest spłacenie hipoteki. To klienci decydują kiedy i jak sprzedają. Nie trzeba czekać aż spłaci się cała nieruchomość.

Jak otrzymać działkę na Mazurach za darmo?

 

2019 rok jest dla Agrofortis rokiem przełomowym ponieważ firma chce wykreować kilka takich działań, które będą wspierały taki procesy żeby aktywnie zarabiać na nieruchomościach.

Mowa tutaj o stowarzyszeniu EcoPride, które będzie instytucją, która będzie miała za zadanie przygotować warunki do tego, aby klient, który nabędzie grunty w Agrofortis, mógł na przykład aktywnie zarabiać na ekologicznej uprawie produktów rolnych czy też na przykład na stworzeniu mikro gospodarstwa agroturystycznego, które będzie mu dawała profity. Jest to program, który dopiero będzie rozwijał się z Agrofortis i da klientom możliwość aktywnego uzyskiwania przychodów związanych z posiadaniem takiej ziemi. To bardzo dobra, perspektywiczna wiadomość dla klientów Agrofortis. Firma, każde swoje cele realizuje krok po kroku, aby stały się one rzeczywiste, a nie jedynie były zalążkiem niedokończonych planów. Podejście Agrofortis jest zdroworozsądkowe.

Jak stać się beneficjentem Agrofortis?

Jeśli znasz kogoś, kto już działa w tym systemie, możesz poprosić o rekomendacje. Następnie założyć konto inwestora na stronie głównej treeneo. Jest to konto ważne około miesiąca i jest kontem demo, dzięki któremu masz dostęp do całego kontektu firmy i sposobu jej działania. Możesz dokładnie sprawdzić w jaki sposób to wszystko funkcjonuje. Można też zadawać pytania lub przyjechać na jedno ze spotkań sympozjum treeneo.

Jeśli chcesz budować swój majątek to Agrofortis jest programem unikalnym, jedyną tego typu formą zakupywania nieruchomosci na rynku, która daje Ci możliwość wejścia na rynek nieruchomości w bardzo łagodny sposób. Agrofortis daje możliwość uczestnictwa w takim rynku każdemu, bez względu na kapitał jaki posiada. Są to relacje, które się opłacają gdyż Agrofortis daje klientom możliwość stworzenia sobie skarbonki opartej o rynek nieruchomości.

Dowiedz się więcej!

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać wyselekcjonowane informacje na temat budowania tego biznesu oraz specjalne metody promocji, dzięki czemu nie tylko sporo zaoszczędzisz, a dodatkowo wygenerujesz dodatkowe źródło dochodu.

Podziel się