Skuteczna strona przechwytująca

Szukając dobrego sposobu na pozyskanie klientów warto na chwilę zatrzymać się przy temacie squeeze page. Strona przechwytująca to bowiem nic innego jak narzędzie służące do nakłonienia odwiedzającego użytkownika stron www do konkretnej akcji. Najczęściej tego typu działaniem jest pozyskanie nowego subskrybenta w postaci jego adresu email. W zamian za to osoba uzyskuje na przykład dostęp do darmowego zasobu wiedzy.

strona przechwytujacaSkuteczna strona przechwytująca to taka, która ma ściśle wytyczoną ścieżkę działania, prześwięca jej konkretny cel. Strona przechwytująca powinna więc posiadać takie elementy, które sprawią, że ruch na naszej witrynie zwiększy się o kolejne 50%. Przy tworzeniu squeeze page należy zwrócić uwagę na chwytliwy nagłówek, hasło, które kojarzyć się będzie tylko z naszymi usługami. Musi być przekonujące i sprawić, że użytkownik pozostanie na stronie. Strona przechwytująca nie obędzie się również bez wypunktowanych korzyści. Dla każdego marketingowca zdanie Internauty jest najważniejsze. Jeśli nie będziemy zaspokajać ich zachcianek, nic w tym biznesie nie osiągniemy. Strona przechwytująca musi pokazywać więc korzyści, jakie płynął dla subskrybenta z tytułu pozostawienia adresu email. Wypunktuj profity i napisz dokładnie co otrzyma po zapisie.

Skuteczna strona przechwytująca nie obejdzie się również bez opinii i rekomendacji użytkowników. Takie, wiarygodne poglądy zawsze działają pozytywnie i wzbudzają zaufanie. Wreszcie, zwróć uwagę na  najważniejszy element squeeze page czyli wezwania do akcji. To krótkie, zdanie może zadecydować o tym, czy pozyskasz nowego subskrybenta. Przed formularzem zapisuj zamieść jedno, chwytliwe zdanie.

 

Strona przechwytująca – kreator getall

strona przechwytującaNa początku swojej przygody z marketingiem online warto jest wspomóc swoje działania narzędziami, które stymulują pracę i sprawiają, że podjęte kroki stają się bardziej efektywne. System GetAll to niezawodny sposób, o którym już nie raz wspominałem w swoich artykułach. Jedno z narzędzi oferowane przez GetAll, czyli GetPage pomaga w skutecznym tworzeniu squeeze page. Dzięki niemu strona przechwytująca może być stworzona w prosty i przyjemny sposób. GetPage to łatwy system generowania stron www, stron sprzedażowych itp. Masz do wyboru gotowe szablony, które wypełniasz treścią. Spośród wielu elementów możesz wybierać nagłówki, bloki tekstowe, zdjęcia, social media itp. Wybierz elementy, z których Twoja strona przechwytująca będzie świetnie się prezentować i przyciągać uwagę subskrybentów.

 

Twoja osobista strona przechwytująca

Strona przechwytująca pozwala zarabiać na blogu, kolekcjonując mailingi nowych subskrybentów. Wykorzystując do tego działania GetPage masz gwarancję budowania niezwykle skutecznych tuneli sprzedażowych. Możesz na przykład stworzyć zegarek, który będzie odliczał czas konkretnej promocji. Chcesz, aby użytkownik pozostał na Twojej stronie jak najdłużej? Strona przechwytująca, odpowiednio sformatowana, zablokuje możliwość wyjścia albo też przekieruje na kolejną witrynę, na której umieścisz powiedzmy formularz zapisu do newslettera. Prosty ale efektywny sposób gwarantujący sukces.

Strona przechwytująca nie wymaga wielkich znajomości narzędzi internetowych, wystarczy, że zasięgniesz porady ekspertów lub skorzystasz z gotowych sposobów jej tworzenia, a przekonasz się, że sam w kilka minut, jesteś w stanie wpłynąć na pozyskanie dodatkowych kontaktów w sieci.

 

Uśmiechnij się 🙂

Artur Wiktor

Artur Wiktor

Kliknij Tutaj!

 

 

Kilknij w Grafike Poniżej

kreator stron

Podziel się