Nowlifestyle Polska to nowy sposób na udany e-biznes, dlaczego? Ponieważ Twój sposób życia staje się równocześnie sposobem na dodatkowy dochód!

Obecne społeczeństwa zdają sobie sprawę jak ważny w codziennym postępowaniu jest ruch, dbałość o styl życia czy odpowiednie odżywianie. Ćwiczenia i kondycja fizyczna jest również bardzo ważna. Dlatego warto na co dzień się ruszać i dbać o to, by nie podupadać na zdrowiu.

 

A co jeśli powiem Ci, że ćwiczenia mogą jednocześnie pomóc Twojemu domowemu budżetowi? Z Nowlifestyle Polska jest to jak najbardziej możliwe.

Wszelkie programy partnerskie w Internecie prężnie się rozwijają. Jeśli inwestujesz w ten biznes z pewnością zdajesz sobie sprawę z jego potencjału. Jeśli dopiero próbujesz się przekonać do tego rynku, nie masz na co czekać – Nowlifestyle Polska pokaże Ci, że to łatwy i przyjemny sposób na dodatkowy, a może i stały zarobek. Ale wyjaśnijmy sobie wszystko po kolei.

Nowlifestyle Polska jest nowym projektem biznesowym wprowadzanym na rynek przez Joel’a Therien’a, który sukcesywne prowadzi swoją działalność internetową od 1996 roku. Jego marki, takie jak np. GVO są bardzo dobrze znane partnerom e-biznesowym ponieważ opierają się na solidnych produktach, dostarczających wszelkich rozwiązań zarobkowych. Nowlifestyle Polska to jego nowe dzieło, które na naszym rynku również powoli zaczyna stawiać pierwsze kroki. Jako marketer internetowy inwestuję tylko w dobrze prosperujące usługi, a Nowlifestyle właśnie takim się stanie!

Nowlifestyle opiera swoje działanie w oparciu o produkty i usługi wspomagające Twoje codziennie życie, wpływając na jego jakość. Możesz wybierać z 4 podstawowych produktów:

Odpowiednio dostosowany plan żywieniowy dla Ciebie i 5 członków rodziny

 

Unikatowy system ćwiczeń, który sprawi, że nabierzesz energii i pewności siebie

 

Autoresponder do zarządzania kontaktami biznesowymi, sprzedażą i reklamą

 

Wsparcie w ramach kampanii reklamowych, które w biznesie online są jednym w najważniejszych nośników wiedzy o firmie.

 

Teraz pewnie nasuwa Ci się pytanie co ma ze sobą wspólnego e-biznes z dbałością o kondycje fizyczną. Właśnie na tym polega magia Nowlifestyle Polska oraz wszelkiego tego typu programów partnerskich – oparcie swojego działania o solidne produkty, będące podstawą do późniejszych rekomendacji.

Jako, że Nowlifestyle jest w początkowej fazie rozwoju, już teraz możesz stać się częścią tego wyjątkowego biznesu. Koszt przystąpienia do programu jest bardzo niska względem tego co otrzymujesz. Jeśli chcesz to możesz w pełni korzystać ze wszystkich produktów Nowlifestyle Polska i dzięki systemowi rekomendacyjnemu zarabiać dodatkowe pieniądze.

Zobacz jak to dokładnie wygląda…

 

W jaki sposób korzystać z Nowlifestyle Polska i jak z nim zarabiać?

50% prowizji w NowLifestyleJak pewnie zdążyłeś się zorientować Nowlifestyle Polska jest programem partnerskim opartym na systemie poleceń. Oznacza to tylko jedno, zapisując się do programu nie tylko korzystasz z wybranych produktów ale przede wszystkim zarabiasz poprzez polecanie go dalej. Rekomendacje to coś, na czym możesz dorobić się naprawdę sporej gotówki. Jakiej?

Za każdym razem, gdy tylko polecisz produkt Nowlifestyle, otrzymasz 50% prowizji od razu, od każdej, pojedynczej sprzedaży. Zależy nam bowiem na tym, abyś czuł, że firma dba o Ciebie i docenia cały wysiłek, który włożyłeś w zdobycie nowego Klienta.

