Plan marketingowy modern investor clubModern Investor Club to spółka, o której już jakiś czas temu miałem możliwość pisać aby przedstawić sposób jego działania. Firma działa szeroko w ramach projektu Bamburain i to właśnie ona nawiązała wyłączność, aby ów projekt móc promować na całym świecie. Niedawno powstał zaawansowany plan marketingowy Modern Investor Club, który ma za zadanie przybliżyć swoim przyszłym odbiorcom możliwości zarabiania w perspektywie długofalowej. Tym, czym plan marketingowy Modern Investor Club chce zachęcić swoich przyszłych inwestorów to właśnie możliwości zdobycia sporej gotówki w ramach dobrze skonstruowanego modelu biznesowego MLM.

To, na co chciałbym zwrócić uwagę w dzisiejszym artykule to szczegółowe przedstawienie planu marketingowego Modern Investor Club i zachęcenia was do zapoznania się z jego możliwościami.

Na początek stawiam ważne pytanie…

Jakie perspektywy daje plan marketingowy Modern Investor Cub w kontekście dochodów?

Dochód modern investor clubPo pierwsze możesz zarabiać poprzez wzrost wartości CHICów. Posiadasz swoje własne CHICi, którymi dysponujesz, jesteś ich właścicielem i masz z nich standardowy dochód. Kiedy firma będzie rosnąć na wartości CHIC automatycznie będzie zwiększał swoją wartość, a co za tym idzie będą powiększać się Twoje dochody. Po drugie możesz zarabiać również z tytułu przychodu firmy. Są to tak zwane dywidenty. Pierwsze wypłaty są planowane po 2021 roku. Dlaczego tak późno? Otóż tak jak wspomniałem na początku plan marketingowy Modern Investor Club jest rozpisany w perspektywie długoterminowej. Zanim prawdziwy dochód zacznie się generować musi upłynąć przynajmniej 3 lata startując od 2018 roku.To, co chce Ci jednak pokazać to możliwości jakie przedstawia plan marketingowy Modern Investor Club biorąc pod uwagę dochód z grupy.

W tym przypadku istnieją dwa okresy dochodów:

Okres do połowy 2020 roku. Przez najbliższe 2 lata nastąpi bowiem wzmocniona sprzedaż CHICów. Wtedy ich wartość będzie zupełnie inna.

Między 2020 a 2021 rokiem nastąpi tak zwane okienko transferowe, gdzie będziesz mógł śmiało handlować CHICami, sprzedać je czy też kupić kolejne.

Od 2021 roku nastąpi znowu nowy okres, który pod względem dochodowym będzie Cię najbardziej interesować ponieważ wtedy rozpocznie się działa akcja związana z generowaniem zarobków z grupy i nie tylko.

 

Jakie pomysły ma plan marketingowy Modern Investor Club na sprzedaż CHICów i związane z nimi dochody?

Otóż do 2020 roku w sprzedaży CHICów pojawią się dwa rodzaje dochodów:

Pierwszy z nich to tak zwany dochód procentowy. Jest on bardzo podobny do zwykłego multilevel marketingu stosowanego w różnych organizacjach zajmujących się marketingiem internetowym. Jeśli jesteś nowy w firmie i zaczynasz polecać CHICi to na początek z każdej poleconej osoby uzyskasz 4%. Awansując na poziom drugi będziesz mieć już 5% zysku z każdej poleconej do systemu osoby. Poziom trzeci to analogicznie 6% zysku. Jest to tak zwana prowizja bezpośrednia. Istnieją również prowizje od grupy. W zależności od tego, ile masz osób w grupie pod sobą oraz jakie one same wygenerowały zyski, będziesz otrzymywać odpowiedni procent od ich sprzedaży.  W grę wchodzi również poziom, na jakim się obecnie znajdujesz oraz na jakim poziomie jest osoba w Twojej grupie.

Plan Marketingowy Modern Investor Club

Po drugie plan marketingowy Modern Investor Club zakłada tak zwaną prowizję bonusową. Bonus uzyskiwany jest w momencie, gdy wskakujesz na dany poziom. Żeby taką premię otrzymać, za dany level, na każdym poziomie i przy danej kwocie jest wymagana odpowiednia ilość CHICów.

 

Plan Marketingowy Modern Investor Club

Teraz jednak przechodzimy do najważniejszego momentu. Skończyła się bowiem sprzedaży CHICów, a plan marketingowy Modern Investor Club wchodzi w najciekawszą część projektu jakim jest generowanie dochodów.

Pierwsze dochody mają pojawić się w 2022 roku. Jeszcze raz powtórzę – projekt Bamburain jest długofalowy. Wszystko, w co zainwestujesz teraz będzie na siebie pracować przez kilka lat, abyś ostatecznie mógł zebrać z tego obfite plony.

Naliczanie bonusów rocznych rozpocznie się do momentu, gdy firma osiągnie kwotę bazową w wysokości dochodu 4800 MXN (pesos) z jednego CHICa. Gdy CHIC zacznie płacić rocznie około 300 dolarów, to wtedy zacznie się liczenie prowizji z CHICów dla grupy.

Maksymalna kwota bazowa, do której będą naliczane bonusy rocznie wynosi 9600 MXN (pesos). Oznacza to, że do wyliczeń będzie wykorzystywana maksymalna kwota dochodu (9600 MXN czyli około 600 dolarów) również wtedy, gdy kwota ta zostanie przekroczona.

Kwalifikacje na wszystkie bonusy będą ogłoszone po sprzedaży wszystkich CHICów dostępnych na rynku lub po terminie 31 sierpnia 2020 roku, kiedy to program zostanie zamknięty.

W 2020 roku nastąpi podsumowanie – ile kto zdołał sprzedać przez okres 3 lat. Powiedzmy, że Ty przykładowo jesteś na levelu piątym po 3 latach i wychodzi na to, że masz w grupie 4 tysiące CHICów. Level 5 potrzebuje 4 tysięcy CHICów właśnie więc zostałeś zakwalifikowany. W grupie masz osoby, które są na przykład zarówno na levelu 4 jak i 2. Co się dzieje? Żeby brać udział w dochodzie i rozliczaniu musisz mieć swoje CHIC. Za dany obrót w grupie otrzymasz bonus w postaci konkretnej liczby CHICów wypłacanych w ciągu 6 kolejnych lat. Oczywiście mówimy tutaj o dochodzie za każdego zdobytego CHICa.

Jakie wypłaty przewiduje plan marketingowy Modern Investor Club w ciągu 6 lat? W zależności od tego, ile zarobiły osoby z Twoje grupy i na jakich są poziomach, musisz dokonać kalkulacji i poodejmować od głównej liczby CHICów, CHICi osób z konkretnych poziomów. W każdym, kolejnym roku będziesz miał wypłacany dochód w wysokości 80%.

czym jest modern investor club

Dochód drugi jest liczony analogicznie ale wynosi 30% w perspektywie nie sześciu lat ale trzech.

Mam nadzieję, że nieco przybliżyłem Ci plan marketingowy Modern Investor Club – to lokata na przyszłość, która z pewnością zaprocentuje.

Jeśli chcesz stać się częścią projektu i poznać jeszcze więcej możliwości to zapisz się tutaj >>>

Uśmiechnij się 🙂
Podpis Artur Wiktor
Artur Wiktor 

 

Podziel się