Co to jest whitepress i jak możesz na nim skorzystać?

 

Co to jest whitepress i jaki jest jego cel?

Czym jest whitepressWhitepress to jeden z tych serwisów, w którym można zarówno zamawiać jak i oferować publikowanie gościnnych wpisów. Oprócz tego, że platforma skupia się na wspieraniu działań content marketingu to równocześnie jest też ściśle zaangażowania w influencer marketing.  W momencie kiedy zarejestrujesz i zalogujesz się do panelu masz dostęp do wszelkich, dedykowanych modułów. Whitepress wszystkie działania realizuje w sposób automatyczny także jest to dodatkowe udogodnienie na użytkowników.

Jak dobrze wiesz, że content marketing pomaga w wypromowaniu treści na blogu czy stronie internetowej. Whitepress chce Ci dodatkowo pomóc w zarobieniu dodatkowych pieniędzy ale też w wypromowaniu swojej platformy, co w świecie online biznesu ma bardzo duże znaczenie.

Whitepress to miejsce, w którym możesz zamawiać artykuły sponsorowane, przyjmować je na swoją stronę i otrzymywać z tego tytułu dodatkową gotówkę. Poza tym whitepress daje możliwość zamawiania artykułów eksperckich (gościnnych).

Opowiedzmy sobie o tym jeszcze więcej…

Poznaj podstawowe funkcje whitepress i zacznij zarabiać dzięki content marketingowi.

Jak już wspomniałem, najważniejszym zadaniem whitepress jest pośredniczenie w publikacji artykułów. Z platformą współpracuje ponad 3900 portali i blogów.

 

Jak szybko można publikować artykuły dzięki whitepress?

Dodaj lub zamów treść artykułu.

Następnie wybierz konkretny portal i jego ofertę.

Zleć publikacje.

Śledź i analizuje ruch na danej treści.

 

Whitepress daje możliwość skorzystania z wyszukiwarki portalów i blogów. W ten sposób łatwiej jest znaleźć miejsce do publikacji artykułów. Codziennie dodawane są opisy, aktualizowane dane itp. Skuteczność konkretnych wydawców jest oceniania na podstawie już wcześniej opublikowanych artykułów.

Whitepress jest zintegrowany z SEMSTORM czyli jednym z najlepszych narzędzi do content marketingu. W ten sposób możesz lepiej ocenić popularność danych serwisów. Wszystkie serwisy, które są dodawane do Whitepress przechodzą szczególną weryfikacje zarówno merytoryczną jak i techniczną.

Zamieszczane artykuły są monitorowane przez 12 miesięcy. Moduł monitorujący codzienne sprawdza czy wydawca nie zmienił czegoś w artykule przez kolejnych 12 miesięcy. Do wydawcy pisze albo dzwoni bezpośrednio ktoś z redakcji.

Każdy artykuł poddany jest ścisłej statystyce oceny ruchu. Są one udostępniane za darmo i dają możliwość weryfikacji jakości ruchu i działań promocyjnych.

Whitepress jest w pełni zautomatyzowany, co oznacza, że przy niskiej marży można zapewnić wysoką jakość usług.

 

Jeśli brakuje Ci pomysłów na artykuły, nie martw się. Whitepress stworzy je specjalnie dla Ciebie. Oferuje artykuły ponad 60 dziennikarzy z różnych branż i dziedzin. Whitepress pilnuje, aby artykuły były gotowe na czas. Poza tym łatwo możesz komunikować się z osobą, która taki tekst dla Ciebie tworzy. Cena podstawowego artykułu to 50zł, a termin realizacji do 3 dni roboczych.

Najlepsza jakość artykułów whitepressWhitepress dba za Ciebie o to, by daną publikację przeczytało jak najwięcej osób i Twoich potencjalnych Klientów. Twoje artykuły będą promowane na prestiżowym i popularnym portalu. Zostanie do nich zamieszczony odnośnik tematyczny, a Internauta szybciej przeczyta Twój artykuł. Whitepress zapewnia wysokiej jakości ruch, wygodne uruchomienie kampanii oraz atrakcyjną stawkę. Sam wybierasz sobie konkretny pakiet i kampanie. Dodatkowo Whitepress zapewnia Ci szczegółowy raport z wynikami. Raport potwierdza wykonanie kampanii i jest dostępny bezpłatnie o online. Masz pełny wgląd w to, skąd przychodzili internauci na Twój artykuł.  Whitepress analizuje popularność i źródła ruchu. Dzięki temu wykrywa się spam i weryfikuje działania promocyjne. Informacje, do których masz dostęp w raportach Whitepress to między innymi: liczba odsłon, liczba odsłon desktop, liczba unikalnych wizyt, liczba odsłon mobilnych oraz średni czas przebywania w artykule.

Dodatkowo Whitepress ma możliwość stworzenia tak zwanych wirtualnych biur prasowych, które porządkują proces tworzenia, publikacji i promocji przez małe, średnie oraz duże firmy. Agencje PR otrzymują produkt, który bezkosztowo mogą dodać klientom w pakiecie usług własnych.

 

Dla kogo przeznaczony jest whitepress i w jaki sposób możesz na nim zarobić?

Dla wydawców współpraca z Whitepress to gwarancja stałego dochodu. Działa to bardzo prosto. Najpierw dodajesz ofertę publikacji artykułów, reklamodawcy przeglądają Twoje oferty, reklamodawca zamawia publikację, a Ty realizujesz zlecenia i zarabiasz! Chcesz wiedzieć ile możesz zarobić? Zapraszam Cię do kolejnego artykułu z serii Whitepress, gdzie szczegółowo omówię możliwe zarobki.

Whitepress to jednak platforma przede wszystkim na influencerów. Jeśli tylko jesteś blogerem, vlogerem, masz konto na Facebooku, Instagramie czy Twiterrze, możesz zacząć swoją przygodę z zarabianiem razem z Whitepress. Wystarczy, że wypełnisz formularz dostępny na ich stronie, a oni zajmą się pozyskiwaniem dla Ciebie klientów.

 

Dlaczego warto współpracować z Whitepress?

Whitepress to szekora gama kontaktów. Z firmą współpracuje około 5000 spółek. Twoja oferta jest promowana wśród klientów indywidualnych, agencji i domów mediowych.

Dużym atutem Whitepress jest również własna polityka cenowa. To Ty sam wyceniasz działania i uzupełniasz swoją ofertę.

Płatność od Whitepress otrzymuje się natychmiastowo, maksymalnie do 1 dnia roboczego od otrzymania rachunku.

W platformie otrzymujesz kompletnego briefa, który przybliża Ci profil klienta i wymagania dotyczące kampanii.

Zawsze możesz zrezygnować z wzięcia udziału w kampanii bez konsekwencji jeśli brief nie będzie odpowiadać Twoim oczekiwaniom.

 

Whitepress to doskonała okazja, by móc korzystać z wiedzy profesjonalnych osób zajmujących się content marketingiem, a przy okazji an tym jeszcze zarobić.

 

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor

 

 

Zarabiaj z WhitePress

Poprzedni Artykuł:

Następny Artykuł:

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

Podziel się