Wiele osób, kiedy przystępuje do programów partnerskich, liczy jedynie na ślepy traf – a nuż ktoś zdecyduje się skorzystać z mojego linku. Ten sposób jednak nie przynosi spodziewanych dochodów – takich przypadkowych poleceń nie zbiera się przecież często, zwykle po kilku pula się wyczerpuje.

Czy mogę nie mieć listy?

Wielu partnerów przyłączających się do systemów martwi się, że nie ma listy kontaktów. Technicznie rzecz biorąc, lista mailingowa nie jest niezbędna do zarabiania na programach partnerskich, jednak jej brak zazwyczaj oznacza straty. Kiedy nie masz listy mailingowej, musisz w jakiś inny sposób zachęcać potencjalnych klientów do klikania w odnośniki akurat na twojej stronie, a to zadanie do łatwych nie należy.

Posiadanie listy mailingowej nie jest wymogiem żadnego programu partnerskiego. Nawet, jeśli zbudujesz stronę, którą będzie odwiedzało wystarczająco wiele osób, to i tak będziesz potrzebować własnej listy. W większości przypadków lista kontaktów zdecydowanie ułatwi Ci zarabianie na programach partnerskich.

Dlaczego akurat lista?

Lista mailingowa jest użyteczna przy zarabianiu na programach partnerskich dzięki kilku swoim cechom. Po pierwsze: nie ma tutaj przypadkowych trafień. Na listę każdy się zapisał z własnej woli. Nie jest to sytuacja taka, jak na stronie internetowej, że w linki klikają osoby, które akurat dziwnym zrządzeniem losu na tę stronę trafiły. Mailing to kampania planowa, dobrze celowana, precyzyjnie przygotowana pod kątem oczekiwań określonych klientów, a już samo to daje sporą przewagę…

Cały Artykuł Przeczytasz Tutaj>>>

Baw się dobrze!

Artur Wiktor

Artur Wiktor

Kliknij Tutaj!

Podziel się