Jak co każdą środę, dodaj kolejny popularny wpis na temat wtyczek wordpress. Wtyczki wordpress to bardzo pomocne narzędzia, które poprawiają Twoje działania nie tylko na platformie wordpress, ale również w sieci. Dziś weźmiemy pod lupę wtyczkę: „Contact Form 7”

Wtyczki wordpress – dlaczego „Contact Form 7” ?

wtyczki wordpressWszystkie strony internetowe, portale, blogsfera powinna posiadać możliwość kontaktu z autorem. Dzięki temu mamy stały kontakt z czytelnikami, użytkownikami czy też klientami. Głównie dzięki zakładce „kontakt” mamy możliwość zbudowania konkretnych, pozytywnych relacji z innymi. 

Oczywiście możesz wykorzystać do kontaktu portale społecznościowe: Facebook, Twitter czy Google+, ale po co, jeśli masz możliwość skorzystania z łatwiejszego rozwiązania jakim są wtyczki wordpress. Istnieje wiele wtyczek do tworzenia formularzy kontaktowych, jednak moją ulubioną jest „Contact Form 7”. Jest bardzo łatwa w obsłudze i bezbłędnie spełnia swoje zadanie.

 

Wtyczki wordpress – dowód, że są świetne?

Wystarczy, że wpiszesz sobie w wyszukiwarce Google „najlepsze wtyczki wordpress” czy też „najpopularniejsze wtyczki wordpress z roku …” Owa wtyczka jest w tych rankingach wysoko! Jeśli znamy się konkretnie na kodowaniu i działaniu wordpress’a możemy świetnie ją wykorzystać. Jednak dziś zajmiemy się podstawowymi krokami jakimi są instalacja i konfiguracja wtyczki wordpress „Contact Form 7”.

Aby pobrać darmową wtyczkę, odblokuj dostęp poniżej. Możesz to zrobić po przez wpisanie swojego maila. Dodatkowo otrzymasz instrukcje wideo krok po kroku, która przeprowadzi Cię przez proces instalacji i konfiguracji.

Baw się dobrze!

Artur Wiktor

Artur Wiktor

Kliknij Tutaj!

 

 

Wtyczki WordPress – Najlepszy Dodatek Platformy

Bądź na bieżaco i subskrybuj mój kanał na YouTube tutaj>

sobskrybuj

Podziel się