Czy interesują Cię sposoby budowania listy malingowej? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi TAK, daj sobie chwilę na zapoznanie się z poniższym artykułem. Dowiesz się z jakich tajników korzystają specjaliści marketingu internetowego, dzięki którym przyciągają uwagę szerokiego grona klientów.

 

Sposoby budowania listy mailingowej dzięki odpowiedniej stronie przechwytującej

            sposoby budowania listy mailingowejStrony przechwytujące to jedne z najważniejszych narzędzi budowania listy mailingowej. W początkowej fazie rozwoju swojego biznesu w sieci, dobrze jest poświęcić więcej czasu na stworzenie przynajmniej pięciu stron przechwytujących , a następnie poddanie ich testom. Dzięki takim zabiegom łatwiej będzie zdecydować, która ze stron najlepiej konwertuje poprzez promowanie. Sposoby budowania listy mailingowej, oparte na stronach przechwtujących, wymagają od przedsiębiorcy  skupienia uwagi na subskrybencie. Do opisu wykorzystaj więc język korzyści – pokaż klientowi co możesz mu dać, skoncentruj opis na emocjach. W kilku podpunktach zobrazuj swoje obietnice. Pamiętaj, że sposoby budowania listy mailingowej, w których wykorzystujesz strony przechwytujące, muszą zawierać krótką formę zachęty. Najlepiej by już w nagłówku znalazło się nawiązanie do profitów dla klienta. Co więcej , by zwiększyć skuteczność stron, warto również wykorzystać zdjęcie, z prostym, białym tłem. Obraz najlepiej zadziała na percepcję klientów.

Strony przechwytujące i kolejne sposoby budowania listy mailingowej z nimi związane, świetnie sprawdzają się na tematycznych forach internetowych. Biorąc udział w dyskusjach, jako zachętę i dodatek do wartościowych postów, możesz umieścić w stopce link do strony przechwytującej.

 

Sposoby budowania listy mailingowej oparte na atykułach

sposoby budowania listy mailingowejProwadzisz bloga? Tworzysz własne teksty? Dlaczego nie wykorzystać tego do przyciągnięcia uwagi subskrybentów? Marketing oparty na treści jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów promowania w sieci ze względu na niskie koszty. Pisanie artykułów pomaga stać się ekspertem w danej tematyce, na której oparta jest Twoja działalność. Pozyskujesz klientów słowem i przekonujesz do swojej oferty. Dzięki artykułom przyciągasz do siebie klientów – sposoby budowania listy mailingowej oprzyj właśnie na tej zasadzie. Pisz artykuły do przedruku i umieszczaj je nie tylko na własnym blogu ale i na innych portalach jak na przykład www.artelis.pl  Nie tylko zwiększasz ruch na stronie czy blogu, ale i tworzysz listę klientów. Wykorzystaj magię słowa i twórz wartościowe teksty!

 

Sposoby budowania listy mailingowej a współpraca

Dobrym pomysłem jest również kooperacja z innymi przedsiebiorcami z danej niszy. Jeśli nie chcesz wydawać mnóstwa pieniędzy, szczegółnie na początku działalności, możesz dogadać się z innym blogerem w kwestii wykupienia od niego mailingu i dzięki temu pozyskać listę klientów. W bazę subskrybentów warto inwestować ale tylko tą sprofilowaną.

 

darmowe sposoby budowy listy mailingowejZapraszam Cię serdecznie do skorzytania z darmowego kursu Skutecznej Dźwigni Zarobkowej, gdzie znajdziesz jeszcze więcej ciekawych wskazówek. Tymczasem czekaj na kolejny artykuł dotyczący wykorzystania facebook’a do tworzenia listy subskrybentów.

Pamiętaj, że wszelkie sposoby budowania listy mailingowej są dobre jeśli tylko korzysta się z nich z rozwagą.

 

Baw sie dobrze!

Artur Wiktor

Artur Wiktor

Kliknij Tutaj!

PS

Czy chciałbyś dowiedzieć się jak zarabiać około 167

pracując tylko 15 minut dziennie? Zobacz Tutaj>

sposoby budowania listy mailingowej

Podziel się