W poprzednim artykule dowiedziałeś się co nie co czym charakteryzują się strony przechwytujace i jak powinna wyglądać ich budowa. W tym poście pokażę Ci jeszcze więcej benefitów, jakie możesz zyskać stawiając na strony przechwytujace. Przybliżę również skąd czerpać na nie pomysły i czy warto inwestować realną gotówkę w squeeze page. Wiedza zawarta w tym artykule na pewno przyda się każdemu, kto myśli o rozwoju biznesu w sieci.

Strony przechwytujace – czy naprawdę są potrzebne?

strony przechwytujaceProwadzenie działalności w świecie online wymaga zaangażowania i podjęcia odpowiednich kroków w celu osiągnięcia zamierzonego celu. Jedną z podstawowych przyczyn, skutkujących długotrwałym wzrostem zysków, są strony przechwytujace. Możesz zapytać mnie dlaczego strony przechwytujace są istotne w marketingu internetowym. Po pierwsze samo stworzenie strony internetowej, na potrzeby Twojej aktywności w sieci, może nie wystarczyć. Sytuacja zmienia się diametralnie gdy zwykłą stronę połączysz ze squeeze page. Ten prosty zabieg może zdecydowanie wygenerować większy ruch na stronie, a Ty zyskasz listę kontaktową jej użytkowników. Co więcej może się okazać, że tworzenie stron opisowych ponad normę, będzie zupełnie nie opłacalnym ruchem. Będzie to wymagać od Ciebie mnóstwa pracy, nie tylko jeśli chodzi o ich stworzenie ale przede wszystkim sytuację, w której będziesz zmuszony przyciągnąć do siebie czytelników i wygenerować odpowiedni ruch na stronach. Strony przechwytujace squeeze page są idealnym rozwiązaniem ponieważ możesz „przefiltrować” użytkowników, zebrać kontakty do konkretnej grupy docelowej. Dzięki squeeze page zyskasz stałych klientów, o których zadbasz wysyłając chociażby newslettery i na bieżąco będziesz informować ich o nowościach. Pamiętaj, że strony przechwytujace tworzysz z myślą o własnym interesie ale nie możesz zapominać również o czytelnikach! To dzięki nim generujesz zysk. Za pozostawienie danych kontaktowych daj im coś w zamian. Użytkownik na pewno to doceni i chętniej będzie powracać na Twoją stronę internetową. Ludzie uwielbiają dostawać różne rzeczy za darmo. Daj im więc możliwość skorzystania z bezpłatnych konferencji czy szkoleń.

Mając chociaż niewielką wiedzę na temat marketingu internetowego wiesz zapewne, że działanie w programach partnerskich to najlepsze co możesz zrobić dla swojego biznesu. Najprostszy sposób to zarejestrowanie się w programie i polecanie go dalej, wśród innych użytkowników. Zarabiasz przede wszystkim dzięki rekomendacji określonych produktów. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że samo polecanie to za mało. Musisz wiedzieć jak się dobrze zareklamować, a do tego idealnie nadają się strony przechwytujace. Umieszczając na nich jedynie opis korzyści dla czytelnika zwiększasz swoją szansę na powodzenie. Wabisz potencjalnych klientów pokazując, co tak naprawdę mogą dzięki Tobie zyskać.

Zapamiętaj – strony przechwytujace, w połączeniu z programami partnerskimi i stronami internetowymi generują większy ruch , a co za tym idzie zwiększają Twoje szanse na powodzenie w online biznesie.

 

Darmowe czy płatne strony przechwytujace?

zobacz nagranieIstnieje wiele możliwości tworzenia squeeze page. Darmowe programy do tworzenia stron przechwytujących dają bardzo wiele możliwości, nauczysz się tworzyć je nawet w kilka w godzin. Możesz skorzystać na przykład z bezpłatnej wtyczki Wp Optin. Jest to wtyczka do wordpressa, która w prosty sposób pomoże Ci zbudować squeeze page. Jedyne co musisz zrobić to zarejestrować się na platformie podstawybiznesu.pl i stosować się do instrukcji. Co więcej Podstawy Biznesu to doskonała dźwignia zarobkowa ponieważ w połączeniu z innymi programami partnerskimi pozwoli Ci realnie zarabiać.

Strony przechwytujace można stworzyć za darmo również dzięki takim kreatorom jak Viralebox czy Kepo. Pamiętaj jednak o tym, że nie wszystko co jest darmowe jest również skuteczne. Niekiedy warto wydać parę złotych aby powstały profesjonalne strony przechwytujace. Możesz być pewien, że zainwestowane pieniądze zwrócą się z nawiązką.

Ze swojej strony polecam płatny kreator GVO Host Then Profits. GVO posiada wiele funkcji tworzenia squeeze page, nawet amatorzy poradzą sobie z nią w kilka minut. GVO oferuje szeroki wybór szablonów, które łatwo można edytować.

 

Strony przechwytujace w formie video – skuteczny sposób na zarobek

            strony przechwytujaceW dobie komunikacji obrazkowej , ruchoma wizualizacja to najskuteczniejsza forma działania na percepcję użytkowników. Dlaczego więc nie wykorzystać video na swoim squeeze page? Użyj swojego głosu i wizerunku jako narzędzia marketingowego i wzbogać dzięki temu ofertę dla potencjalnych klientów. Trzeba wiedzieć, że użytkownicy z natury są leniwi, często nie chce im się czytać długich i nudnych ofert. Multimedialne strony przechwytujace wyręczą nie tylko Ciebie ale przede wszystkim Twoim klientów. Podasz im na tacy wszystkie korzyści, a oni jedyne co muszą zrobić to kliknąć na przycisk „play”. Co więcej ludzie docenią, że osobiście wystąpiłeś przed kamerą i zaprezentowałeś produkt czy usługę. Poczują z Tobą silniejszą więź. Jeśli jednak masz obawy co do występów przed kamerą, możesz przedstawić ofertę tworząc prezentację w Power Poincie strony przechwytujace w tej formie na pewno również zwrócą uwagę klientów.

Mam nadzieję, że przekonałem Cię co do skuteczności squeeze page. Twój biznes rządzi się Twoimi prawami. Każdy internetowy przedsiębiorca powie Ci jednak, że strony przechwytujace to najlepszy sposób by zwiększać dochód, przy niewielkim koszcie i wysiłku.

 

Baw się dobrze

Artur Wiktor

Artur Wiktor

Kliknij Tutaj!

 

 

PS

Jeśli dalej jesteś głodny wiedzy na temat squeeze page,

skorzystaj z mojego darmowego kursu: „Jak działa autoresponder”.

strony przechwytujace

Podziel się