Pierwsze kroki blogowania – #23 Wskazówki Marketingowe – Artur Wiktor

Więcej praktycznych porad tutaj: https://arturwiktor.eu/pisac-bloga-by-byl-ciekawy/
Wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/arturwiktor/

Praktyczna wiedza z prowadzenia bloga? Najlepiej uczyć się na przemyśleniach i doświadczeniach innych. Dlatego dziś chętnie dzielę się swoimi refleksjami w tym temacie.

Często ludzie zadają mi pytanie jak najlepiej jest budować swój wizerunek w sieci? Czy faktycznie blog jest do tego niezbędnym narzędziem? Gdzie go założyć, o czym pisać? Praktyczną wiedzę na ten temat odnajdziesz również w moich artykułach.

pierwsze kroki blogowaniaSzczerze mówiąc, jeśli chcesz na serio zacząć blogować to musisz sobie sam odpowiedzieć na pytanie czy masz coś ciekawego do przekazania światu. Czy masz coś, czym możesz się podzielić, pasję i wiedzę, którą chcesz przekazać innym. To pierwszy stopień to sukcesu w blogowaniu. Właśnie o tym powinieneś pisać. Twoja praktyczna wiedza będzie grała na blogu pierwsze skrzypce dlatego to z niej powinieneś skorzystać.

Gdzie pisać? Blog to tak naprawdę sposób przekazywania wiedzy i prowadzenia konwersacji. Niekoniecznie musi mieć formę pisaną. Platformą blogową może być nie tylko wordpress ale i facebook, instragram czy youtube. Za każdym razem posługujesz się bowiem innym narzędziem. Cel jest jednak taki sam – praktyczna wiedza na subskrybenta.

W blogowaniu najważniejsze jest to, aby zacząć. Nigdy nie ma odpowiedniego momentu dlatego już teraz weź się w garść i odważ się powiedzieć wszystko na głos.

Zaproś mnie na Facebook: https://www.facebook.com/artur.wiktor
Obserwuj na Instagramie: https://instagram.com/arturwiktor/


Uśmiechnij się 🙂

Artur Wiktor
Artur Wiktor

Podziel się