Treeneo – ogromne możliwości czy wielka ściema?


Czym jest Treeneo i jaką ma opinie?

Treeneo to ściema?Firma Treeneo powstała w 2011 roku w Olsztynie, a trzy lata później przeniosła swoją siedzibę do Londynu. Na czym polega cel firmy? Jej działalność jest przede wszystkim oparta na dystrybucji programów inwestycyjnych związanych z rynkiem nieruchomości. Jako jedna z pierwszych spółek na polskim rynku, Treeneo rozpoczęło sprzedaż innowacyjnego produktu inwestycyjnego oznaczonego nazwą handlową AGROFORTIS. Ów produkt cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów ponieważ stanowi doskonały sposób na budowanie majątku. Spółka w każdym miesiącu działalności pozyskuje nowych inwestorów równocześnie prowadząc działalność edukacyjną na przecz poprawy świadomości inwestycyjnej Polaków w kraju i za granicą.

Treeneo prowadzi też program partnerski dla swoich klientów, których nagradza za skuteczne rekomendacje. Jest to dodatkowy sposób na pasywny zarobek bez wychodzenia z domu. Treeneo to realan szansa na prawdziwy majątek dla tysięcy ludzi.

 

Sprawdź ofertę firmy Treeneo i weź udział w sympozjum

sympozjum treeneo

Dzięki udziałowi w spotkaniach Treeneo zdobędziesz najlepszą wiedzę o inwestowaniu w nieruchomości gruntowe. To firmowe sympozjum poza biznesowymi aspektami, kładzie duży nacisk na rekreację uczestników. Tematy, które poruszane są podczas wszelkich wykładów i prezentacji są w głównej mierze związane z inwestowaniem w nieruchomości gruntowe czy dotykają również tematyki wzrostu nieruchomości w programie Agrofortis. Podczas takich spotkań można również aktywnie spędzać czas z innymi członkami Treeneo, integrować się czy wymieniać wiedzą z zakresu przedsiębiorczości.

Najbliższe Sympozjum Treeneo odbędzie się w dniach 19 – 20 maja 2018 roku w Barczewie. Koszt weekendowego szkolenia, z możliwością korzystania ze wszystkich atrakcji hotelu, to jedynie 390zł. Jeśli chcesz poznać szczegóły to skontaktuj się ze mną tutaj >>>

 

Czym jest program Agrofortis w ramach firmy Treeneo?

agrofortis treeneoProgram Agrofortis to bezpieczna inwestycja w przyszłość Twoich bliskich. To zupełnie nowe spojrzenie dla osób, które myślą o budowaniu realnego majątku na rynku nieruchomości. Klienci nabywają nieruchomości na specjalnych warunkach, korzystając z unikalnego rozwiązania jakim jest finansowanie w programie. Taki rodzaj nieruchomości to najlepszy sposób inwestycji na przyszłość.

Agrofortis to program regularnego inwestowania. Cena nabycia jest rozkładana przez sprzedającego na wygodne raty bez odsetek. Nie jest to ani pożyczka ani kredyt, dlatego klienci nie muszą pokrywać kosztów nabycia środków.

Przedmiotem takich inwestycji są wyselekcjonowane działki o statusie niezabudowanego gruntu rolnego o powierzchni około 3000m2 każda. Działka, która jest nabywana we wczesnym stadium rozwoju daje zdecydowanie najlepsze zyski. Każdy, kto taką działkę nabywa otrzymuje akt własności (w zależności od wyboru planu inwestycji).

W jaki sposób odbywa się zakup działki? Po wyborze tej, która najbardziej Cię interesuje, dokonujesz również wyboru sposobu jej nabycia (cała procedura odbywa się online, po założeniu konta inwestora). Firma tworzy dla Ciebie umowę przedwstępną, a następnie umowa spotkanie w Kancelarii Notarialnej. W dniu podpisania Aktu dokonujesz pierwszej wpłaty na umówioną wcześniej kwotę. Pozostałą część spłacasz według warunków, które zostały zapisane w Twoim Akcie własności.

Od momentu zakupu nieruchomość pracuje w całości na Twój zysk! Agrofortis to jedyna taka metoda w Polsce.

Skontaktuj się ze mną i zacznij swoją przygodę z inwestycjami w nieruchomości już teraz!

zarabiaj z treeneo

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor 

 

 

Poprzedni Artykuł:

Następny Artykuł:

2 komentarze

 1. dorota

  Jestem ciekawa jak działa Agrofortis. Myślę, że mają dobrą ofertę

  Odpowiedz
  • Artur Wiktor

   Dorota odezwij się bezpośrednio do mnie to pogadamy na ten temat 🙂

   Odpowiedz

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

Podziel się