Jak hejtować hejterów by mieć z tego korzyść? Może hejt to jednak pozytywne zjawisko, które warto wykorzystać w swoim biznesie?

Ostatnio nie trudno jest zauważyć, że cyberokrucieństwo przybiera na sile, szczególnie w stosunku do tych, którzy sami stanęli „po złej stronie mocy”. Bardzo dużo piszę się o problemie hejterów i ich negatywnym wpływie na codziennie działania w sieci, również te biznesowe. Mówiąc krótko i zwięźle – wszyscy hejtują hejterów. Nastała na to jakoby swoista moda.

Dlatego warto zadać sobie pytanie jak hejtować hejterów i mieć wpływ na ich działania? Wiesz co Ci jednak powiem? Jeśli prowadzisz biznes w Internecie i na co dzień dotyka Cię hejt, powinieneś się z tego cieszyć! Hejt może mieć zdecydowanie jasną stronę. To oni bowiem przynoszą Ci reklamę i prawda jest taka, że ich działania przynoszą skutek odwrotny do zamierzonego – ruch w biznesie się zwiększa.

Oczywiście hejterzy niekiedy przesadzają i zachowania, których się dopuszczają są nie do zaakceptowania. Trzeba też wiedzieć jak hejtować hejterów. Najlepszym sposobem jest jego ignorowanie. To najgorsze, co można zrobić takim osobom. Oni nie znoszą ignorancji ponieważ wtedy nie są na językach innych, a przecież o to głównie walczą.

Oprócz tego jak hejtować hejterów używając mimo wszystko ofensywy? Wchodzić z nimi w wartościowy dialog. Obrzucanie się na forum przysłowiowym mięsem nic nie da. Ty, jako właściciel hejtowanego biznesu musisz być ponad to i wytaczać sensowe argumenty będące podstawą do prowadzenia rozmów. Gwarantuję Ci, że podczas takiej wymiany zdań Twój biznes zyska, a hejter jedynie jeszcze bardziej pogrąży się w swojej niewiedzy.

Ci, co najczęściej wylewają falę negatywnych opinii nie mają nic wartościowego do powiedzenia, a ich wiedza na dany temat jest co najmniej mizerna. Twoją największą mocą są właśnie kwalifikacje i umiejętności w danym kierunku. To jest coś, co powinieneś wykorzystać żeby wiedzieć jak hejtować hejterów

 

Dodatkowo zastanów się jak hejtować hejterów odpierając atak odpowiednim hejtem. To też jest sposób na walkę z nimi. Odpowiedni hejt z pewnością da Ci przewagę.

Pojawiła się moda na hejtowanie własnych hejtów i wcale nie jest to głupi sposób walki z niedokształconymi i anonimowymi wyrostkami w Internecie. Możesz to oczywiście robić, ale zawsze pamiętaj o subtelności i smaku. Przeklinanie, wyzywanie i jakakolwiek inna forma agresji jest w tym momencie nie wskazana. Post, stworzony z pomysłem , odpowiedź niosąca ze sobą wartość i równocześnie lekką chęć do „przyciśnięcia” hejtera do muru, ma moc sprawczą i powoduje, że zbierasz pochwały od innych ale też przy okazji reklamujesz swój biznes.

Jak hejtować hejterów za pomocą własnych hejtów? Ze smakiem i dojrzałością godną prawdziwego przedsiębiorcy! Oto sukces każdego biznesu!

 

Jak hejtować hejterów i czy w ogóle warto to robić? Wszytko zależy od sytuacji. Mówiąc jednak o biznesie w sieci uważam, że hejt można dobrze wykorzystać przeciwko samym hejtującym. Odbij piłeczkę i bądź górą w tej dyskusji. Pamiętaj też, że bez hejtu Internet byłby nudny, a Twój biznes mógłby również stracić dobrą reklamę.

Czy warto więc walczyć z hejtem? Czasem tak, używając do tego ich własnej broni, czasem nie, bo szkoda i czasu i pieniędzy.  Czasem hejty przerastają, dlatego trzeba wiedzieć kiedy odpuścić, a kiedy pociągnąć dialog tak, by wyjść na swoje.

Świat bez hejtów byłby zbyt nieprawdopodobny, aby mógł być prawdziwy.

 

Dlatego dla mnie pytanie jak hejtować hejterów nie ma jednej odpowiedzi , wiem jednak jedno – nie można kierować się nienawiścią , to nigdy nie przynosi żadnych efektów.

Hejtować znaczy po prostu używać odpowiednich argumentów do odpierania ataku.

 

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor 

 

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym co się dzieje na blogu „Skuteczna Dźwignia Zarobkowa” to Zapisz się na Newsletter!

 

 

 

Podziel się