Jak co każdą środę, dodaj kolejny popularny wpis na temat wtyczki wordpress. Wtyczki wordpress to bardzo pomocne narzędzia, które poprawiają Twoje działania nie tylko na platformie wordpress, ale również w sieci. Dziś weźmiemy pod lupę wtyczkę: „Google XML Sitemaps”

Wtyczki wordpress 'Google XML Sitemaps’

Aby skutecznie działać w sieci i jak najszybciej pokazać się wyszukiwarką, należy stworzyć mapy wszystkich Twoich stron. Mapy witryn pozwalają poinformować Google o stronach w witrynie. Dzięki tworzeniu takich map masz szanse w szybszym temie pojawić się na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Wtyczki wordpress przychodzą nam z pomocą i pozwalają nam zautomatyzować cały proces, aby przy każdej zmianie na witrynie wyszukiwarka Google została o tym poinformowana.

Dzięki robotom Google, które krążą po całej sieci mamy możliwość poprawienia naszej pozycji, jeśli dajemy wartość innym użytkownikom. Wtyczki wordpress, a dokładnie wtyczka Google XML Sitemaps pomaga odnaleźć robotom Twoją witryne. Dodatkowo dzięki temu dodatkowi masz pewność, że Google posiada wszystkie informacje na temat Twojej strony czy bloga.

 

Wtyczki wordpress 'Google XML Sitemaps’ – czy na pewno się przyda?

Mapa witryny jest szczególnie ważna, gdy:

– Twoja witryna zawiera strony, które nie są łatwe do wykrycia przez Googlebota w trakcie procesu indeksowania

– Twoja strona jest nowa i prowadzi do niej niewiele linków

– Często dodajesz nowe wtyczki wordpress, które są aktualizowane

– Twoja witryna zawiera duże archiwum i jest często aktualizowana

– Twoja strona zawiera treść generowaną dynamicznie

 

Wtyczki wordpress’ Google XML Sitemaps’ – Instalacja i Konfiguracja:

Plugin Google XML Sitemaps możesz pobrać z linku zamieszczonego poniżej. Co więcej, dla Twojej wygody, publikuję również filmik instruktarzowy w jaki sposób należy wtyczki wordpress zainstalować i ustawić. Odblokuj dostęp podając swojego e-maila.

 


Baw sie dobrze!

Artur Wiktor

Artur Wiktor

Kliknij Tutaj!

 

 

Bądź na bieżąco i w pierwszej kolejność otrzymuj powiadomienia
które wtyczki wordpress są warte uwagi. Subskrybuj Tutaj>

youtube01

Podziel się