Z poprzedniego artykułu dowiedziałeś się już co nie co na temat zasad, których należy przestrzegać budując listę email. Jeśli jednak dalej nie jesteś przekonany co do skuteczności tego narzędzia, zachęcam Cię do lektury poniższego tekstu. Znajdziesz tutaj, moim zdaniem, najlepszą wskazówkę na prosty sposób budowania listy email.

Weź pod uwagę, że budowanie listy mailingowej jest trudnym i czasochłonnym zadaniem. Zatem jakie kroki należy podjąć by ludzie zapisali się na Twoją listę adresową?

Prosty sposób budowania listy emailPodstawowym elementem jest wiarygodność. Użytkownicy muszą być przekonani, że posiadasz wystarczającą wiedzę, dlatego listy mailingowe najlepiej tworzyć opierając się na blogach czy stronach internetowych, gdzie gromadzimy własne pomysły i przemyślenia. Mało kto ufa obecnie ludziom, których nie uważa za ekspertów w danej dziedzinie. Pamiętaj również, że czytelnik nie zostawi Ci ot tak swojego adresu email – z tego tytułu muszą płynąć dla niego konkretne korzyści. Dobrą metodą jest zaproponowanie czegoś w zamian, na przykład darmowego kursu.

Jasne zasady postępowania – to kolejny, prosty sposób budowania listy email. Subskrybenci oczekują, że nie tylko bez problemów będą mogli zapisać się na Twoją listę ale i z łatwością z niej zrezygnują. Klienci muszą mieć wybór, nie wolno ograniczać ich postępowania, to w końcu na ich opinii najbardziej Ci zależy i to oni napędzają cały biznes. Oczywiście trudno jest uniknąć sytuacji kiedy subskrybenci zapisują się na listę tylko i wyłącznie by otrzymać darmowy produkt. Musisz jednak liczyć na to, że oferując coraz to nowsze towary zachęcisz ich do zostania z Tobą.

 

Powyższe wskazówki to komponenty, bez których budowanie listy email nie może się obejść. Trzeba jednak zastanowić się jakie działania podjąć by jeszcze skutecznej, zachęcać i poszerzać katalog adresów email. Przejdźmy do konkretów.

Osobiście uważam, że istnieje jeden, prosty sposób budowania listy email. Polecam skorzystanie z możliwości dwóch programów partnerskich – GVO oraz 7 –minutowego treningu. Jeśli jeszcze nie wiesz na czym polegają i jakie są zalety owych programów, dowiesz się o nich więcej klikając na grafiki zamieszczone poniżej:

gvo4

7mt-rejestracja

 

 

 

 

 

 

Aby jeszcze efektywnej pozyskiwać klientów i budować listę email możesz zastosować bardzo proste rozwiązanie. Jedyne co musisz zrobić to zapisać się do programu GVO oraz 7-minutowego treningu. Następnie, dzięki Skutecznej Dźwigni Zarobkowej, łączysz oba te programy.

Jest to na tyle efektywne przedsięwzięcie, że zyskujesz dodatkowe manewry rozwoju, a co za tym idzie, ekstra zarobek. W jaki sposób? Zestawiając ze sobą powyższe programy, otrzymujesz dostęp do „Partnera Pro” w podstawyebiznesu.pl. Umożliwi Ci to skorzystanie z gotowego systemu do rekrutacji, również na rynek anglojęzyczny. Taki zabieg pozwoli na zbudowanie i poszerzenie listy email, pozyskanie dodatkowych klientów i zwiększy możliwość promowania swoich usług na rynkach zagranicznych. Poza tym, po zatwierdzeniu Twojego zgłoszenia, jako „Partner Pro” otrzymasz bonusowe szkolenia, własną stronę internetową, a także szereg niezbędnych narzędzi do prowadzenia własnego biznesu w sieci.

Artur WiktorPierwszym krokiem, jaki musisz teraz wykonać by odnieść sukces w e-biznesie, jest skorzystanie ze Skutecznej Dźwigni Zarobkowej, gdzie odnajdziesz wszelkie informacje na temat programu partnerskiego GVO i 7-minutowego treningu. Znajdziesz tutaj szczegółowe opisy narzędzi, wszelkich bonusów, a także zysków jakie generują oba te programy. Nie ma na co czekać. Korzyści jest mnóstwo. Jedyne, czego od Ciebie oczekujemy to chęci i zaangażowania.

 

Każdy ma własny, prosty sposób na budowanie listy email – ja, ze swoje strony polecam Ci opisane powyżej rozwiązanie. Nie zmarnuj okazji jaką daje Skuteczna Dźwignia Zarobkowa oraz podstawybiznesu.pl.

 

Baw sie dobrze!

Artur Wiktor

Artur Wiktor

Kliknij Tutaj!

 

Jeśli chcesz poznać praktyczne wskazówki i porady na temat budowania listy e-mail. 

Zapisz się na DARMOWY kurs –> Twój Robot Biznesu

Prosty sposób budowania listy email

 

Podziel się