szablony wordpressZarządzaj swoim wizerunkiem w Internecie – postaw na dobre szablony WordPress. Jeśli chcesz nauczyć się odpowiednio tworzyć szatę graficzną na swojego bloga czy stronę internetową, nie wiesz skąd wziąć pomysł na szablony WordPress, koniecznie przeczytaj ten artykuł.

 

Czym są szablony WordPress?

            Szablony WordPress to nasza „internetowa wizytówka”. Jest to rodzaj specyficznej konstrukcji, która stanowi połączenie tekstu z ilustracją. Dzięki odpowiednim wzorcom możemy świadomie łączyć powstające wpisy z grafiką, zachowując między nimi synergię. Odpowiednio zaprojektowana szata graficzna bloga czy strony internetowej przyciąga uwagę potencjalnych czytelników, sprawia, że w oczach internautów stajemy się bardziej atrakcyjni i rozpoznawalni.

Skąd wziąć szablony WordPress?

            szablony wordpressW Internecie jest mnóstwo stron gdzie znajdziesz szablony WordPress. Najczęściej można pobrać już gotowe, darmowe wersje. Również na końcu tego artykułu znajdziesz parę przydatnych linków, z których będziesz mógł pobrać, całkowicie nie odpłatnie, szaty graficzne dla swojej strony bądź bloga. Wadą darmowych szablonów WordPress jest ich niska jakość – zarówno jeśli chodzi o wygląd jak i funkcje. Warto czasem jednak poświęcić więcej czasu na poszukiwania gdyż często można trafić na bardzo ciekawe okazy, wtedy też dokonujemy wyboru i dobieramy pod siebie odpowiednie szablony WordPress. Oprócz darmowych wersji szablonów w Internecie mamy również do czynienia z opcjami płatnymi. W sieci prężnie działają sklepy, które oferują, za niewielkie pieniądze, różne szablony WordPress. Ich główną zaletą jest to, że charakteryzują się znacznie wyższą jakością niż omawiane wcześniej darmowe wersje. Profesjonalne szablony WordPress można dostać już za około 100zł. Cena nie jest wygórowana, a różnica w jakości znaczna. Poza tym, przed zamówieniem takiego szablonu możesz zobaczyć jak będzie wyglądać jego finalny efekt. Dodatkowo płatne szablony WordPress posiadają zdecydowanie więcej opcji edycji, co zwiększa możliwość ich dostosowania do potrzeb zamawiającego. Szablony WordPress można również otrzymać na indywidualne zamówienia klienta. Zaletą szablonów indywidualnych jest ich unikatowość jednak cena jest niewspółmiernie wyższa.

 

Na co zwrócić uwagę tworząc szablony WordPress?

szablony wordpressDobre szablony WordPress powinny wyróżniać się funkcjonalnością. Zwróć uwagę, że proste i przejrzyste grafiki dają najwięcej. Ni trzeba wymyślać i zbytnio kombinować aby przyciągnąć uwagę czytelnika dobrą ilustracją. Czasem nieskomplikowane logo czy ciekawy  deseń mogą zdziałać cuda. Kolorystyka przy tworzeniu szablonów WordPress jest wyjątkowo istotna. Musi być dobrana w taki sposób, by wpisy były odpowiednio widoczne. Szablon powinien być również czytelny. Zadbaj o to, by właściwie umieścić kategorie wpisów czy archiwum. Możesz również umieścić dodatkowe przyciski społecznościowe,
a także korzystać z odpowiedniego interfejsu graficznego.

            Główną ideą szablonów WordPress jest zaprezentowanie publikowanych treści
w sposób, który zachęci potencjalnego czytelnika do zwrócenia uwagi właśnie na Twoją stronę internetową. Pamiętaj, że dobre szablony WordPress to te, które wyróżniają się na tle innych.

           

  • Strony z  szablonami WordPress:

Strona 01 – ponad 1000 darmowych szablonów do WordPress.

Szablony wordpress 02 – kilka ciekawych motywów

Strona 03 – ponad 600 bezpłatnych szablonów

Szablony wordpress 04 – serwis oferujący zarówno darmowe jak i płatne tematy

 

 Baw się dobrze,

Artur Wiktor

Artur Wiktor

Kliknij Tutaj!

 

 

PS

Chcesz dowiedzieć się jak zarabiać bez własnej strony Internetowej? Bez własnego

produktu? Bez specjalnego namawiania innych? Kliknij Grafikę poniżej i dowiedz się

jaki jest Sekret?

zobacz nagranie

Podziel się