Jak wyróżnić się spośród konkurencji? – #06 Wskazówki Marketingowe

 

Wskazówki Marketingowe #06 – Jak wyróżnić się spośród konkurencji? – Artur Wiktor 

Porada biznesowa na wyróżnienie się wśród konkurencji? To Twój przepis na zdobycie jeszcze większej liczby subskrybentów!

Znany i pożądany staniesz się dzięki personal brandingowi. Wszystko zależy od tego w jaki sposób będziesz prowadzić swoje działania. Najważniejsze są bowiem detale, które pozwalają zabłysnąć. Swój wizerunek musisz stale wzbogacać żeby nie wypaść z obiegu. Stań się twarzą i reprezentantem swojej działalności. Dbaj o szczegóły, a przez to zwiększaj swoją atrakcyjność na rynku. Twoją siłą jest bowiem marka osobista, która zwiększa siłę rażenia.

Porada biznesowa na dziś?

Pokaż konkurencji, że też liczysz się na rynku, nie pozostajesz w tyle, a Twój personal branding daje Ci możliwość uzyskania przewagi nad innymi. Pamiętaj, żeby z jak najlepszej strony prezentować swoje produkty, wzbudź pragnienie ich posiadania, pokaż, że są wartościowe i warto w nie inwestować. Zawsze pamiętaj również żeby być na bieżąco z nowościami i trendami w Twojej branży. Jeśli masz problem, nie bój się prosić o pomoc. Pytaj! Każdy bowiem musi od czegoś zacząć.

Jeśli masz pytania , zachęcam Cię do komentowania.

Poprzedni Artykuł:

Następny Artykuł:

4 komentarze

 1. Edyta

  Personal branding ma też swoje minusy – bo co w przypadku, gdy firma rośnie, a zabraknie osoby, która jest “twarzą marki”? Myślę, że wszystko zależy od celów, jakie sobie postawimy na początku działalności – czy pozycjonujemy siebie jako markę, czy firmę i jej wartości.

  Odpowiedz
  • Artur Wiktor

   Oczywiście Edyta, jak wszystko ma swoje plusy i minusy 🙂 Dokładnie tutaj dużą rolę odgrywa to, jaki mamy cel naszego działania. Słusznie, że to zauważyłaś. A jak myślisz jaki cel powinniśmy obrać gdy mówimy o marketingu Internetowym?

   Odpowiedz
   • Edyta

    Nie ma jednej słusznej recepty, która sprawdzi się w każdym przypadku. Celem marketingu może być głównie zwiększenie rozpoznawalności, ale nie tylko. Może to być też budowanie autorytetu w danym temacie lub inne. W moim odczuciu, dobrym kierunkiem może być język korzyści i wartości.

    Odpowiedz
    • Artur Wiktor

     Masz racje, każdy obiera własny cel działania. W zależności od tego, co chcemy osiągnąć. Dokładnie jak mówisz, w marketingu świetnym podejściem jest język korzyści. Bardzo trafne spostrzeżenia 🙂 Dziękuję Ci za konkretny komentarz!

     Odpowiedz

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha *

CommentLuv badge
Artur Wiktor - Jak Zarabiać przez Internet
Podziel się