Maksimum osiągnięć Briana Tracy’ego zachwyci każdego. Ten wybitny mówca nauczy Cię jak żyć w zgodzie ze sobą, brać życie w swoje ręce i osiągać sukces.

Maksimum osiagniec briana tracy'egoW życiu każdego z nas przychodzi taki moment, że zaczynamy zastanawiać się czego już dokonaliśmy, a co jeszcze jest przed nami. Z podziwem patrzymy na ludzi sukcesu i czasem zastanawiamy się jak oni to zrobili. Potem pojawia się myśl, że przecież musieli mieć spory kapitał albo mnóstwo szczęścia żeby znaleźć się w tym miejscu. Książka „Maksimum osiągnięć” Brian’a Tracy’ego dowodzi , że jest to zupełnie błędne podejście. Udowodnił to swoim życiem pokazując, że każdy może wspiąć się na wyżyny i osiągnąć sukces. A dodatkowo synonimem sukcesu nie muszą być tylko i wyłącznie wielkie pieniądze oraz sława. „Maksimum osiągnięć Brian’a Tracy’ego to przede wszystkim zadowolenie ze swojego życia, stosunki międzyludzkie, miłość czy rozwój duchowy.

Tracy wszystko, co w życiu osiągnął było tylko i wyłącznie podparte jego ciężką pracą. Na codzień stosuje metody opisane w książce i dzięki temu działa na 100%. Obecnie jest jedynym z najbardziej rozpoznawalnych szkoleniowców i autorytetów w dziedzinie rozwoju osobistego.

Co takiego jest jednak w tej książce, że warto po nią sięgnąć?

 

Książka maksimum osiągnięć Brian’a Tracy’ego to najlepszy plan, by poznać pomysły, koncepcje i metody stosowane przez ludzi , osiągających sukcesy na różnych polach.

maksimum osiągnięć brian'a tracy'egoPozycję można nazwać poradnikiem albo szczegółowo opracowanym systemem szkoleniowym krok po kroku. Maksimum osiągnięć Brian’a Tracy’ego mówi jasno, co jest ważne w życiu każdego człowieka. Nie są to ani władza ani pieniądze lecz… po prostu spokój ducha. To najwyższa wartość i prawdziwa miara sukcesu. Na kolejnych pozycjach w piramidzie szczęścia stoją zdrowie i energia, niezależność finansowa, udane związki , samorealizacja czy życiowe cele. Oczywiście na tym lista autora się nie kończy.

Prawdziwe szkolenie zaczyna się w momencie gdy Tracy przedstawia prawa rządzące naszym życiem i jasno mówi o tym, co należy zrobić by nasze ideały zaczęły prawidłowo funkcjonować.

Maksimum osiągnięć Brian’a Tracy’ego to gotowa „instrukcja obsługi”. Z początku niektóre pomysły mogą wydawać się czytelnikowi zbyt oczywiste , to po przeczytaniu skłonią go do głębszych przemyśleń. W centralnym punkcie filozofii autora jest umiejętność ustalania celów. Przede wszystkim jednak każdy z odbiorców odnajdzie odpowiedź na pytanie „jak osiągnąć upragniony sukces”. Nie oznacza to, że po lekturze każdy będzie w stanie od razu zmienić swoje życie o 360 stopni. Maksimum osiągnięć Brian’a Tracy’ego to poradnik – nie gotowy plan na sukces. Porady i przedstawione w niej koncepcje trzeba umieć umiejętnie zastosować.

 

Chcesz zdobyć maksimum osiagnięć Brian’a Tracy’ego i wspiąć się na wyżyny? Zapisz się na newsletter i korzystaj z gotowanego planu działania.

Ja ze swojej strony oferuję Ci plan działania, który przybliży Cię do sukcesu. Już teraz zapisz się na mój newsletter. Otrzymasz wiedzę, którą od razu zastosujesz w praktyce, a dzięki temu zwiększysz swoje szanse na powodzenie w biznesie i nie tylko. Przecież, tak jak mówi Tracy, nie samymi pieniędzmi żyje człowiek. To nie one powinny wieść prym w naszym życiu. Ja chcę Ci pokazać drogę, którą możesz podążać, by być naprawdę szczęśliwym i spełnionym człowiekiem.

Ja sam, dzięki książce Maksimum osiągnięć Brian’a Tracy’ego zacząłem inaczej patrzeć na świat – Ty też tak możesz!

zapisz-sie

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor

 

polub

Podziel się