Witam Cię w kolejnym wpisie na temat wtyczki wordpress. Bardzo się cieszę, że tu jesteś ponieważ szukasz konkretnych instrukcji i wskazówek dotyczących pluginów wordpress. Jesteś jedną z kilku osób, które nie szukają tylko teorii, ale rzeczywiście działają i sprawdzają przydatne wtyczki wordpress w praktyce. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się bliżej wtyczce ’SexyBookmarks’

Wtyczki wordpress: Poznaj SexyBookmarks 

wtyczki wordpressPlugin sexybookmarks to wytwór Shareaholic. Jest to bardzo pomocne narzędzie do integracji. Wtyczki wordpress pomagają połączyć Twojego bloga z każdym portalem społecznościowym. Jak wiadomo portale społecznościowe dają nam bardzo szybki ruch na naszego bloga. Dzięki np. Facebook, może w bardzo szybki sposób poinformować świat, że dodaliśmy kolejny wartościowy wpis na bloga, co pozytywnie wpływa na ilość czytelników.

Wtyczki wordpress by Shareholic są bardzo pomocne i funkcjonalne. Plugin sexybookmarks pomoże Ci w szybki sposób podzielić się ciekawą treścią, która znajduje się na Twoim blogu.

 

Wtyczki wordpress: Działanie SexyBookmarks

wtyczki wordpressJest to bardzo przydatna wtyczka (alternatywa do wtyczki AdToAny), która umożliwia integracje Twojego bloga z mediami społecznościowymi. Bez wątpienia, w ten spoób możesz zwiększyć grono czytelników swojego bloga i zbudować dodatkowe linki. Specjalne działanie wtyczki wordpress poza walorami funkcjonalnymi, również świetnie wygląda.

Efekt działanie tej wtyczki wordpress możesz zobaczyć na samym dole każdego mojego artykułu czy wpisu. Umożliwia ona czytelnikom szybkie dzielenie się treścią naszych wpisów. Polega ona na tym, że praktycznie jednym przyciskiem myszki, użytkownik może udostępnić naszą treść np na Facebook czy Twiterze. Jest to banalny sposób na podzielenie się treścią, która przypadnie też innym do gustu. Dzięki temu nasze wartościowe artykuły trafiają do większej liczby potencjalnych czytelników, a przecież o to nam właście chodzi.

 

Wtyczki wordpress: Sexy Bookmarks – instalacja i konfiguracja

Aby otrzymać wtyczkę „sexy bookmarks” za darmo, zostaw ponizej swój najlepszy adres e-mail. Dodatkowo gdy odblokujesz dostęp, zobaczysz nagranie wideo, które krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces instalacji i konfiguracji.


Baw się dobrze!

Artur Wiktor 

Artur Wiktor

Kliknij Tutaj!

 

 

Aby Otrzymywać w Pierwszej Kolejności Informacje
Dotyczące Nowych Wtyczek. Kliknij Tutaj>

sobskrybuj

 

Podziel się