Program Partnerski 7 minutW poprzednim artykule zarysowałem informacje dotyczące samego treningu – teraz chciałbym skupić się na możliwościach jakie daje klientom Program Partnerski 7 minut.

 

Program Partnerski 7 minut –  dlaczego i jak korzystać?

program partnerski 7 minutDlaczego warto skorzystać z tego, ciągle podbijającego rynek programu? Odpowiedź jest prosta. Sama inwestycja w program partnerski 7 minut to niewielkie pieniądze, bo około 10$ miesięcznie, natomiast zyski mogą być niewyobrażalnie większe. Oprócz tego sam decydujesz czy chcesz być jedynie zwykłym użytkownikiem usługi czy jednak stawiasz na partnerstwo. Zdecydowanie polecam tą drugą opcję, która daje większe perspektywy na przyszłość dzięki zasadzie zarabiania pieniędzy poprzez polecanie programu wśród kolejnych osób. Tym bardziej powinieneś skorzystać z partnerstwa jeśli w gronie znajomych masz dużo ludzi, którzy trenują.

Program Partnerski 7 minut jest bardzo prosty w obsłudze. Po opłaceniu abonamentu logujesz się na portalu 7minuteworkout.com. Dużym plusem jest to polska wersja językowa. Ludzie, którzy przygotowywali portal na polski rynek zrobili to z dużą dokładnością. Serwis nie powinien sprawić trudności żadnemu użytkownikowi. Zaczynasz od wypełnienia profilu Fitness, odpowiadasz na pytania związane ze swoją kondycją, trybem życia itp. Następnie, na podstawie Twoich odpowiedzi, otrzymujesz dostęp do odpowiedniego dla Ciebie programu treningowego. Program partnerski 7 minut daje Ci szerokie możliwości, w tym momencie stałeś się już klientem usługi. Możesz śmiało korzystać ze wszystkich proponowanych funkcji ( Wirtualny Trener, dostęp do wszelkich filmików instruktarzowych, forum itp.)

program partnerski 7 minutProgram Partnerski 7 minut to przede wszystkim okazja do stworzenia biznesu na podstawie solidnego produktu. Branża fitness rozwija się w zastraszającym tempie. Warto więc zainwestować niewielkie pieniądze w produkt, który po pewnym czasie zaoferuje nam jeszcze więcej. Program Partnerski 7 minut oferuje wirtualny produkt, z którego wszystkie dodatkowe prowizje trafiają bezpośrednio do Twojej kieszeni. Wystarczy, że po zarejestrowaniu, w panelu użytkownika, skorzystasz z opcji upgrade’u.  Dzięki temu stajesz się resellerem i zarobisz 100% od sprzedaży produktu w swojej strukturze.

 

Program Partnerski 7 minut – ile zyskujesz?

W partnerstwie najważniejszy jest zarobek. W przypadku 7 minut nie może być inaczej. Pieniądze trafiają do Ciebie dzięki 50% prowizji bezpośredniej. Oznacza to, że za każdego poleconego klienta usługi , który wykupił abonament miesięczny (9,97$) bądź roczny (47,97$), Ty zarobisz 50% tej kwoty, co więcej osoba taka trafi do Twojego holdingu. Na tej podstawie będziesz mógł przydzielić jej odpowiednie miejsce w swojej strukturze.

Kolejne, dodatkowe zyski, otrzymasz dzięki bonusowi dopasowanemu. Jeśli osoba, która znajduje się w Twojej strukturze, również zacznie przyciągać nowych klientów, stanie jest resllerem, Ty również zarobisz dzięki temu kolejne 50% prowizji. Pokazując to na prostym przykładzie. Jeśli zarobisz 1000$ i osoba przez Ciebie polecona również zarobi 1000$ – Twoje konto zasili dodatkowe 500$ czyli 50% kwoty.  

program partnerski 7 minut

Efekty Twoich zarobków są uzależnione od Twojego wkładu pracy ale również ludzi z Twojej strukturyProgram Partnerski 7 minut proponuje również działanie na zasadzie planu binarnego. Jeśli osoba z Twojej struktury opłaca regularnie abonament resellereski (19,95$ za miesiąc) to znowu możesz się wzbogacić. Najlepsze jest jednak to, że w Twojej strukturze nie ma limitu miejsc. Może ona liczyć nawet 1000 osób i z każdej z nich będziesz otrzymywać profity. Program Partnerski 7 minut posiada również bardzo dobrze rozwiniętą ścieżkę kariery. Zaczynasz od poziomu Team Lidera, a po pewnym czasie możesz stać się Szmaragdowym Ambasadorem, który zarabia nawet 2000$ miesięcznie.

 

Program Partnerski 7 minut to skuteczna dźwignia zarobkowa

program partnerski 7 minutWybór odpowiedniego programu partnerskiego zależy przede wszystkim od Ciebie. Sam bowiem wiesz najlepiej czego potrzebujesz, jak chcesz pracować i ile zarabiać. Jednak abyś mógł dużo zyskać musisz najpierw wykazać się zaangażowaniem i determinacją. Każde partnerstwo wymaga systematycznego działania. Sam odpowiadasz za swoje czyny, jeśli podejmujesz wyzwanie, efektywnie przyciągasz potencjalnych klientów – możesz na tym sporo zarobić. Każdy biznes to pewnego rodzaju zobowiązanie. Program Partnerski 7 minut przynosi naprawdę niesamowite efekty kiedy Ty sam, widzisz w nim potencjał. Serdecznie polecam Program Partnerski 7 minut każdemu, kto chce zmienić się nie tylko fizycznie ale przy okazji dodać kilka zer do swojego konta bankowego. 

 

Baw się dobrze,

Artur Wiktor

Artur Wiktor

Kliknij Tutaj!

 

 

Skorzystaj z pewnego pomysłu połączenia dwóch programów partnerskich w
SKUTECZNY SYSTEM –> Skuteczna Dźwignia Zarobkowa

cropped-menu01.jpg

Podziel się