sqeeze pageW tym artykule podam Ci sprawdzone przykłady jak stworzyć praktyczny squeeze page – stronę przechwytującą. Masz możliwość zyskania wartościowej wiedzy za darmo

 

Squeeze page – jak stworzyć stronę przechwytującą 

 

sqeeze pageW poprzednich artykułach dowiedziałeś się czym jest squeeze page – strona przechwytująca. Wiesz, iż jest to bradzo ważny elemnt w Twoim biznesie i wiesz, że dzięki temu Twój biznes wzniesie się na wyżyny. Squeeze page w prosty sposób buduje zaufanie Twoich klientów i sprawia, że szybko zyskasz klientów na stałe.

Jeśli chcesz w szybki sposób zbudować stronę przechwytującą z pewnością znajdziesz płatne systemy, które takowe kreatory squeeze page oferują. Jednak moim zdaniem tworzenia takowych stron powinieneś się nauczyć sam.

Nie jest to trudna sprawa, ponieważ jedynie musisz pamiętać o:

– chwytliwym nagłówku, który zaciekawi

– najważniejsze korzyści jakie klient otrzyma od Ciebie, gdy zostawi swój e-mail

– wezwanie do akcji np. „Zostaw swój najlepszy adres e-mail i odbierz prezent”

– formularz zapisu (imię oraz e-mail, lub sam e-mail)

W powyższym przykładzie radzę jednak utworzyć formularz z imieniem i e-mail. Gdy znasz imię subskrybenta masz możliwość zwracania się do Niego po imieniu, dzięki temu szybko wzbudzisz w nim zaufanie.

 

Squeeze page – jak stworzyć stronę przechwytującą za DARMO?

Osobiście polecam Ci darmowe sposoby, ponieważ abyś skutecznie nauczył się ich działania wystarczy Ci dzień, czy nawet kilka godzin. Jeśli masz odpowiednie instrukcje nauczysz się tego w jeszcze krótszym czasie.

 

Pierwszym sposobem aby budować skuteczne squeeze page jest skorzystanie z wtyczki „Wp Optin”. Jest to specjalna wtyczka do worpress’a, która pomoże Ci w 5 min zbudować dobrą stronę squeeze page

Przykład takiej strony to: Twój robot Biznesu

Aby posiąść takową wtyczkę musisz jedynie zapisać się do Podstaw Biznesu, rejestracja jest darmowa, dlatego warto z tego skorzystać. Po za tym podstawybiznesu.pl jest platformą edukacyjną, która pozwoli Ci zarabiać w połączeniu dźwigni zarobkowej wybranych programów partnerskich. Squeeze page dzięki ‘wp optin’ jest czytelna i przejrzysta. Panel zarządzania jest równie banalny jak program Paint 

Aby uzyskać dostęp do wtyczki zapisz się w Podstawy Biznesu i podążaj wedle zawartych tam instrukcji.

 

squeeze pageKolejnym sposobem jest skorzystanie z innych kreatorów stron przechwytujących – squeeze page

 –Viralebox

Kepo

Wiele innych kreatorów squeeze page znajdziesz w Google, wystarczy poszukać. Jednak wiedz o tym, że nie zawsze kreatory, darmowe kreatory są bezpieczne i skuteczne.

Osobiście polecam skorzystać z płatnej opcji sprawdzonego kreatora stron squeeze page na GVO Host Then Profits.

Jest to banalny sposób na zbudowanie squeeze page w 10min. Posiadasz szeroką gamę wybranych szablonów, które w prosty sposób możesz edytować.  Również masz możliwość wybrania szablonów z filmem wideo.

PAMIĘTAJ! Nagranie wideo może dużo szybciej przekonać czytelnika do zostawienia swojego maila. Testuj! Tylko wtedy znajdziesz najbardziej skuteczny sposób dla swojego działania.

 

Mam nadzieje, że skorzystasz z powyższej wiedzy i wykorzystasz ją w swoim biznesie. Aby dowiedzieć się jeszcze więcej o skutecznym budowaniu stron squeeze page sięgnij po DARMOWY Kurs:Jak działa Autoresponder

Poznasz wszystkie sekrety stron przechwytujących squeeze page oraz dowiesz się o sposobach przekazywania odpowiedniej wiedzy w wiadomościach, które wysyłasz do subskrybentów.

 

 

Baw się dobrze!

Artur Wiktor

Artur Wiktor

 

squeeze page

Squeeze Page – skuteczna strona przechwytująca

Podziel się