Witam Cię w kolejnym artykule na temat wtyczki wordpress 'powiadom mnie o komentarzach lub nowych artykułach’. Plugin jest moim zdaniem jednym z obowiązkowych wtyczek na Twoim blogu ze względu na banalny kontakt z Twoimi czytelnikami i nowymi klientami.

Wtyczki WordPress: 'Subscribe to comments’ – działanie:

wtyczki wordpressGdy na naszym blogu pojawi się nowy komentarz to zostaniemy o tym poinformowani na mailu. Specjalny mail, który dostaniemy pozwoli nam na bieżąco sledzić przebieg dyskusji, dzięki czemu mamy na wszystko wpływ. Wtyczki wordpress takie jak 'Subscribe to Comments’ dają nam możliwość konkretnych informacji o nowych komentarzach. Plugin wysyła też informacje do Twoich osób komentujących, które zaznaczyły odpowiedni kwadracik przed dodaniem komentarza.

 

Wtyczki WordPress działanie wtyczki powiadomień

Po aktywacji wtyczki formularz komentarzy zostanie wyposażony w dodatkową wtyczki wordpressfunkcje/kontrolke – jeśli użytkownik zaznaczy kwadracik, zostanie informowany o nowych komentarzach w tym wpisie. Maile wysyłane są automatycznie zaraz po pojawieniu się nowego komentarza. Wtyczki wordpress tego typu wykorzystują specjalny algorytm, który umożliwia odpowiednie działanie wtyczki.

Czytelnik zostanie w mailu poinformowany i jaki blog i wpis chodzi oraz zostanie mu przedstawiona treść nowego komentarza. Na końcu specjalnej wiadomości użytkownik też otrzyma instrukcje np. wyłączenia powiadomienia. Wtyczki wordpress 'subscribe to comments’ umożliwia powracanie czytelników na Twojego bloga, dzięki systemowi powiadomień.

Autor artykułu ma możliwość zarządzania subskrypcjami – wie dokładnie kto gdzie i kiedy się zapisał oraz który wpis pod tym kontem jest najpopularniejszy. 

 

Wtyczki wordpress: „Subscribe to comment”- Instalacja i Konfiguracja

Aby łatwiej skonfigurować wtyczkę polecam zainstalować spolszczenie wtyczki wordpress, które udostępniam po zapisie na listę. Opis spolszczenia wtyczki wordpress jest zawarty w nagraniu wideo poniżej. Po zapisie na listę również otrzymasz informacje jak zmienić kod html, aby plugin 'śledził bez komentowania’ tzn, że wtyczka umożliwia zapisanie się na powiadomienia bez zostawienia komentarza.

Aby otrzymać wtyczkę „subscribe to comment” za darmo, zostaw ponizej swój najlepszy adres e-mail. Dodatkowo gdy odblokujesz dostęp, zobaczysz nagranie wideo, które krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces instalacji i konfiguracji.


Baw się dobrze!

Artur Wiktor

Artur Wiktor

Kliknij Tutaj!

 

 

Bądź na bieżąco i subskrybuj mój kanal na YouTube>

Dzięki temu poznasz wszystkie wtyczki wordpress!

sobskrybuj

Podziel się