Ciesze się, że ponownie tutaj jesteś i czytasz kolejny wpis na temat sprawdzonych i zaufanych wtyczek wordpress. Dziś weźmiemy pod lupę plugin odpowiedzialny za sprawdzenie bezpieczeństwa Twojego motywu. Trudniejsza nazwa: wtyczki wordpress: Theme Authentcity Checker, mam nadzieje, że Cię nie przstraszy i że chętnie z niej skorzystasz ponieważ jest banalną wtyczką.

 

Wtyczki wordpress: „Theme Authentcity Checker”

Na czym polega działanie? W skrócie działanie wtyczki wordpress jest bardzo banalne. Instalujesz dodatek w swoim kokpicie wordpress i po prostu po przez uruchomienie wtyczki wordpress sprawdzasz czy używasz bezpiecznego motywu, inaczej skórki. Dodatek przeszukuje Twojego bloga czy też stronę i sprawdza, czy nie posiadasz złośliwego kodu w kodzie. Co jeśli okażę się, że masz taki kod na swojej stronie lub w motywie jakiego używasz?

 

wtyczki wordpressKonsekwencje złośliwego kodu:

– kod może otworzyć drzwi hakerowi do Twojego bloga

– skórka może wyświetlać niekontrolowane reklamy, które powodują zużycie większej ilości transferu

– przez złośliwy kod wyszukiwarki np. Google mogą zablokować Twoją witryne

– „chore” pliki mogą wysyłać niezidentyfikowane dane dla autora

 

Jeśli wtyczki wordpress, czy też w/w wtyczka znajdzie zainfekowany kod, wyświetli nam ścieżkę do pliku motywu, poda nr linii i fragment kodu.

 

Specjalne wtyczki wordpress znalazły kod, co dalej?

Jeśli w Twojej skórce pojawi się złośliwy kod, możesz po prostu odezwać się do autora motywu. Jednak zgaduje, że większość z Was używa darmowych skórek wordpress, więc może być problem z kontaktem do właściwej osoby. Wtyczki wordpress niestety same nie usuną złego kodu. Musisz to zrobić sam, lub poprosić o pomoc informatyka. Używane przez Ciebie wtyczki wordpress dadzą Ci konkretne dane o miejscu zamieszkania złośliwego kodu na Twojej stronie, więc usunięcie go nie powinno stanowić większego problemu.

 

Wtyczki wordpress: „Theme Authentcity Checker” – instalacja i konfiguracja

Aby otrzymać wtyczkę za darmo, odblokuj dostep poniżej wpisując swój najlepszy adres e-mail. Dodatkowo dostaniesz instrukcje wideo, która opisuje instalacje i konfiguracje.


Możesz Wszystko!

Artur Wiktor

Artur Wiktor

Kliknij Tutaj!

 

PS

Pamiętaj, aby zapisać się na listę tutaj>

Dzięki temu będziesz zawsze na bieżąco informowany

o nowych instrukcjach „Wtyczki wordpress”.

Podziel się