W przypadku Nowlifestyle Polska działa również bonus dopasowany. Polega to na tym, że otrzymujesz 100% prowizji z innego produktu. Jeśli w swoim zespole masz 3 osoby, które zarobią X pieniędzy , to od każdej z nich do Twojej kieszeni trafi połowa tej kwoty. Zasada jest prosta – im więcej osób masz w swojej sieci, tym więcej możesz zarobić.

Cała jednak „zabawa” z zarabianiem zaczyna się w planie binarnym i to on tak naprawdę wyróżnia Nowlifestyle Polska na tle innych programów partnerskich.

 

Biznes nowej generacji to połączenie stylu życia z gotowym pomysłem na zarabianie. Postaw na Nowlifestyle Polska

Struktura binarna jest formą rozliczeń, która złożona jest z dwóch odnóg. Tutaj zarabianie opiera się na tak zwanych cyklach. Powiedzmy, że na jednej nodze masz 4 partnerów, a na drugiej 2. Wtedy za taki cykl otrzymujesz dodatkowe 20$. Ważna jest tutaj proporcja, która rozkłada się w konfiguracji 2:4 lub 4:2. Czyli, aby zarobić 20$ musisz w jednym cyklu mieć przynajmniej 6 osób. Oczywiście tych osób może być więcej, ba, musi być więcej! Wyobraź sobie, że w sieci masz 60 osób i one rozkładają się w konfiguracji 40:20. Jest to 10 cykli. Rachunek jest prosty – daje Ci to dodatkowe 200$ zysku. A może być tego znacznie więcej…Struktura binarna NowLifestyle Polska

Biznes cały czas powiększasz. Celem jest zdobycie jak największej liczby rekomendacji, a przy solidnych produktach, jakie oferuje Nowlifestyle Polska, możesz to osiągnąć w mgnieniu oka.

Nowlifestyle Polska powstał z pasji ludzi, którzy chcą rozwijać konkretny biznes opierając się na działaniach człowieka, który wie, jak można robić pieniądze bez zbytniego wysiłku.

Na dobry biznes trzeba zapracować – Joel Terien udowodnił, że to możliwe. Dlatego teraz zaprasza i nas do współpracy, przedstawicieli i nie przedstawicieli e-przedsięwzięć w Polsce.  Programy partnerskie trzeba wybierać z głową, ale gwarantuję Ci, że z Nowlifestyle Polska możesz liczyć wyłącznie na dobre dochody, jeśli oczywiście odpowiednio zaangażujesz się w ten biznes. Pieniądze nie przychodzą od tak, można sobie jednak ułatwić do nich drogę na przykład polecając produkty, na które współcześnie mamy zdecydowany popyt. W ten sposób łatwiej będzie Ci zdobywać kolejnych Klientów, a oni będą przynosić kolejnych. Właśnie na tym to polega, na wzajemnej współpracy i systematycznym działaniu. Tylko wtedy osiągniesz zadowalające efekty.

Bądź fit z NowLifestyle

Nowlifestyle Polska tworzy się w oparciu o solidny produkt. Branża operująca zdrowym stylem życia z pewnością jeszcze bardziej urośnie. Obecnie bowiem bycie ‚fit” jest modne. Ludzie coraz chętniej angażują się w różne programy treningowe, wszelkiego rodzaju diety i kupują zdrową żywność. A co jeśli Nowlifestyle Polska uświadomi Ci, że do tej pory wcale o siebie nie dbałeś? Może warto w końcu pomyśleć o sobie i swojej rodzinie, a dodatkowo, poprzez system rekomendacyjny, zarobić na rzetelnych produktach, które zmienią komuś życie?

Pomyśl nad tym i zastanów się ile ten program może dać Tobie, Twoim bliskim i zupełnie obcym osobom.

Poprzez ten artykuł chciałem uświadomić Ci jak ważna jest dbałość o swoje zdrowie. Ale równocześnie chciałem pokazać, że na dobrych produktach możesz w sieci naprawdę zarobić. Dlatego nie czekaj już dłużej i stać się częścią Nowlifestyle Polska już dziś.

Zapisz sie do NowLifestyle Polska

 

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor Nowlifestyle
Artur Wiktor NowLifestyle Polska

 

Podziel się