Jak wspiąć się na wyżyny i uzyskać maksimum osiągnięć przy minimalnym wysiłku? Zajrzyj do książki Briana Tracy’ego i dowiedz się skąd czerpać pomysły na sukces.

maksimum osiągnięćIdealny przepis na triumf w biznesie? Brian Tracy, jeden z największych autorytetów w dziedzinie rozwoju osobistego, twierdzi, że należy zajrzeć w głąb siebie i poszukać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Wszystko bowiem co robimy, maksimum osiągnięć zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Kreowane marzenia to nic innego jak cele i priorytety, do których realizacji na co dzień dążymy. Żeby jednak efektywnie je realizować musimy mieć zakreślony konkretny plan działania. Tracy chce abyśmy zyskali maksimum osiągnięć również poprzez pozytywne odbieranie każdej, życiowej chwili. Jeśli otworzymy się na swoje cele i marzenia, zaczniemy dostrzegać potencjał w tym, co do tej pory stanowiło jedynie zamazany obraz egzystencji. Szukając i roztaczając nowe możliwości zaczynamy je po prostu widzieć i robić z nich użytek.

Maksimum osiągnięć to przede wszystkim odpowiedź na pytanie jak to zrobić! To, że wszystko zależy od nas, raczej wiemy. Chcemy jednak bardziej konkretnych odpowiedzi. Tracy podczas szkolenia ukazuje praktyczne porady jak ten stan wypracować. Praktyczne podejście do wyznaczonych celów to podstawa działania autora. Cele należy dobrze przemyśleć, przygotować plan, a następnie skrupulatnie dążyć do ich realizacji.

 

Co odróżnia maksimum osiągnięć według Briana od pozostałych autorów tego formatu? To, że podczas czytania każdy użytkownik ma za zadanie na chwilę zatrzymać się i zastanowić nad własnym postępowaniem.

Maksimum_osiagniecW ten sposób sam proces studiowania lektury jest pracą samą w sobie. Maksimum osiągnięć, w każdej dziedzinie życia, możesz zyskać tylko kiedy ciężko nad tym pracujesz. Ta książka już od samego początku stanowi szkolenie uświadamiające czytelnikowi, że należy na chwilę pochylić się nad własnym życiem, zwolnić i wykonać od razu pewne ćwiczenia, które w późniejszym etapie będą stanowić o sukcesie.

Autor stawia pytania i zmusza czytelników, by spokojnie zastanowili się na konkretnymi kwestiami i koniecznie zapisali swoje odpowiedzi. W ten sposób można uzyskać maksimum osiągnięć ponieważ zapisywanie pozwala skupić się na danych myślach. Stają się one bardziej przejrzyste i klarowne. Pytania, które stawia autor dotyczą nas samych, naszych doświadczeń, przekonań, stosunku do życia i ludzi. Odnoszą się również do naszych celów i przyszłych działań. By w pełni zrozumieć książkę i wypracować maksimum osiągnięć, trzeba pracować z nią tak, jak proponuje autor.

Zadawanie pytań stanowi świetnie ćwiczenie pracy nad sobą. Szczerość wobec siebie jest zdecydowanie trudniejsza. Tracy stawia pytania bardzo wartościowe ponieważ są one obiektywne.  Samorealizacja jest możliwa tylko wtedy, gdy udzielimy rzetelnych odpowiedzi i uświadomimy sobie własne przekonania i postawy wobec dalszego życia.

 

Wiesz jak zyskać maksimum osiągnięć? Musisz stworzyć konkretny plan działania! Chętnie Ci w tym pomogę 

Jedyne co musisz zrobić to zapisać się na Newsletter> Tam odnajdziesz wszelkie informacje dotyczące tego jak szybko i efektywnie stworzyć projekt pracy biznesowej. Bo przecież o to chodzi, by mając precyzyjny plan zyskać maksimum osiągnięć.

Dodatkowo mam dla Ciebie niespodziankę w postaci darmowego audiobooka z tej tematyki. Możesz zyskać konkretną i wartościową wiedzę już teraz i od razu wcielić ją do swojego życia. Tak jak mówi Tracy, stawiaj przed sobą cele i realizuj je krok po kroku. Ja chcę Ci pokazać jak to zrobić.

Daj się ponieść biznesowi, zyskaj maksimum osiągnięć w krótkim czasie –  zapisz się na newsletter już teraz i skorzystaj z darmowego audiobooka.

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor 

 

polub

Podziel się